Listy
Aktualności

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34
   następne 8 »

» wyświetl same pytania
Spektrum Węża
● Układ immunologicznyFala WĘŻA to nośnik życiodajnej energii, która płynie przez przestrzeń i ludzkie ciało. Dopóki jej cyrkulacja jest niezmącona, człowiek cieszy się dobrym samopoczuciem i zdrowiem. Tutaj nieomylnym drogowskazem przez życie jest ciało biologiczne.

Zanim pojawi się choroba, ciało daje nam znaki, że układ odpornościowy zaczyna wypadać z równowagi. Ciało tak jak lustro nie kłamie. Jeśli zlekceważymy jego informacje, będzie tylko kwestią czasu, kiedy zacznie szwankować zdrowie.

Badania naukowe potwierdziły, że o chorobach nie decydują wyłącznie geny i chemia, ale też informacje docierające z zewnątrz, zaś w procesie zdrowienia 30-procentowy udział ma efekt placebo. Impulsy zewnętrzne jako pierwsze rejestruje serce i błyskawicznie transportuje je przez krew do mózgu.

Na proces zdrowienia maja wpływ trzy czynniki w równych proporcjach:
● genetyka+chemia ● informacje z zewnątrz ● placebo.

Te trzy komponenty uwzględnia medycyna holistyczna (gr. holos znaczy całość), dzięki czemu leczy ona człowieka, a nie jego choroby.

„Jeśli potrafisz cieszyć się życiem i przepełnia cię radość, wdzięczność, życzliwość, to twoje serce pracuje harmonijnie i takie informacje przesyła do reszty ciała. A kiedy czujesz lęk, gniew, żal, pielęgnujesz urazy, żywisz nienawiść do ludzi, wtedy twoje serce popada w dysharmonię i wprowadza stresujące informacje do komórek. Jeżeli ten stan utrzymuje się zbyt długo, organizm wypada z równowagi, pojawiają się symptomy chorobowe”.

Dlatego uczmy się mowy ciała, a stosunkowo szybko zaczniemy instynktownie wyczuwać, gdzie zaognia się sytuacja i w porę temu przeciwdziałać. Z tymi tematami będą wiązać się nasze wzloty, upadki i problemy w Fali Węża.


Pomocna wskazówka

Każda czerwona fala konfrontuje nas z następstwami naszych wcześniejszych działań, dlatego warto powrócić do aktu wybaczania, wypowiadając bardzo świadomie podane niżej słowa:Data publikacji: 25.10.2019
Chicchan – Fala WĘŻA
● Imię Ognia twojej duszyOkres: 25 października – 6 listopada 2019

W spektrum Czerwonego WĘŻA/Chicchan zapisana jest wzorcowa kopia holistycznego planu uzdrowienia, który uwzględnia prawo przyczyny i skutku, każdą bioróżnorodność, czynniki subtelne i fizyczne, samoświadomość, wolę życia, sygnały środowiskowe itp. Tutaj w centrum uwagi jest życie samo w sobie, troska o ciało i zdrowie, jak również kwestie seksualności, prokreacji, żądzy, zawiści, lekceważenia godności...

Szamani mówią: – Chicchan to imię ognia twojej duszy. „Pozwól więc, aby spłonęły zbiory minionych doświadczeń, które już ci nie służą. Pozostawienie przeszłości, odpuszczenie i przebaczenie są uwalniającym płomieniem serca, który położy kres twoim cierpieniom. Jest niezmiernie ważne, abyś wciąż i wciąż pozostawiał za sobą Stare, by bez obciążeń móc kroczyć dalej”. (J.Ruland, Moc Zwierząt)

Dziś nie ma dziedziny, która nie lekceważyłaby wartości życia. Człowiek coraz częściej jest traktowany jak bezimienna „maszyna”. Dobra „maszyna” to ta, która nie myśli, nie stawia pytań, posłusznie wykonuje polecenia, jest wiecznie sprawna.
Obecnie trwa faza pozbawiania ludzi resztek samoświadomości, płci, wiary. Człowieka identyfikuje się po numerze PESEL, z dowodów usunięto adres zamieszkania, wprowadzono RODO, nie wolno wywoływać ludzi po nazwisku, do szkół wkracza terror psychiczny… Oto fakty: □ W Szkocji uczeń został usunięty ze szkoły za to, że twierdził, że są tylko dwie płcie – kobiety i mężczyźni, i nie chciał tego odwołać. □ Kanadyjskie linie lotnicze jako pierwsze na świecie wprowadziły zakaz zwracania się do pasażerów per pan/pani, bo ktoś może wyglądać jak kobieta a czuć się mężczyzną lub odwrotnie.

