Listy
Aktualności

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34
   następne 8 »

» wyświetl same pytania
Chicchan – Fala WĘŻA
● Witalność ● Zaborczość ● Twarde zasady egoOkres: 12 – 24 lipca 2020

Fala WĘŻA wyznacza główny obszar i ramy naszych działań na najbliższe 13 dni. Tutaj wszystko kręci się wokół kultury osobistej, szacunku dla inności, tematyki zdrowia, symptomów psychosomatycznych, a problematyką są żądze, lekceważenie życia, zawiść, nietolerancja, intrygi. WĄŻ jako mistrz sztuki życia i sztuki przetrwania – z jednej strony kusi, zastawia pułapki, zwodzi, a z drugiej – budzi instynkt, daje znaki ostrzegawcze, uczy szybkiej reakcji.

»Kultura zachodnia, w której dorastałeś, odizolowała cię od subtelnej formy spostrzeżeń. Schemat funkcjonowania jest następujący: jeżeli tłumisz lub ignorujesz to, co cię wewnętrznie porusza, twoje ciało koduje wszystkie metafory i symbole tego, co stłumione. Potem manifestują się one pod postacią symptomów fizycznych, próbujących ci uświadomić istnienie problemów w psychice, z których nie zdajesz sobie sprawy.« (Za Wyrocznia Majów, A.Spilsbury i M.Bryner, Pulsar 2002)

Dziś nie ma dziedziny, która nie lekceważyłaby wartości życia. Człowiek coraz częściej jest traktowany jak bezimienna „maszyna”. Dobra „maszyna” to ta, która nie myśli, nie stawia pytań, posłusznie wykonuje polecenia, jest wiecznie sprawna. Od dłuższego już czasu nasila się proces odzierania ludzi z resztek godności, wymazywania poczucia tożsamości, płci, wiary, deptania wartości, tłumienia wolnej woli, poczucia jedności i przynależności do wspólnoty. Za sprawą egzekutorów ducha materializmu i zniewolenia do codziennego życia wkroczył terror psychiczny. Daje on o sobie znać wszędzie – w przestrzeni medialnej, na portalach społecznościowych, w korporacjach, miejscach pracy, szkołach, na uczelniach itd.

Impulsy wychodzące z poziomu Fali WĘŻA będą motywować cię do przetransformowania wszystkich negatywnych wzorców emocjonalno-mentalnych, wyżłobionych przez twoje wcześniejsze doświadczenia i niesłyszalne dla ucha sygnały środowiskowe kodowane przez podświadomość. Dlatego zacznij obserwować siebie, popatrz na swoje ciało, każdą najdrobniejszą dolegliwość, huśtawki nastrojów, złość, agresję, bezsilność od tej właśnie strony i naucz się czytać znaki swego ciała. W ten sposób zyskasz cenne wskazówki, w którym „sektorze” świadomości blokujesz naturalną cyrkulację energii witalnej. Jeśli będziesz się przed tym wzbraniać, stanie się kwestią czasu, kiedy ciało powie „dość”. Dlatego nie przeciągaj struny. – Czerwony WĄŻ jest mistrzem sztuki życia. Jeśli podejmiesz z nim świadomą współpracę, to w każdej pozornie beznadziejnej sytuacji rzuci ci linę ratunkową i wyciągnie cię z największej opresji.

□ W niedzielę,12 lipca br., w pierwszym dniu Fali WĘŻA odbędzie się druga tura wyborów prezydenckich w naszym kraju.


