Oferta


Hanna Kotwicka
e_Co przyniesie rok 2019-2020
według Kalendarza Majów? (pdf)cena: 5.00 PLN
UWAGA: Plik zostanie wysłany drogą elektroniczną na podany adres e-mail po dokonaniu przedpłaty na rachunek: nr 82 1140 2004 0000 3802 3635 5582 tytułem "Zamówienie".


Jest to ostatnie już wydanie z cyklu prognoz, dlatego różni się ono od poprzednich. Zawarta w nim wiedza ujmuje krótki rys czterech 13-letnich cykli: minionego cyklu Księżyca, obecnego Maga i dwóch przyszłych: Wichru i Ziarna. To pomoże zrozumieć dynamikę toczących się w tle procesów, uchwycić ich sens, celowość i praprzyczynę. Dzięki temu nie zagubisz się w natłoku wydarzeń (a będzie się działo!) i będziesz mógł zawczasu przygotować się na to, co ma nadejść… Aż do roku 2058.

Prognozy zostały opracowane pod kątem indywidualnej pracy nad ulepszaniem jakości własnego życia i nadrabianiem zaległości z przeszłości, począwszy od wieku młodzieńczego, kiedy zamknął się za tobą beztroski czas dzieciństwa, i stanąłeś na progu dorosłości, nie wiedząc, co trzyma w zanadrzu ten nowy, nieznany ci świat. Szukając drogi i celu, wszędzie zostawiałeś za sobą różnorodne ślady... Dlatego teraz jesteś „wzywany” (jak każdy i wszyscy) do posprzątania tych sektorów... Powodzenia!