»Zdrowe społeczeństwo to społeczeństwo świadome.«


Medycyna SALAMANDRY

Słowo „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą współbrzmienia ze wszystkim”.13-dniowe spektrum Chicchan

W Fali WĘŻA znajduje się dziesięć aktywnych portali, przez które docierają na Ziemię potężne wiązki energii, naprowadzające ludzi na pierwotne tory ewolucji przez harmonizowanie lewej i prawej półkuli mózgu i synchronizowanie pola zmysłów, tzn. 5 znanych zmysłów (wzrok, słuch smak, węch, dotyk) i 4 mniej znanych – zmysłu DNA (szósty zmysł) □ Czasu (wieczne Teraz) □ jaźni lub inaczej duszy (krytyczne postrzeganie, ale nie krytyka) □ hiperkomunikacji (olśnienie, wow-doznanie, deja vu, telepatia, jasnowidzenie).
PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom przesyłam serdeczne podziękowanie za wspieranie mojej pracy nad podtrzymywaniem wiedzy o prawach Czasu i bezinteresowne Dary Serca, w tym □ Małgorzacie z Warszawy □ Grzegorzowi z Kalisza □ Małgorzacie z Łodzi □ Marii z Nowych Piekut □ Małgorzacie z Warszawy □ Annie ze Zduńskiej Woli □ Wioletcie ze Strzyżowa □ i Marcinowi z Opola za jego sponsorskie „cegiełki”. ☼ Niech Dobro wróci do Was zwielokrotnione. In lak’ech.

☼ Wszystkie Darowizny są na bieżąco księgowane. ☼ Pula darów na dzień 4.11 wynosi 660 PLN i 125 USD. Kwota darów przełoży się na cenę kalendarza z korzyścią dla wszystkich kupujących.
Z roku na rok maleje duch współpracy i niewykluczone, że edycja kalendarza na 2020 będzie już ostatnią.


CZWARTY miesiąc SOWY
Czas nazwać rzeczy po imieniuOkres: 18 października – 14 listopada 2019

Jaki przyświeca nam DUCH, taka jest nasza rzeczywistość. Czwarty miesiąc można przyrównać do mentalnego poligonu lub planetarnego boiska, na którym ścierają się dwie siły – postępu i wstecznictwa. Tu, w ciągu 28 dni, wyłonią się kluczowe zarysy planów i strategii działań poszczególnych liderów i przywódców na 2019/2020 rok.

Wszystko, co wydarzy się w tym okresie, będzie informacją o tym, jak będzie przebiegać proces przestawiania zwrotnic na uniwersalną praworządność i kto będzie go wspierać, a kto mu szkodzić. □ Wynik wyborów parlamentarnych w naszym kraju przesądził o głównym kierunku naszego rozwoju. Niezależnie od własnych poglądów wolę większości należy uszanować.

Siłą nośną czwartego miesiąca jest 7 Etznab, Białe Rezonansowe Zwierciadło na Fali Eb/Żółtego Człowieka, dlatego przez 28 dni wszystko będzie kręcić się wokół obrony wyższej prawdy, uniwersalnych wartości i kodeksów etycznych, jak również ludzkiego zakłamania, kupczenia, podstępnej walki o władzę kosztem innych.

Należy pamiętać, że w roku Białego Magnetycznego MAGA punktem odniesienia są prawa uniwersalne, a nie prawa i kodeksy napisane przez ludzi. Siły entropii działają tu z potrójną mocą, stąd niebywały popłoch, histeria i walka o przetrwanie egzekutorów ducha starego czasu. /Zob. "Co przyniesie rok 2019/20?"

Czwarty miesiąc zaczął się od masowych protestów w Katalonii przeciwko surowym wyrokom na przywódców ruchów niepodległościowych i gwałceniu zasad demokracji.

