Listy
Aktualności

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35
   następne 8 »

» wyświetl same pytania
Część 2
Kalejdoskop wydarzeń
□ W pierwszym miesiącu roku najsilniej wybrzmiały kwestie „parad równości” i głos krakowskiego metropolity w obronie wartości religijnych.

□ Pojawił się temat walki z zanieczyszczeniem środowiska plastikami.

□ Jak co roku na Jasną Górę ściągnęli pielgrzymi z całej Polski, a same uroczystości odbyły się bez zakłóceń ze strony przeciwników wiary katolickiej.

□ W związku z globalnym ociepleniem klimatu ONZ zapowiedziała nową politykę żywieniową: „W najbliższych latach trzeba drastycznie ograniczyć spożycie mięsa na świecie”.

□ Na finiszu miesiąca odezwał się Lech Wałęsa, nawołując ludzi do wojny domowej, czyli powielenia w Polsce krwawego scenariusza z dawnej Jugosławii.

□ Bez echa przemknęły inwazyjne posunięcia banków celem przyspieszenia eliminacji z obiegu gotówki na wzór Szwecji.

□ Dziennikarz śledczy Mariusz Zielke opublikował w sieci nagranie o kulisach aktów pedofilii i molestowania dziewczynek z udziałem znanego muzyka podczas realizacji muzycznych programów dziecięcych dla dwóch największych stacji telewizyjnych w Polsce. Proceder trwał przez lata; ujawnienie afery blokowały wpływowe osoby z branży show-biznesu. Czy teraz będzie inaczej?...

□ W ostatnim dniu miesiąca na szlaku na Giewont zginęły 4 osoby od uderzenia pioruna, około 100 turystów zostało rannych, po stronie słowackiej była jedna ofiara śmiertelna. Burza nadeszła nagle, piorun uderzył w metalowy łańcuch, którego trzymali się turyści. Ostatni raz tak gwałtowne burze z ofiarami śmiertelnymi zanotowano przed wojną - 15 sierpnia 1937 roku i 15 sierpnia 1939 r.

Ciąg dalszy w części 3

Część 1
● Na finiszu pierwszego miesiąca
● Wiele wrażeń, ale co dalej?Tematy, które dały o sobie znać w tym okresie, zasygnalizowały nam główne kwestie, z którymi będziemy się mierzyć w roku Białego Magnetycznego Maga. Należy pamiętać, że biała energia, wypełniająca tło roku, jest najbardziej radykalną i konsekwentną siłą w sferze indywidualnej i kolektywnej odpowiedzialności. Dlatego chcąc zrozumieć skalę problematyki i faktyczne wyzwania na ten rok, trzeba wznieść się ponad własne przekonania, nawyki, antypatie i sympatie oraz dominujące powszechnie trendy.

□ Zwierzęciem totemicznym magnetycznego miesiąca jest NIETOPERZ, symbolizujący zmysł orientacji w ciemności.

► PIERWSZY miesiąc roku dostarczył nam wiele mocnych wrażeń. Skupmy się jednak na czynnikach mających bezpośredni wpływ na kształtowanie myślenia, zachowań, postaw i emocji ludzi, a w konsekwencji na naszą przyszłość. Ludzie nie zdają sobie sprawy, jaką wielością informacji dzień w dzień bombardowana jest ich świadomość, nawet jeśli nie włączają radia i telewizji. Niesłyszalne dla ucha informacje docierają do nas w formie sygnałów środowiskowych, przed którymi nie jesteśmy w stanie się chronić. Jako pierwsze rejestruje je serce i błyskawicznie transportuje przez krew do mózgu. To, co dzieje się dalej z informacją, zależy od kondycji psychicznej i fizycznej człowieka. Informacje o podobnym potencjale energetycznym mają zdolność łączenia się ze sobą w potężne pola mocy, szukające sposobności wyładowania… Niestety, większość z nich nacechowana jest negatywną energią, żeby nie powiedzieć złowróżbną…

► Patrząc na nasze społeczeństwo, od dłuższego czasu krąży nad nami „widmo nożownika”. Zaczęło się od zabójstwa prezydenta Gdańska, potem były ataki na księży i przypadkowych przechodniów, zabójstwo syna przez ojca… Teraz zrobiło się jeszcze groźniej – bo zarysował się grupowy „rytuał noża”. Wyzwalaczem stał się pozornie „głupi” incydent w poznańskimi klubie gejowskim, gdzie podczas gali „Mister Gej Poland” mężczyzna przebrany za kobietę podciął gardło lalce z wizerunkiem abp. Jędraszewskiego. Czas powiedzieć „dość!”, zanim zgaśnie czerwone światło i otworzy się prawdziwa otchłań.

