Zdrowie
Codex Alimentarius

[14.04.09] STOP CODEX


■ Kto ma w planach zbrodnię na skalę, jakiej jeszcze nie widział świat? Czy przedstawiciele rządów najpotężniejszych państw i szefowie najbogatszych korporacji? Czy to prawda?

■ Gdzie można podpisać petycję?Petycję można podpisać na stronie:

www.eu-referendum.org/polski/petitions/natural_remedies_info.html


Artykuł "Orwell na talerzu i Skandal" zamieszczony w numerze 11/2008 miesięcznika "Nieznany Świat", dotyczący Kodeksu Żywnościowego i planach UE, można przeczytać na stronie:

www.stopcodex.pl/wp-content/uploads/2009/01/skandal-orwell-na-talerzu-ns-11_2008-stopcodexbezp.pdf


CODEX ALIMENTARIUS

Codex Alimentarius (łac. książka żywności, kod żywności) jest to zbiór międzynarodowych norm żywności, kodeksowych praktyk, zaleceń i wytycznych wykorzystywanych przez urzędowe służby kontroli, przemysł rolno-spożywczy oraz środowiska naukowe, ogłoszony w 1962 roku. Założycielem czy też twórcą Codex Alimentarius był Fritz Termeer.
Prace dotyczące norm żywnościowych prowadzone są na forum Komisji Kodeksu Żywnościowego, działającej od 1963 roku, w ramach Wspólnego Programu Norm dotyczących Żywności, powołanego przez Organizację Narodów Zjednoczonych ds. Wyżywienia i Rolnictwa (FAO) oraz Światową Organizację Zdrowia (WHO).

Obecnie członkami Komisji Kodeksu Żywnościowego, powołanej przy ONZ, są 174 państwa. „Na zalecenie ONZ Kodeks Żywnościowy ma zostać wprowadzony w krajach UE od 1 stycznia 2010 roku” („NŚ”).

KIM BYŁ TWÓRCA CODEXU?

Fritz Termeer, niemiecki naukowiec i przedsiębiorca, podczas II wojny światowej pracował dla koncernu farmaceutycznego IG Farben, testując nowe preparaty na więźniach w obozach Auschwitz-Birkenau (np. wstrzykiwanie benzyny syntetycznej w serce).
Koncern produkował m.in. cyklon B, który był wykorzystywany przez Niemców do eksterminacji; dostarczał metanol oddziałom SS, za pomocą którego uśmiercano więźniów i spalano zwłoki w krematoriach. W 1945 całkowity zysk wojenny netto IG Farbenindustrie oszacowano na 6 miliardów marek niemieckich.

W Norymberdze Fritz Termeer został skazany na siedem lat więzienia. Wyszedł po czterech latach dzięki wstawiennictwu Nelsona Rockefellera (1952 r.). W 1955 r. został członkiem zarządu firmy Bayer, a w 1956 r. – jej prezesem. W 1960 r. stworzył Codex Alimentarius. Był też zastępcą przewodniczącego rady nadzorczej Commerzbank oraz członkiem zarządu innych stowarzyszeń i banków.

KIN NARODZIN TERMEERA

Fritz Termeer urodził się 4 czerwca 1884 r. jako Niebieska Solarna Ręka (kin 87) na Fali Wichru, zmarł 27 października 1967 w dniu Niebieskiej Elektrycznej Ręki 3 (kin 107) w Fali Węża). Na Ziemię przywiodła go Niebieska Ręka i Niebieska Ręka go zabrała. Termeer zamiast uzdrawiać, niszczył życie – podobnie jak Adolf Hitler urodzony w znaku Niebieskiej Galaktycznej Ręki (kin 47) na Fali Słońca.

Z uwagi na 26-letni okres porządkowania sceny historycznej, wszystkie osoby urodzone w pieczęci Niebieskiej Ręki - choć najczęściej o tym nie wiedzą – są bezpośrednio włączone w proces oczyszczania m.in. tych sektorów karmicznych.

W Polsce pierwszą osobą, która odważyła się nagłośnić sprawę potencjalnych zagrożeń wynikających z wprowadzenia Codex Alimentarius w krajach Unii Europejskiej od 2010 r., jest Marek Rymuszko, redaktor naczelny „NŚ”.
Jako ciekawostkę podam, że urodził się on w znaku Niebieskiej Galaktycznej Ręki na Fali Słońca.

Z kolei Magnetyczne Słońce to kin rejestracji Wydawnictwa PULSAR. W ten sposób również my zostaliśmy włączeni w sieć uświadamiania i ochrony ludzkiego życia. [Zob. dział ZDROWIE/ 8.11.2008 – „Skandal, skandal”...]


Wtorek, dnia 14 kwietnia 2009 r.
Kin 161 - Czerwony Wiodący Smok
Ukierunkowanie na zdrowe odżywianie
Fala Ziemi – ochrona życia