Data publikacji: 18.10.2019Wybór i odpowiedzialność
● Test na wiarygodnośćW Fali Człowieka domknie się 52-dniowe spektrum białego zamku Czasu, który odpowiada za porządkowanie sceny życia i stabilizowanie sytuacji. Pierwsze trzy fale przynależne do drugiego zamku wyznaczyły zasięg działań i dziedziny, z którymi musieliśmy się zmierzyć. Ostatnia, żółta fala określi aktualny poziom twojej dojrzałości duchowej, jak również poziom dominującej świadomości ludzi.


► Fala Czerwonego WĘDROWCA /Ben
– skonfrontowała nas z tematyką wolności i zniewolenia. □ Zastanów się i odpowiedz: Od czego zdołałeś się uwolnić, a co nadal cię ogranicza? Czym są granice, które sobie wyznaczyłeś lub sądzisz, że postawili ci je inni?

► Fala Białego ŁĄCZNIKA /Cimi
– zobligowała nas do rozprawienia się z przeszłością oraz pielęgnowania wspólnych wartości i pamięci o tych, którzy odeszli. □ Co jest twoim osiągnięciem w tej fali? Czy wydostałeś się zza murów przeszłości? Czy jest jeszcze coś, co spędza ci sen z powiek?

► Fala Niebieskiego WICHRU /Cauac
– ukazała stan relacji międzyludzkich i prowokowała nas do przeciwdziałania wichrzycielstwu. □ Co jest twoim nadrzędnym priorytetem w kontaktach koleżeńskich, zawodowych i towarzyskich? Czy masz odwagę być sobą, czy też jest coś, czego się lękasz powiedzieć głośno?
..............................................................................................................

► Fala Żółtego CZŁOWIEKA /Eb
– dokona ostatecznego bilansu w temacie bycia ludzkim; tu w drugim dniu fali – w kinie 2 Ben-P/Czerwonego Biegunowego Wędrowca, odbędą się wybory parlamentarne, które przesądzą o naszej najbliższej przyszłości.


Data publikacji: 12.10.2019Eb – Fala CZŁOWIEKA
● Pytanie o sens życia
● Wewnętrzna reorganizacja12 – 24 października 2019

Wraz z Falą Żółtego Człowieka/Eb na indywidualnym planie przeznaczenia wyłoniła się bezpośrednia droga do celu, na której będziemy zgłębiać istotę wolnej woli w konfrontacji z własnymi „feedback-produktami”. Tu nie zdołamy ominąć sprytnych sztuczek i inteligentnych podstępów ego. Nigdzie więcej nie będzie tak „gorąco” jak w Fali Eb. Dlatego teraz znów powraca pytanie o sens życia. Szukając odpowiedzi, najpierw warto sobie uzmysłowić, jak wiele dobra jest w ludziach, a dopiero potem zastanowić się nad skutkami oddziaływania niszczycielskich sił w człowieku, jak również przemyśleć mechanizmy funkcjonowania dzisiejszego świata i dokąd może to nas doprowadzić.

»Świat staje się gorszy – im gorzej o nim myślisz.« "

Człowiek ma to do siebie, że im dłużej zastanawia się nad sensem istnienia, tym coraz bardziej rozmywają się piękne obrazy i wspomnienia, a w ich miejsce pojawia się pustka. Zamiast wypełnić ją nową wizją, ludzie z reguły tracą pewność siebie, popadają w mentalne skostnienie i nieświadomie oddają się do dyspozycji innym. Zaczynają żyć z dnia na dzień, zupełnie nie zauważając, że wciąga ich jakiś niewidzialny lej, który wypompowuje z nich energię witalną. Stają się coraz słabsi i powoli tracą to, co dawało im przewagę nad innymi – samoświadomość, i na koniec lądują w bezmiarze niemocy i manipulacji. Każdy, komu brakuje stabilnego punktu oparcia, jest narażony na manipulacje i niebezpieczeństwo ucieczki w światy pozorów.

Dlatego jeśli jesteś w konflikcie z samym sobą lub jakąś osobą, wejdź w swoje doznania najgłębiej jak potrafisz, bo tylko w głębi odkryjesz coś, co cię radykalnie odmieni. Jeśli pozostaniesz na powierzchni, będziesz ślizgać się jak na tafli lodu i nic ci to nie da. Takie wskazówki i przestrogi płyną z poziomu mądrości Eb.