► Każdy tego rodzaju „happening” zasila pole mocy nacechowane energią zabijania i inspiruje „frustratów”. Przykładem sprzed dwóch dni są młodzi „snajperzy” strzelający z wiatrówki do ludzi – w Białymstoku do kierowcy, w Mińsku Mazowieckim do mężczyzny siedzącego na przystanku.

– Bezkarne prowokacje, nawoływanie do przemocy, podżeganie do bratobójczych walk wcześniej czy później sprowokują wielką tragedię, a „przypadkową” ofiarą może stać się każdy z nas, nasze dzieci, bliscy, znajomi… W roku z pieczęcią Białego Maga odpowiedzialność i współodpowiedzialność zawsze idą w parze – ale ludzie nie chcą tego wiedzieć...Część 2 wkrótce.


Data publikacji: 21.08.2019Część 2
Manik – Fala RĘKI
● Lekarz pierwszego kontaktu
● Indywidualne wskazówki
● Duchowa medycyna JELENIA»Teraz otwiera się przed tobą przestrzeń uzdrowienia i możliwości dokonań. Rozglądaj się uważnie i upewnij, że wkraczasz tu z pustymi rękami, bo tylko szeroko rozchylone dłonie można napełnić czymś nowym. Być może nie zdajesz sobie sprawy, że kurczowe trzymanie się doktryn wiary, autorytetów, sztywnych ról, starych wzorców lub innych narzędzi jak horoskopy czy zabobony, zagradza ci drogę do świata możliwości. Powinieneś obie uświadomić, że ty sam jesteś „narzędziem”, którego poszukujesz do wzmocnienia kondycji nerwowej i uzdrowienia stresujących sytuacji. Wszystko inne – to tylko środki pomocnicze. Być może za dużo wziąłeś na swoje barki i dlatego sporo rzeczy zacząłeś, lecz niewiele doprowadziłeś do końca. Sprawy niedokończone mogą utrudniać, a nawet uniemożliwiać ci otwarcie się na nowe przestrzenie poznania, przybliżające cię do celu.« (Za M.Wimmer, Majowie Tkacze Czasu)

13-dniowa Fala Ręki jest czasem zgłębiania sztuki uzdrowienia w praktyce. Tutaj jesteś sam dla siebie „lekarzem pierwszego kontaktu”, który przed postawieniem diagnozy przeprowadza wnikliwy wywiad z tobą. Zacznij od zbadania poziomu swojego rozkojarzenia, roztargnienia, nadmiernej gadatliwości, mrukliwości, przekory, samolubstwa, skąpstwa, oszczędzania nawet na sobie. Potem zastanów się, czy nie żyjesz w wiecznym pośpiechu, nie oszukujesz sam siebie, próbując pokazać się na zewnątrz innym niż jesteś w istocie i czy nie zwodzisz ludzi pustymi obietnicami, przechwałkami, mądrą miną do złej gry. Powiedz, czy potrafisz podzielić się z innymi tym, co wypracujesz w pocie czoła, czy też kalkulujesz co ja będę mieć z tego?...


WYZWANIA na 13 dni

● Zachowaj umiar, umiejętnie rozkładaj swoje siły.
● Naucz się kończyć to, co zaczynasz.
● Jeśli coś cię przerasta, otwarcie się wycofaj, bez lawirowania i asekuracji.
● Nie skacz z kwiatka na kwiatek i imaj się kilku spraw jednocześnie.
● Uwolnij umysł od autorytetów, przesądów, wiary w pecha.
● Otwórz się na życie, poznaj wszystkie jego odcienie, skosztuj wszystkie smaki.