Medycyna SALAMANDRY

Duchowym pomocnikiem WĘŻA jest SALAMANDRA, przynosząca ludziom medycynę przebaczenia i przemian. □ Pojęcie „medycyna” oznacza tu „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”.
13-dniowe spektrum Chicchan

W Fali WĘŻA znajduje się dziesięć aktywnych portali, przez które docierają na Ziemię potężne wiązki energii, naprowadzające społeczność ziemską na właściwe tory ewolucji i bezpośrednią drogę do celu.
PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom składam serdeczne podziękowanie za bezinteresowne Dary Serca, w tym □ Danucie ze Zgorzelca □ Monice z Iławy □ Janinie z Poznania □ Halinie z Wołczyna □ Elżbiecie z Frankfurtu □ Sabinie z Katowic □ Iwonie z Warszawy. ☼ Niech Dobro wróci do Was zwielokrotnione.
☼ Łączna kwota darowizn w lipcu wyniosła 495,00 PLN. ☼ Każda Wasza „cegiełka” jest na bieżąco księgowana, a faktura przesłana na podany adres mailowy.


10.07.2020Drugi Zamek Czasu
● Bilansuje wyniki ● Nagradza ● Śle ostrzeżeniaW Fali CZŁOWIEKA domknie się 52-dniowe spektrum białego ZAMKU Czasu, który obliguje ludzi do uporządkowania sceny życia i ustabilizowania toczących się procesów. Pierwsze trzy fale drugiego zamku przywołały trzy kluczowe dziedziny, z którymi ludzie – czy chcą, czy nie chcą – będą musieli się zmierzyć. Ostatnia, czwarta fala zbilansuje kolektywne działania i odzwierciedli stan świadomości zbiorowej i twojej duchowej dojrzałości.

POLARYZACJA w polu świadomości

Wynik wyborów ukazał skrajną polaryzację w zbiorowym polu świadomości. Niezależnie od tego, który kandydat ostatecznie zwycięży, wynik większości należy bezwzględnie uszanować. Druga tura wyborów odbędzie się 12.07., w w pierwszym dniu trzeciego zamku transformacji. Kinem tego dnia będzie Czerwony Magnetyczny Wąż /1 Chicchan.

● Pierwszy kandydat A Duda – jest przewidywalny, ma stabilne poglądy, stawia na interesy Polski i dobro Polaków; stanął do debaty w nowej formule amerykańskiej, gdzie na żywo odpowiadał na pytania internautów i ludzi; co więcej opowiedział się przeciwko przymusowym szczepieniom na koronawirusa.

● Drugi kandydat R.Trzaskowski – jest nieprzewidywalny, nie ma jasnego programu, wciąż zmienia zdanie, by dopasować się do nastrojów społecznych, bazuje na antypisie i kłamstwach, nie stanął do otwartej debaty, zlekceważył wyborców. Zgodnie z wytycznymi PKW każdy kandydat na urząd prezydenta RP jest zobowiązany do debaty z kontrkandydatem, zaś organizacją debaty muszą zająć się media publiczne, a nie sztaby wyborcze kandydatów. Wcześniej, w kwestii szczepień jako prezydent Warszawy zapowiedział, że jeśli szczepionka zostanie wynaleziona, zarządzi w stolicy obowiązkowe szczepienia na koronawirusa.

● Obecna kampania prezydencka ujawniła też skandaliczne próby „folksdojczyzacji” polskiego społeczeństwa przez media zagraniczne, których działania zagrażają polskiej racji stanu. Jest to jawne naruszenia Konstytucji RP. W szum medialny zaangażowała się również ambasador USA, która traktuje Polskę jak pięćdziesiąty pierwszy stan Ameryki. Dlatego kompletnie niezrozumiała jest totalna bierność rządu wobec haniebnej samowoli dyplomatów i mediów zachodnich. Dla porównanie w Niemczech redaktorzy naczelni wszystkich gazet raz w miesiącu muszą stawiać się w urzędzie kanclerskim i ministerstwie spraw zagranicznych, gdzie dostają jednoznaczne wytyczne, jak bronić interesów Niemiec w kraju i zagranicą.

Ps. Dziś, przedstawiciel niemieckiej dyplomacji został wezany do naszego MSZ ws. manipulacji i kłamstw rozpowszechnianych w mediach niemieckich przeciwko prezydentowi A. Dudzie.

