Oferta


Johann Kössner
Hanna Kotwicka

e_Karmiczne fraktale
Pępek Czasu
Osobiste historie w sieci CzasuPlik wyślemy drogą elektroniczną po dokonaniu przedpłaty na nasz rachunek
nr 82 1140 2004 0000 3802 3635 5582


cena: 5.00 PLN
[cena brutto z 23 % VAT), 40 str.]

Każdy kin, zgodnie z prawem przyczynowości, umożliwia dostęp do określonego odcinka historycznego. Z pomocą schematu fraktalnego każdego dnia możesz zdefiniować przypisany do niego okres historyczny i energię karmiczną. Energie, które nie zostały dotąd uzdrowione, będą wgrywane w odpowiedni kin dnia i oddziałując na wzorzec indywidualny, pobudzą jego oczyszczenie.

Schemat fraktalny możesz wykorzystać do przyporządkowania poszczególnych lat życia do określonego przedziału fraktalnego w 52-letnim cyklu osobistym.

Być może, nie zdawałeś sobie sprawy, że w różnych miejscach i czasach pozostawiłeś na świecie swoje ślady. Dlatego teraz, zanim zaczniesz krytykować drugiego człowieka, pomyśl, że on może być twoim własnym odbiciem w karmicznej tafli zwierciadła. Teraz wszyscy ludzie na świecie doświadczają powtórki z historii i wszyscy – bez wyjątku – stali się aktorami, wcielonymi w ściśle określone role – „dobrowolnie” lub „przymusowo”, z karmicznej konieczności.

Praca z kalendarzem fraktalnym to prawdziwy raj dla osób interesujących się historią. Można tu dokonać wielu fascynujących odkryć i zrozumieć, dlaczego w określonych dniach dotyka nas coś Niezrozumiałego, mimo że od lat pracujemy nad swoim rozwojem duchowym.