Pomocne WSKAZÓWKI
/za Pu R’Tsy Yang I Cing, heksagram 50

● „Pielęgnuj wartości duchowe, szanuj kulturę, wszystkie religie oraz tych, którzy pośredniczą w przekazie wartości. Idź za swoim powołaniem, dziel się własnym doświadczeniem, wzbogacaj wiedzę i szlifuj charakter. To, co robisz, niech będzie piękne i użyteczne”.
● Oczyść swoje intencje i motywacje.
● Miej do siebie zaufanie i bądź odporny na krytykę ludzi zawistnych;
są zbyt słabi, aby ci zaszkodzić.
● Pozostań skromny i życzliwy, a znajdziesz bratnie dusze.
● Rozprzestrzeniaj wiedzę, dziel się swoim doświadczeniem,
prowadź innych na własnym przykładzie.


Medycyna JELENIA

W indiańskiej tradycji słowo „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą współbrzmienia ze wszystkim”.Ważna UWAGA, o której warto pamiętać

● Od 26 lipca 2019 r. każdą 13-dniową falę należy analizować na tle energii nośnej roku Białego Magnetycznego Maga, bo to w znaczący sposób różnicuje fale. Mimo iż każda z 20 fal Tzolkin przy każdym swoim powrocie niesie to samo przesłanie, to w zależności od energetycznego tła roku (obecnie barwi je 1 Mag) akcentuje inne aspekty w swoim potencjale. W roku 13 Księżyca problematyką był fanatyzm, w roku 1 Maga jest nią materializm. Ponownie zachęcam więc do studiowania prognoz na rok 2019/20. Ta drobna inwestycja w siebie przyniesie każdemu wymierne korzyści.

● Z uwagi na to, że w pierwszym dniu Fali Ręki kilkukrotnie powróciła kwestia wysokości opłat za przesyłki, przypominam: od 1 kwietnia 2019 Poczta Polska wprowadziła drastyczne podwyżki opłat za przesyłki pobraniowe (min. to 16,50 zł) plus dodatkowe 1,50 zł za każde 50,00 zł powyżej wartości 100,00 zł kwoty pobrania. Wzrosły też opłaty za listy polecone według gabarytów S, M lub L. Proszę więc „osoby roszczeniowe” o kierowanie swoich zastrzeżeń odnośnie cennika pocztowego do Poczty Polskiej. Nie mamy na to wpływu.


Data publikacji: 10.08.2019Część 1
MANIK – Fala RĘKI
● Czas działać, a nie czy działać8 – 20 sierpnia 2019

W przestrzeni Niebieskiej Reki zawsze pojawia się przejściowy chaos, aby skłonić ludzi do działania, zakończenia polemik, odejścia od ciągłego narzekania, oskarżania, jałowych potyczek na słowa. Jak pokazuje życie, człowiek reaguje zazwyczaj wtedy, gdy sytuacja stanie się nie do zniesienia, nastąpi krach, pojawi się zagrożenie, ból lub choroba. Wtedy zaczyna szukać dróg wyjścia z impasu i sposobów na powrót do zdrowia.

W tej fali pojawia się wiele sposobności do przezwyciężenia kryzysu, zamknięcia przewlekłych spraw i przyspieszenia procesu rekonwalescencji. Tyle tylko, że nie stanie się to w formie „cudu”, lecz wymaga systematycznej pracy nad przeformatowaniem sposobu myślenia, systemów wartości i przekonań. Większość ludzi ma z tym wielki problem – oczekuje zmian od innych, tylko nie od siebie. Dlatego teraz do planetarnego pola świadomości wysyłane są transformujące impulsy z wyższych poziomów Światła, dopingujące ludzi do szukania nowych rozwiązań, pogłębiania wiedzy i pracy nad systematycznością.

I tak, przez najbliższe 13 dni zamęt będzie przeplatać się z nagłą aktywnością, pęd ku wiedzy ze słomianym zapałem, mądre słowa z pustą paplaniną, prawda mieszana z kłamstwem. Nasz świat będzie momentami przypominać „szpital psychiatryczny”, a ostałe się w nim „enklawy zdrowych na umyśle” będą szturmowane i nazywane przez „chorych" „psychiatrykami”.

W żadnym innym spektrum nie wyłania się tak potężna siła uzdrowienia i moc kończenia zawiłych spraw, choć nie zawsze po myśli ego. Dlatego to, co się teraz liczy, to odwaga do zmierzenia się z wyzwaniami, a nie osobisty sukces czy porażka. Tutaj każdy, kto podejmie działania, już na starcie jest zwycięzcą.