8.07.2020Spektrum EB
● Wskazówki na 13 dniGłówną tematyką w fali Człowieka jest autentyczność, zrobienie użytku z daru wolnej woli i odpowiedzialność za własne decyzje, a problematyką – manipulacje, kupowanie cudzej przychylności, szczodrość na pokaz, samozakłamanie.

► Wskazówki:

● Przejmij odpowiedzialność za siebie – 1 Człowiek
● Nie blokuj się oczekiwaniami – 2 Wędrowiec P.
● Nie faworyzuj „pupili” – 3 Mag.
● Spójrz na siebie oczami bliskich i znajomych – 4 Orzeł.
● Nie bądź uparty i monotematyczny – 5 Wojownik P.
● Zejdź z obłoków na ziemię i zapuść korzenie tu, gdzie jesteś – 6 Ziemia.
● Osądzając ludzi, osądzasz sam siebie – 7 Zwierciadło.
● Zrezygnuj z pozy i rutyny i dopuść impuls świeżości – – 8 Wicher.
● Nie sprzyjaj nikomu fałszywie – 9 Słońce.
● Nie patrz, co mają inni – 10 Smok.
● Otwórz się na dialog, ale nie bądź kaznodzieją – 11 Wiatr.
● Przemyśl swoje wzloty i upadki i wyciągnij z nich naukę na przyszłość – 12 Noc.
● Postaw na jakość a nie ilość – 13 Ziarno.


► Zwróć uwagę na dni z pieczęciami twojej rodziny solarnej i ustal, z którymi latami życia one się wiążą. Obserwuj, co będzie się w nich działo. Dzięki temu możesz uchwycić istotne analogie i znaleźć odpowiedź na wiele nurtujących cię kwestii.
Powodzenia !Eb – Fala CZŁOWIEKA
● Dojrzałość życiowa ● Decyzje i odpowiedzialnośćOkres: 29.06. –11.07.2020

Fala Żółtego CZŁOWIEKA wprowadza nas w spektrum wewnętrznej reorganizacji, wolności wyboru i odpowiedzialności za podejmowane decyzje. Tu zgodnie z prawem rezonansów obowiązuje zasada „podobne przyciąga podobne”, a w centrum uwagi jest pojedynczy człowiek, rodzina, lokalna społeczność. W tej przestrzeni dokonuje się podsumowanie naszych działań w trzech poprzednich falach, a główną problematyką jest pycha, obłuda, maskowana zaborczość, anielskość na pokaz oraz podatność na sugestie i manipulacje. Dlatego adekwatnie do naszych wcześniejszych postaw i działań albo spotkają nas nagrody za nasze starania, albo bolesne zawody i rozczarowania.

Jeśli jesteś w konflikcie z samym sobą lub jakąś osobą, użyj niewidzialnej „miotły” do wymiecenia z głowy negatywnych wspomnień, emocjonalnych zranień, sztywnych postanowień, które nikomu nie służą, a najmniej tobie. W ten sposób zrobisz miejsce na nowe spostrzeżenia i otworzysz swoje serce na ludzi.

»Dlatego ucz się tego, czego chcesz się uczyć, ale rób to starannie. Wejdź w swoje doznania najdokładniej jak potrafisz i wysysaj z nich esencję. Jeśli pozostaniesz na powierzchni, nic ci to nie przyniesie. Tylko głęboko przeżywane doświadczenie, da ci coś, co cię radykalnie odmieni.« – Nah Kin, kapłanka Majów i psycholog.

W chwili gdy zacznie ogarniać cię poczucie bezsilności i wewnętrznego wypalenia, reaguj szybko i zdecydowanie. Rozluźnij mięśnie i zrób 10 oddechów „USTA–NOS” – wdech ustami, wydech nosem. Ćwiczenie to budzi optymizm, humor, entuzjazm; „spala” to, co hamuje postęp, reguluje procesy trawienne, harmonizuje splot słoneczny. Jeśli z twoich ust wymkną się słowa „żółć mnie zalewa” – będzie to znak, że popadasz w dysharmonię.

