OfertaMetryka i 13-miesięczny cykl osobisty

w skali szarości (plansze graficzna bez interpretacji)


Galaktyczna metryka urodzenia ujmuje cel i zadania w życiu zakodowane w znakach Majów oraz objawia dary i siły, jakie będą cię wspierać na całej ziemskiej drodze.

Cykl 13-księżycowy z zaznaczeniem czasu trwania poszczególnych księżyców od... do... wyznacza się raz na całe życie. Wydruk graficzny wg daty urodzenia bez interpretacji.

UWAGA: Na formularzu zamówień można wpisać max. 5 dat urodzenia. Każdy wydruk jest odpłatny.


cena: 15.00 PLNInterpretacja wg podręczników "Przewodnik" i "Klucz do kalendarza". Nowe terminy jak "harmonia" czy "chromatyka" zostały wytłumaczonne w książce "Czas jest sztuką - Tzolkin i Ty".

Z kombinacji 13 tonów i dwudziestu pieczęci (13x20) powstaje 260 kinów, czyli programów życia. Każdy z nas przypisany jest do jednego z nich.
Analizując swoją metrykę poznasz również pieczęć przewodnika duchowego, partnera analogicznego (bratniej duszy), partnera antypodalnego (swojego alter ego) i partnera okultystycznego, który dba o to, by w twoim życiu nie zabrakło niespodzianek. Fala narodzin, do której przypisany, wskaże ci krąg osób mających istotne znaczenie w twoim życiu. Kto to jest, spróbuj odkryć sami.

Wiedz, że każdy człowiek wpleciony jest jednocześnie w dwa kalendarze: pierwszy - to kalendarz planetarny, rozpoczynający bieg 26 lipca, dotyczący wszystkich ludzi, drugi - to kalendarz osobisty, odnoszący się do jednej, konketnej osoby - do ciebie, rozpoczynający bieg w dniu twoich urodzin.
Znajomość osobistego rytmu umożliwi ci lepsze zrozumienie przebiegu twojego życia. Zyskasz wgląd we wszystkie sytuacje, w których się znajdziesz, będziesz w stanie przewidzieć ich dalszy rozwój - zaczniesz wnikać w dni, które dopiero mają nadejść. Dzięki temu unikniesz wielu błędów, rozwiążesz wiele problemów, przyspieszysz realizację swoich marzeń. To, czego nie mogłeś dotąd pojąć, nagle stanie zupełnie jasne. Wiedz, że TY sam jesteś wyrocznią na każdy dzień roku. Być może będziesz tym bardzo zaskoczony.