Wzbogacanie WIEDZY

W tym miejscu zachęcam do wnikliwej analizy tegorocznych prognoz pt. „Co przyniesie rok 2019/2020?”. To opracowanie jest już ostatnim z tego cyklu, dlatego znacząco różni się od poprzednich. Znajdziecie w nim m.in. krótki rys czterech 13-letnich cykli do 2058 r. i nawiązanie do cyklu tzw. „świtu energetycznego”, w którym wciąż jesteśmy.

☼ Dzięki tej wiedzy nie stracicie orientacji w zawirowaniach dnia powszedniego, uodpornicie się na to, co się już dzieje oraz będziecie mogli zawczasu przygotować się na to, co musi nadejść. Prognozy opracowałam pod kątem indywidualnej pracy z praworządnością Białego Maga i wymogów do polepszania jakości życia, zaczynając od nadrabiania osobistych zaległości, zgromadzonych od pełnoletniości do dzisiaj. Nie zapominajmy, że BIAŁA energia jest niezwykle konsekwentna, nieprzekupna, do bólu sprawiedliwa, a wszechwidzące oko MAGA-Jaguara widzi Niewidzialne, dlatego nie ukryje się przed nim żadne kłamstwo…


PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom składam serdeczne podziękowanie za wspieranie mnie w mojej pracy i Wasze bezinteresowne Dary Serca, w tym □ Andrzejowi z Warszawy □ Marcinowi z Opola □ Joannie z Wrocławia □ Alicji z Rybnika □ Agnieszce z Zielonej Góry □ Monice z Olsztyna □ Marioli ze Szczecina. Dobro powraca zwielokrotnione. In lak’ech.
☼ Pula darów w okresie 13.07.–09.08.2019 wyniosła 748.00 PLN. ☼ Wszystkie Darowizny są na bieżąco księgowane. ☼
Data publikacji: 9.08.2019ERRATA
do książki "Kod Inkarnacji:………………………………..
………………………………..
.
26 lipca 2019 –
początek nowego dramspell-roku26 lipca 2019 to „magiczna” data dla ludzi i świata. W dniu z kinem 1 Ix/Białego Magnetycznego Maga-Jaguara, rozpoczął się nowy rok i jednocześnie wystartował nowy 13-letni cykl Maga. Wraz z jego energią w duchową przestrzeń Ziemi wpłynęła Uniwersalna Sprawiedliwość, jakiej dziś nie sposób sobie wyobrazić. Zwrotnice Czasu zostały przestawione i nie ma już drogi odwrotu. Od teraz nadrzędne stają się prawa kosmiczne i uniwersalne kodeksy etyczne, a nie prawa napisane przez ludzi.

Nie spodziewajmy się jednak cudów. Na zharmonizowanie się z prawością Maga mamy 13 lat. Wielu ludzi jest już gotowych na tak pojmowane zmiany, niektórzy od dawna na nie czekają, inni zaś muszą jeszcze czegoś doświadczyć, zanim dojrzeją do podjęcia suwerennej decyzji i opowiedzą się, po której stoją stronie.

Funkcją pierwszego roku w 13-letnim cyklu Maga jest przyciągnięcie do zbiorowego pola przeznaczenia tematów, z którymi będziemy musieli się zmierzyć w kolejnych latach. Choć większości z nich nie będziemy w stanie uchwycić za pomocą zmysłów, możemy być pewni, że to, co musi być uporządkowane, zostanie zapisane w duchowym polu Ziemi. Pierwszy rok cyklu z reguły wydaje się tajemniczy, niezrozumiały, mało transparentny.

● Szczegółowe informacje na temat roku Maga i indywidualnej pracy z jego energią w wydaniu specjalnym pt. „Co przyniesie rok 2019/2020”, które ukaże się po 5 sierpnia. Będzie to ostatnia już publikacja z tego cyklu.