● UWAGA:
Zgodnie w ubiegłoroczną zapowiedzią, od tego roku nie będą ukazywać się coroczne prognozy „Co przyniesie rok”... Natomiast „Kalendarz 13 Księżyców na 2020/21” jest już w sprzedaży.
● W numerze 8 miesięcznika „Nieznany Świat” ukaże się artykuł Hanny Kotwickiej nt. roku Niebieskiego Biegunowego Wichru.


Medycyna PSZCZOŁY

Nagualem EB jest PSZCZOŁA, przynosząca ludziom medycynę uwolnienia. □ Pojęcie „medycyna” oznacza tu „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”.13-dniowe spektrum fali

Tu będziesz dostawać cenne wskazówki dotyczące poziomu twojej dojrzałości inakrnacyjnej i odporności na sugestie i naciski z zewnątrz.
PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom składam serdeczne podziękowanie za bezinteresowne Dary Serca, w tym □ Danucie ze Zgorzelca □ Adamowi z Poznania □ Katarzynie z Warszawy □ Alinie ze Szczecina. ☼ Niech Dobro wróci do Was zwielokrotnione.
☼ Łączna kwota darowizn w czerwcu wyniosła 279,50 PLN. ☼ Każda Wasza „cegiełka” jest na bieżąco księgowana, a potwierdzenie przesłane na podany adres mailowy.

29.06.202WYBORY prezydenckie


W drugim dniu trzynastego miesiąca, 28 czerwca – w znaku 13 Małpy, odbędą się wybory prezydenckie w naszym kraju wybory. Wszystko może się zdarzyć.

□ Archetyp Chuen/Małpa symbolizuje „mędrca i głupca”; odzwierciedla mądrość spirytualną, elastyczność myślenia, optymizm, humor, prostotę. Na drugim biegunie Chuen dominuje sarkazm, zamęt, manipulacje, podstępy, zastraszenie. – »Istnieją dwa rodzaje głupców – tacy, których łatwo zastraszyć i przestają działać, i tacy, którzy sądzą, że zdołają czegoś dokonać, gdy zastraszą innych – P.Coelho.«

Prezydent RP odzwierciedla dominującą świadomość w narodzie.


Kandydaci i ich kiny narodzin
w kolejności alfabetycznej25.06.2020TRZYNASTY miesiąc ŻÓŁWIA
● Czas przemian ● Kulminacja ● Zapobiegliwość27 czerwca – 24 lipca 2020

Trzynasty, KOSMICZNY, miesiąc zapowiada odchodzenie Starego i wstępowanie w Nowe. W takich momentach dość często pojawia się zwątpienie, poczucie, że wszystko zaczyna się walić, zawodzi rutyna, nic nie funkcjonuje jak dawniej.

Impulsy z poziomu „13” nie pozwalają spocząć na laurach i do znudzenia rozpamiętywać to, co było. Tutaj do gry wkraczają siły odpowiedzialne za odgórne przetasowania i wprawianie w ruch wszystkiego, co odrętwiałe, głuche, skostniałe. Nawet pozornie drobne zmiany mogą uruchomić coś, co niespodziewanie odmieni bieg spraw. „Byle piórko może przechylić szalę”...

»Czegoś, co zostało osiągnięte wielkim nakładem sił, nie można powierzyć ludziom nieprzygotowanym, gdyż swoją niekompetencją zmarnują ów wysiłek. Byle piórko może zachwiać równowagę i zniweczyć znakomite osiągniecie. Nawet największy sukces, gdy nie zasadza się na wiedzy, czemu ma on służyć, nie jest prawdziwym spełnieniem. Należy wystrzegać się pozy, arogancji i pychy.« (Heks. interakcji 63 – „Spełnienie”, za M.Piasecka i Pu R’Tsy Yang).