W tym procesie ujęci są wszyscy ludzie i teraz każdy z nas ma sposobność, aby go zatrzymać, przejmując odpowiedzialność za własne wybory i życie. Na tym polu zalecana jest szczególna czujność, ponieważ z jednej strony, stajemy się wyjątkowo podatni na subtelne sugestie, presje i manipulacje z zewnątrz, a z drugiej – sami mamy predyspozycje, by inteligentnie manipulować słabszymi od nas ludźmi.


Wewnętrzna reorganizacja

Impulsy i monity płynące z poziomu świadomości Eb motywują cię do oczyszczenia ciała i umysłu i chcą cię przygotować na energię wyższego ducha. Uszlachetnienie dokonuje się poprzez korektę wibracji w systemie cielesno-mózgowym. W tym procesie dość często pojawia się poczucie „wewnętrznej reorganizacji i swoistego nowo-okablowania”, kiedy poprzez absorbowanie coraz więcej światła uaktywniają się wyższe ośrodki mózgu i dwa światłoczułe gruczoły – szyszynka i przysadka mózgowa. Tego rodzaju przenikanie prowadzi do punktu krytycznego czy też progu, za którym dokonują się potężne przemiany na poziomie komórkowym. – Właśnie tak budzi się pamięć duszy i rozszerza rozumienie rzeczywistości”. (Zob. Wyrocznia Majów, rozdział Eb)


Medycyna KOLIBRA

W indiańskiej tradycji słowo „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą współbrzmienia ze wszystkim”. □ Nagualami Eb są koliber i pszczoła. O pszczole pisałam już wiele razy, dlatego dziś przywołam duchową mądrość kolibra.
13-dniowe spektrum Eb

Przez 13 dni w centrum uwagi znajduje się temat suwerenności własnego Ja, wolności wyborów i odpowiedzialności za swoje słowa, czyny i decyzje. To, co zostało w ludziach stłumione, zacznie wychodzić na światło dzienne. „Dół” musi obrócić się w „górę”.

Doświadczenia zebrane w spektrum Fali Człowieka mogą okazać się wyjątkowo zaskakujące, ponieważ większość ludzi zbyt mocno uwikłała się w polaryzację i zatrzymała na biegunie strachu. Odzwierciedleniem tego stanu jest chorobliwa skłonność do wydawania pochopnych wyroków, zachłanność, żądza kontroli, narzucanie innym jedynej słusznej racji itp. Dopóki nie uwierzysz w suwerenność swojego Ja, wciąż będziesz nękany bolesną zależnością od tego, co przyjdzie z zewnątrz. Im silniej tkwisz w biegunowości, tym mocniej będzie cię ona dręczyć.

W Fali Człowieka dochodzi do frontalnego zderzenia osobistego światopoglądu ze świadomością Wyższego Ja.


Rezonans energetyczny

Informuję, że kalendarz ścienny na 2020 rok ukaże się w listopadzie. ☼ Tak jak w poprzednich latach, każdy, kto chciałby wesprzeć tegoroczną edycję, może przekazać dobrowolny dar na konto Wydawnictwa nr 82 1140 2004 0000 3802 3635 5582 tytułem Dar Serca. Wasze "cegiełki" pozwolą obniżyć cenę kalendarza i skorzystają na tym wszyscy kupujący. Wszystkie darowizny są na bieżąco księgowane, a faktury wysyłane na wskazany adres mailowy.


Data publikacji: 12.10.2019Spektrum Wichru
● Realistyczne podejście do życiaGłówną tematyką w tym 13-dniowym okresie są kwestie relacji, celem – przełamanie niechęci, wyzwaniem – panowanie nad emocjami, problematyką – zaklinanie rzeczywistości, opór przed zmianami, oszczerstwa, chęć odwetu. Każdy dzień fali wyznacza nam konkretne zadania i dopinguje do weryfikacji subiektywnych poglądów i postaw.