PODZIĘKOWANIE

Wszystkim majańskim Darczyńcom składam serdeczne podziękowanie za energetyczne wsparcie i bezinteresowne Dary Serca, w tym □ Marcinowi z Opola z kinem 3 Oc/Biały Elektryczny Pies. ☼ Pula darów na dzień 25.07.2019 wyniosła 679.00 PLN. ☼ Wszystkie Darowizny są na bieżąco księgowane. Dobro zawsze powraca.
☼ Wierzę, że w roku magii serca Białego Maga duch wymiany ożywi się na nowo i nadal będziecie mnie wspierać w pracy nad rozpowszechnianiem tej niezwykłej, ponadczasowej Wiedzy. In lak’ech.


Data publikacji: 26.07.2019IMIX – Fala SMOKA
● Smok ma słabe poczucie indywidualności”…
● A jak jest z tobą?Okres: 13 – 25 lipca 2019

Po 260 dniach znów do naszej przestrzeni wpływa impuls początku, wzrasta tempo życia, zaznacza się specyficzna rotacja. I znów wracamy do podstaw, a życie konfrontuje nas z tematyką ufności i podejrzliwości, nadopiekuńczości i oschłości, roszczeń i walki o każdy centymetr sześcienny przestrzeni, kwestią finansowego bezpieczeństwa i wynikających stąd lęków, jak również poczuciem bycia pomijanym lub niegodnym, aby coś otrzymać.

Aby odnaleźć się w dzisiejszym świecie wyzwań, trzeba dobrze pojąć, czym jest UFNOŚĆ. Nie oznacza ona biernego oczekiwania na przysłowiową mannę z nieba, lecz wynika z wiary, że los udostępnia nam to wszystko, czego potrzebujemy na danym etapie rozwoju. Ufność oznacza puszczenie tego, co nasze ego uważa za konieczność kontrolowania biegu życia – bazuje ona na przesłaniu, że na naszej drodze nie ma pomyłek ani ofiar, lecz nowe doświadczenia i nauki.

Jeśli te doświadczenia masz już za sobą, na twojej drodze mogą pojawić się osoby ze „smoczymi kompleksami”. Nie odpychaj ich i nie unikaj, lecz staraj się tchnąć w nich wiarę, wskazać nowy kierunek myślenia i pozwól spokojnie odejść. Prawo rotacji mówi, że przemijanie jest naturalnym procesem. Ludzie, których spotykasz w życiu, są jak przechodnie na ulicy, nadchodzą i odchodzą, kontakty się urywają i nawiązują nowe. Czasami o coś cię poproszą, a kiedy już dostaną, oddalają się, nie mówiąc dziękuję. Nie oczerniaj ich, nie pomawiaj i nie pozwól robić tego innym w swojej obecności. Jeśli możesz pomóc pomagaj, nie oczekując nic w zamian.

W świecie Majów SMOK symbolizował Pramatkę-Karmicielkę, źródło biologicznej i psychicznej obfitości, z którego wynurzyła się świadomość ludzkości, a z niej wyodrębniły się indywidualne świadomości. Tu może tkwić praprzyczyna tak słabego u wielu osób poczucia własnej tożsamości, jak również niepewności, chwiejności czy wrażenia oddzielenia od reszty ludzi.

W przestrzeni Smoka odzwierciedla się to, co najlepsze w nas i naszej społeczności i to, co najgorsze. Tu liczy się silna osobowość, wiara w siebie i ufność w duchowe prowadzenie. Szamani Majów mówią: „Smok ma słabe poczucie indywidualności, dlatego ulega wpływom Władcy”. W odniesieniu do obecnych czasów oznacza to, że „współczesny Smok” łatwo ulega wszelkiego rodzaju stymulatorom, technikom, symbolom wnoszonym do przestrzeni za pośrednictwem np. telewizji, kina, gier, reklam, Internetu. Czasami ten wpływ jest dobroczynny, a czasami zgubny.


Przestrzeń osobista

Ważną kwestią jest tutaj temat duchowej strawy („jesteś tym, co jesz i czym karmisz myśli”) oraz relacje rodzinne po linii żeńskiej. Jeśli jesteś w duchowo-emocjonalnym konflikcie na przykład z matką, siostrą czy koleżankami w pracy, to teraz jest optymalny czas, aby się z tym zmierzyć i uzdrowić. Punktem wyjścia do uporządkowania tych kwestii są relacje z matką, emocjonalne zranienia z dzieciństwa, kompleks matki („córeczka mamusi” lub „synek mamusi”). W tym polu skumulowane są wszystkie skojarzenia, silne emocje i energia psychiczna człowieka krążąca wokół obrazu matki i kobiet, z czego wiele osób nie zdaje sobie sprawy.