● Siłą nośną trzynastego miesiąca jest 12 Oc – Biały Krystaliczny PIES na Fali Wichru. Stąd przez najbliższe 28 dni liczy się wierność prawdzie serca, lojalność, empatia, a problemem jest dwulicowość, pieniactwo, zdrada. Dlatego jeśli żyjesz zgodnie ze swoimi wartościami, to z pomocą energii Krystalicznego Psa swoim doskonałym „psim węchem” już z dala wyczujesz „padlinę” – fałsz, obłudę, nieszczerość.
□ W tym spektrum - w niedzielę, 28.06., odbędą się wybory prezydenckie.


25.06.2020Spektrum CAUAC
● Wskazówki na 13 dniGłówną tematyką w 13-dniowej Fali WICHRU/Cauac są kwestie osobistych relacji z konkretnymi osobami, problematyką – zapiekłość, chęć odwetu, oszczerstwa, wyzwaniem – przełamanie niechęci i dążenie do pojednania. Duchowa edukacja pod kierunkiem Cauac rozpoczyna się zawsze od zrewidowania swoich priorytetów, cichych motywacji i postaw.

»Jedni ludzie jasno myślą i jasno się wyrażają, u innych panuje w głowie zamęt. Bystry umysł i tępota z drugiej – nie są stopniami rozwoju intelektu, lecz różnymi stanami świadomości. Tępota to inaczej psychologiczna obrona przed niechcianą informacją. Bystry umysł to otwartość, głód wiedzy, pragnienie otrzymywania informacji i usłyszenia każdej prawdy.« (Za V.Zeland, Transerfing rzeczywistości)


Wskazówki na 13 dni:

● Zachowaj dystans do każdej wątpliwości □ 1 Wicher /Cauac
● Nie zaprzeczaj faktom □ 2 Słońce /Ahau
● Zaufaj sobie a nie innym □ 3 Smok /Imix
● Zadbaj o kulturę wypowiedzi □ 4 Wiatr /Ik
● Kieruj się intuicją – nie myśl, co powiedzą inni □ 5 Noc /Akbal
● Licz na siebie □ 6 Ziarno /Kan
● Wyluzuj się, nie pomstuj, nie zazdrość □ 7 Wąż P/Chicchan
● Zakończ toksyczne znajomości □ 8 Łącznik /Cimi
● Ćwicz systematyczność i nie bądź chorągiewką na wietrze □ 9 Ręka
● Zamiast narzekać – naprawiaj □ 10 Gwiazda P/Lamat
● Nie schlebiaj fałszywie □ 11 Księżyc /Muluc
● Spójrz na siebie oczami innych □ 12 Pies /Oc
● Nie słuchaj autorytetów – ty jesteś tym, co wie □ 13 Małpa /Chuen.

Takie wyzwania będzie rzucać ci twoje środowisko, rodzina, otoczenie, życie.


Na co zwrócić uwagę w tej fali?

► Na planszy narodzin w polu „Rodzina solarna” znajdź dwa lub trzy dni z kinami swojej rodziny solarnej i ustal, z którymi latami życia się wiążą. Jeśli coś szczególnego wydarzy się w tych dniach, zastanów się, czego chciało nauczyć cię to doświadczenie. □ Szczegółowe wskazówki znajdziesz w podręczniku „Kod Inkarnacji”.

Data publikacji: 18.06.2020BATALIA o ludzkie umysły
● Dokąd zmierzamy?W ostatnich latach proces zawłaszczania ludzkim myśleniem nabrał tempa. Stoją za tym siły, próbujące zaprowadzić nowy ład społeczny według własnego scenariusza, opartego na terrorze psychicznym i bezwzględnym posłuszeństwie. Proces zmiany postrzegania rzeczywistości przez ludzi jest rozłożony w czasie i dokonuje się w etapami: pierwszy to demoralizacja, drugi – destabilizacja, trzeci – kryzys, czwarty – normalizacja za każdą cenę.