Duchowa edukacja pod kierunkiem Cauac zawsze rozpoczyna się od zrewidowania fundamentu przekonań. Siła nośna fali uruchamia proces dezintegracji poprzez kruszenie fałszywych powłok i wszystkiego, co sztuczne, obce, wyuczone, narzucone. Energia ta, działając poprzez układ nerwowy, pobudza synapsy, udrażnia merydiany, aby przygotować je do dogłębnej transformacji.

To sprawia, że w tym okresie możesz stać się bardziej nerwowy, rozdrażniony, zaczepny. Uważaj więc, abyś sam nie ściągnął na siebie niepotrzebnych kłopotów i problemów. Wystarczy chwila zapomnienia i Fala Cauac może urosnąć do rozmiarów tsunami. □ Więcej informacji nt. specyficznej odnowy w Cauac znajdziesz w „Wyroczni Majów”, str. 299–307.


Wskazówki na 13 dni:

● Zachowaj dystans do każdej wątpliwości □ 1 Wicher /Cauac
● Nie zaprzeczaj faktom □ 2 Słońce /Ahau
● Współczuj, ale nie matkuj □ 3 Smok /Imix
● Zadbaj o kulturę wypowiedzi □ 4 Wiatr /Ik
● Kieruj się intuicją – nie myśl, co powiedzą inni □ 5 Noc /Akbal
● Licz na siebie □ 6 Ziarno /Kan
● Wyluzuj się, nie pomstuj, nie zazdrość □ 7 Wąż P /Chicchan
● Zakończ toksyczne znajomości □ 8 Łącznik /Cimi
● Ćwicz systematyczność – nie bądź chorągiewką na wietrze □ 9 Ręka /Manik
● Zamiast narzekać – naprawiaj □ 10 Gwiazda P /Lamat
● Nie schlebiaj fałszywie □ 11 Księżyc /Muluc
● Spójrz na siebie oczami domowników i znajomych □ 12 Pies /Oc
● Nie słuchaj autorytetów – ty jesteś tym, co wie □ 13 Małpa /Chuen.


Takie właśnie wyzwania będzie rzucać ci twoje środowisko, rodzina, otoczenie, życie.


PRACA DOMOWA:

► Krok 1:
Prześledź wewnętrzne powiązania dni w siatce pulsarów wielopoziomowych.
► Krok 2:
Ustal dwa lub trzy dni z kinami swojej rodziny solarnej i zwróć uwagę,
której sfery dotyczą, tzn. duchowej/przeznaczenia, fizycznej/życia,
emocjonalnej czy mentalnej/myśli, motywacje, plany.
► Krok 3:
Jeśli coś szczególnego wydarzy się w dowolnym dniu, prześledź odpowiedni pulsar
i odkryj, czego chce cię nauczyć to doświadczenie i jak będzie to rzutować
na niedaleką przyszłość.
□ Szczegółowe wskazówki znajdziesz w podręczniku „Kod Inkarnacji”.

Data publikacji: 1.10.2019Fala WICHRU
● Bystry umysł
● Cauac to imię SamoodnowyOkres: 29.09. – 11.10.2019

Fala Niebieskiego Wichru/Cauac odpowiada za nadanie tempa procesom samoodnowy, regeneracji sił, uwalniania od brzemienia karmy przodków i oczyszczania relacji międzyludzkich, zaczynając od relacji rodzinnych. Wszystkie procesy postępują równocześnie.

Cauac proponuje każdemu człowiekowi dogłębne uzdrowienie i przyspieszony wzrost duchowy. Jak mówią Majowie: Cauac jest oczyszczeniem „świątyni ciała” i roznieceniem iskry ciała świetlanego. Dlatego w Fali Wichru wszystkie cienie przeszłości, destruktywne osady, minione doświadczenia, skale wartościowania, formacje myśli, stare wzorce zachowań są wynoszone na powierzchnię, by poddać je procesowi oczyszczenia.

Energia fali będzie przyciągnąć do przestrzeni chmury burzowe, które powstały z ludzkich lęków, maskowania problemów, zagłuszania starych prawd i oporu przed zmianami. Chmury burzowe będą pojawiać się tam, gdzie powinniśmy dokonać pilnego oczyszczenia, czyli w miejscach, których niechętnie dotykamy – jak obszar uczuć, osobiste iluzje, samooszukiwanie, dwulicowość, zakłamanie w rodzinie, problemy w środowisku zawodowym itp.