Przejawem niezrównoważonych relacji z matką i co za tym idzie szwankującej ufności jest syndrom „matkowania”, ustawiczna troska o innych, zbyt silny związek emocjonalny z dziećmi, naprzykrzanie się, nadgorliwość, ale też przesadna zaborczość.


Medycyna KROKODYLA

W indiańskiej tradycji słowo „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą współbrzmienia ze wszystkim”
PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom składam serdeczne podziękowanie za wspieranie mnie w mojej pracy nad rozprzestrzenianiem wiedzy o prawach Czasu i bezinteresowne Dary Serca, w tym □ Marianowi z Opola □ Barbarze z Gliwic □ Katarzynie z Krakowa □ Elżbiecie ze Szczecina □ Halinie z Wołczyna □ Andrzejowi z Warszawy □ Wioletcie ze Strzyżowa □ Barbarze z Gdańska □ Danucie ze Zgorzelca □ Małgorzacie z Domaradza.
☼ Pula darów w okresie 1–12.07.2019 wyniosła 179.00 PLN. ☼ Wszystkie Darowizny są na bieżąco księgowane. ☼ Dobro zawsze powraca. In lak’ech.

UWAGA: W tym miejscu dementuję fałszywą pogłoskę o rzekomym zamknięciu Wydawnictwa, która zaczęła krążyć po moim wycofaniu się z Facebooka. Informuję, że Wydawnictwo Pulsar pracuje normalnie, a siedziba mieści się nadal przy ul. Synów Pułku 8 w Warszawie.
□ □ □
Data publikacji: 12.07.2019INFORMACJA:

W dniu 5 lipca 2019 ZAMKNĘLIŚMY nasze konto na FacebookuW odpowiedzi na pytania Czytelników wyjaśniam, co było przyczyną zamknięcia naszego profilu na Facebooka. Jak powszechnie wiadomo, Spółka Facebook, działająca w Polsce od 2012 r., została sklasyfikowana jako firma zajmująca się badaniem rynku i opinii publicznej. W tym roku okazało się, że w myśl unijnej „dyrektywy ACTA-2”, misją Spółki jest przejęcie kontroli nad Siecią pod pozorem eliminacji fałszywych kont. Weryfikację zlecono firmie francuskiej. Nie byłoby w tym niczego nagannego, gdyby nie cenzura i nadmierna ingerencja w prywatność Użytkowników.

To było powodem, że po blisko 2 latach obecności na Facebooku zdecydowałam się zamknąć nasze konto. Pierwsze zgłoszenie wysłałam 2 maja br., o czym poinformowałam społeczność na Fb. Zostało ono przeoczone i po 2 tygodniach nasz profil nadal się wyświetlał. Nie interweniowałam, uznając, że najwidoczniej nie był to właściwy moment na odejście.

Po tym sytuacja zaczęła rozwijać się dynamicznie. Fb zaczął traktować Sieć jak prywatny folwark, sterować przepływem informacji, stosować podprogowe sztuczki, programować zbiorowość w duchu antyklerykalizmu i „tęczowej” ideologii. Taką „niespodziankę” „medialny Gigant” przygotował także dla mnie po koniec czerwca, dopuszczając się sprytnej manipulacji. Nie docenił jednak Inteligencji Uniwersum i nie tylko.

Wolność jest dla mnie jest bezcenna i niepodważalna. Nie uznaję manipulacji, presji, naruszania zasad Kodeksu Etycznego. To było przyczyną, że w dniu 6 Wędrowca usunęłam profil z Facebooka.

Stało się to w trzynastym miesiącu dreamspell-roku, którego motto przewodnie brzmi:
Nie daj się poganiać, zmuszać, szantażować. Rób to, co jest konieczne, dobre dla ciebie i ogółu. Gdy ktoś cię atakuje, wycofaj się, abyś nie został zraniony i nie zranił innych. Pozostań w zgodzie z samym sobą. „W spokoju siła”.
Data publikacji: 6.07.2019


» wyświetl same pytania

Twoje pytanie...
Imię i nazwisko:
E-mail:
Temat: *
Treść pytania: *
 

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35
   następne 8 »