1 ● DEMORALIZACJA trwa 15–20 lat
– tyle czasu potrzeba na wykształcenie trzech pokoleń studentów, profesorów, pozyskanie elit, ideologizowanie młodzieży, wywoływanie „gniewu” ludu i rozbicie struktur społecznych i narodowych. Demoralizacja opiera się na praniu mózgów, dywersji ideologicznej, wzniecaniu niepokojów, wypaczaniu wzorców moralnych, wypieraniu wiary, pamięci przodków, niszczeniu więzi rodzinnych, człowieczeństwa. Dla zdemoralizowanych środowisk prawdziwe informacje nie mają żadnego znaczenia. Dziś, pomimo zalewu informacji nikt nie jest w stanie dojść do sensownych wniosków na temat obrony siebie i swoich bliskich. Jeśli się sprzeciwi „nurtowi”, zostanie okrzyknięty fanatykiem, faszystą, ksenofobem, a państwa narodowe i każda prawicowość posądzane są o hitleryzm międzynarodowy i piętnowane przez podległe media. □ To, co dzieje się obecnie w Stanach Zjednoczonych, to prawidłowość, która była już praktykowana w Związku Radzieckim i demoludach. Teraz popróbuje się wywrócić Amerykę według bardziej wyrafinowanych metod.

2 ● DESTABILIZACJA trwa 2–5 lat
– ma na celu wywołanie problemów gospodarczych, pogłębienie podziałów społeczeństwa, zachwianie systemów obronnych i relacji międzynarodowych. Sprawdzonymi narzędziami destabilizacji jest obrona praw człowieka i grup mniejszościowych, a dziś także antyklerykalizm, klimat, środowisko. W procesie destabilizacji najbardziej użyteczne są środowisko lewicowe, pozyskani ludzie nauki, samozwańczy eksperci od wszystkiego, obrońcy wolności i praw obywatelskich. Po osiągnięciu celu odchodzą oni w niepamięć. □ Taki los spotkał m.in. liderów Nowoczesnej i Partii Palikowa czy Gretę Thunberg. W rzeczywistości Wielkiemu Bratu nie chodzi o jakieś prawa, lecz o przejęcie władzy nad każdym krajem.

3 ● KRYZYS – wystarczy 6 tygodni,
aby doprowadzić kraj do kryzysu; przykładem jest kryzys migracyjny w UE i próby przymusowej relokacji emigrantów islamskich czy obecny kryzys światowy wywołany przez pandemię koronawirusa, ogłoszoną przez WHO z dużym opóźnieniem.

4 ● NORMALIZACJA może trwać bez końca
– zobojętnieni, umęczeni do granic ludzie, zaakceptują każdą nową władzę, byle nastąpił spokój. Dlatego nie można dopuścić do destabilizacji gospodarki, usunięcia zasad wolnego rynku i ustalenia rządów Wielkiego Brata. W przeciwnym razie ludzie staną się niewolnikami zgubnego systemu. Bomba zegarowa wciąż tyka. Katastrofa jest coraz bliżej i jeśli do niej dojdzie, nie będzie gdzie uciec. □ Ten zgubny trend rozlał się po całej Europie, a teraz dał o sobie znać w Stanach Zjednoczonych.

□ Przedstawione tu metody pochodzą z wywiadu udzielonego zachodnim mediom przez byłego agenta rosyjskich służb KGB, Jurija Bezmienova, który w latach 70. ub. stulecia uciekł na Zachód.
***

„Największą farsą jest to, że ograbieni z godności ludzie, chodząc w zbiorowej neurozie na pasku obcych parazytów, identyfikują się z nimi, a czasem wręcz ich ubóstwiają. Jeśli to widmo nie zaniknie, nie pozostanie nam nic innego, jak tylko wyć z rozpaczy!” /za J.Kössner, Kompendium. Pulsar 2006.


16.06.2020


» wyświetl same pytania

Twoje pytanie...
Imię i nazwisko:
E-mail:
Temat: *
Treść pytania: *
 

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34
   następne 8 »