Im silniej uwikłamy się w biegunowość, tym mocniej będzie ona nas dręczyć. W takich chwilach możemy zacząć tracić grunt pod nogami, ogarnie nas strach, a nawet przerażenie. – Jeśli znajdziesz się w samym środku burzy dziejowej, nie próbuj stamtąd czmychnąć, lecz stań się tym, który uczy, zmienia, uzdrawia mądrym słowem.


Medycyna SKUNKSA

Nagualem Cauac jest SKUNKS. □ W indiańskiej tradycji słowo „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”.13-dniowe spektrum Cauac

»Jedni ludzie jasno myślą i jasno się wyrażają, u innych panuje w głowie zamęt. Bystry umysł i tępota z drugiej – nie są stopniami rozwoju intelektu, lecz różnymi stopniami świadomości. Tępota to inaczej psychologiczna obrona przed niechcianą informacją. Bystry umysł to otwartość, głód wiedzy, pragnienie otrzymywania informacji, usłyszenia każdej prawdy.« (Za V.Zeland)
PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom składam serdeczne podziękowanie za wspieranie mnie w mojej pracy i bezinteresowne Dary Serca, w tym □ Marcinowi z Opola za jego pierwszą sponsorską "cegiełkę". ☼ Wszystkie Darowizny są na bieżąco księgowane. ☼ Pula darów na dzień 1.10.2019 wynosi 500 PLN.


Data publikacji: 30.09.201923.09.2019
● Ceremonia wezwania ZWIERZĘCIA SIŁYDzień z kinem 8 Ben był dla Majów dniem „inwokacji zwierzęcia przeznaczenia”. Jeśli ktoś był chory, miał poczucie utraty sił witalnych, to w tym dniu szaman rozpoczynał „ceremonię wezwania ducha zwierzęcia, którego siła miała pozbierać rozproszone części duszy i przywrócić człowiekowi zdrowie i kondycję”.
Podobną sposobność mamy w poniedziałek – 23 września, w dniu z kinem Czerwonego Galaktycznego Wędrowca, ale trzeba podejść do tego z powagą, szacunkiem, potraktować jak „rytuał”. Można zapalić świecę, okadzić siebie, miejsce i karty zwierząt białą szałwią, wyciszyć się, a potem pokłonić duchom Braci Mniejszych i powierzyć im dręczący problem lub poprosić o przewodnictwo i wskazówki.

● Kartę zwierzęcia należy pociągnąć jedną (tylko jedną!), następnie przeczytać w książce opis zwierzęcia, przemyśleć medycynę i przesłanie.
● Zdarza się, że konkretne zwierzę zamelduje się niespodziewanie w myślach, we śnie albo na jawie – na ulicy, w witrynie sklepowej, parku, telewizji itd.
● Bez względu na to, w jaki sposób objawi się nam zwierzęcy nagual, warto wczytać się w jego przesłanie, a potem przez pewien czas świadomie z nim współpracować.


»Niezależnie od tego, jakie pokaże się zwierzę, nie powinieneś go odrzucać, nawet gdyby było małe, niepozorne czy niebezpieczne. Pokazuje się ono dlatego, że w konkretnej sytuacji życiowej jest dla ciebie ważne… Gdy przyjmiesz je z otwartym sercem i uszanujesz jego przesłanie – twoja sytuacja życiowa naprawdę się odmieni.« (J.Ruland, Siła Zwierząt)

□ Dodam, że od lat w dniu 8 Wędrowca ciągnę kartę zwierzęcia. W międzyczasie pojawiali się najróżniejsi opiekunowie – od jednorożca, niedźwiedzia, ptaków do płaszczki i kleszcza. Ich duchowa medycyna była zawsze stuprocentowa, choć początkowo nie zawsze byłam nią zachwycona. To, czego nie widziało moje oko, bardzo klarownie pokazywali mi zwierzęcy przewodnicy, za którymi stoją świetlane Świadomości-Energie z wyższych poziomów duchowych.


Data publikacji: 20.09.2019


» wyświetl same pytania

Twoje pytanie...
Imię i nazwisko:
E-mail:
Temat: *
Treść pytania: *
 

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34
   następne 8 »