Listy
Listy od czytelników

Drodzy Czytelnicy!
Apeluję o cierpliwość i wyrozumiałość. Dziennie dostaję od kilkunastu do kilkudziesięciu listów, nie licząc telefonów.

UWAGA:
Z przykrością informuję, że nie interpretuję indywidualnych kinów narodzin, jak również osobistych wydarzeń. Udzielenie odpowiedzi na kilkaset listów miesięcznie jest po prostu niemożliwe. Wszystkich Zawiedzionych zachęcam do wymiany doświadczeń z osobami szukającymi kontaktu.

    
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28
   następne 8 »

» wyświetl same pytania
DRUGI miesiąc roku
● Platforma wyzwań - sfera dialogu
● Cisza przed burzą23 sierpnia – 19 września 2019

To, co nie zostało dostrzeżone w pierwszym miesiącu lub miało ogólny zarys, teraz zacznie nabierać wyraźnych kształtów, ukazywać prawdziwe oblicze.
► Obserwacja wydarzeń i zachowań ludzi powie nam, gdzie tkwią największe wyzwania na ten rok, zaś kin miesiąca – 3 Ik, Biały Elektryczny Wiatr, wskaże, kto lub co utrudnia stabilizowanie sytuacji i jak temu zaradzić. W przestrzeni Wiatru najsłabszym ogniwem jest sfera dialogu, kultura osobista i poziom wypowiedzi, a największym problemem nieodpowiedzialność, dwulicowość, niekontrolowane emocje.

► To oznacza, że jeśli w roku 1 Maga nie nauczymy się „mówić–słuchać–rozmawiać–usłyszeć” uniwersalna praworządność wkroczy do życia boleśnie. Znak ostrzegawczy dostaliśmy 22 sierpnia (kin 2 Smok/Fala Słońca) – w ostatnim dniu pierwszego magnetycznego miesiąca, kiedy wydarzyła się wielka tragedia na Giewoncie. 23 sierpnia – w pierwszym dniu drugiego biegunowego miesiąca, w Zakopanem miała odbyć się demonstracja w obronie konstytucji i sędziów. Z uwagi na tragedię przełożono ją o tydzień.

► Niestety, ludzie nie wiedzą, że od 26 lipca br. straciły moc prawa napisane przez ludzi, a nadrzędne stały się prawa uniwersalne. Niewiedza sprawia, że ludzie żyjąc w iluzji, karmią swoją energią samozwańczych bożków praworządności. Polska konstytucja została tak napisana, że konstytucjonaliści interpretują ją skrajnie różnie i każdy z nich ma rację. Paradoksem jest jednak to, że protestujący, którzy tak zaciekle bronią konstytucji, w większości nigdy jej nie czytali.

W drugim miesiącu dość często możemy mieć poczucie przysłowiowej „ciszy przed burzą”. „Burza" może nadejść niespodziewanie...


WYDARZENIA:

Na starcie drugiego miesiąca zaakcentowały się dwa tematy:
● Ogromny pożar w puszczy amazońskiej, nazywanej zielonymi płucami świata
i protesty mieszkańców przeciwko zaniecjaniu akcji gaśniczych.
● Problematyka polskiego ratownictwa jaskiniowego, naciski grotołazów
na ratowników TOPR, petycja do premiera.


Data publikacji: 24.08.2019AHAU – Fala SŁOŃCA
● Świadomość celu ● Nie próbuj niczego tłumićOkres: 21.08. – 2.09.2019

Fala SŁOŃCA to spektrum, w którym inteligencja ludzka dostraja się do wyżej wibrujących poziomów świadomości Tutaj ujawnia się faktyczny poziom dojrzałości człowieka, ale nie według norm stworzonych przez ludzi, lecz uniwersalnych praw i kodeksów etycznych.

Dlatego to, co będzie się działo w tym okresie, będzie związane z procesem uświadamiania nieuświadomionych, rozświetlania cieni, uwalniania się człowieka od fałszywych oczekiwań i zawężonego pojęcia miłości. Jest to dogodny czas na otwarcie się na głębokie wewnętrzne przemiany. Jednak przemiany nie oznaczają, że wszystko będzie układać się po naszej myśli. Najpierw będziemy musieli się zmierzyć ze swoimi słabościami, nawykami, niewygodnymi kwestiami, aby móc je rozświetlić i przetransformować – każdy we własnym polu.

Następnym wyzwaniem będą kwestie przebaczenia i szacunku dla człowieka za to, że jest, a nie kim jest, oraz prawem wymiany, które oznacza swobodną cyrkulację energii w nieustannym cyklu dawania i przyjmowania. Dlatego jeśli Słońce Ahau wpłynie do twojej przestrzeni i zacznie rozświetlać to, co zacienione, nie wpadaj w panikę ani nie próbuj niczego tłumić. To będą jedynie emocje, które skrywały się za twoimi „plecami”, a teraz, przed odejściem, chcą powiedzieć ci „do widzenia”. Przetnij łączące cię z nimi więzy, a wtedy otworzą się przed tobą nowe, nieznane ci dotąd perspektywy. ☼ Fala Słońca domknie pierwszy, czerwony zamek wtajemniczenia.


Medycyna GOŁĘBIA

W indiańskiej tradycji słowo „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą współbrzmienia ze wszystkim”. □ Nagualami Ahau są Gołąb i Motyl.
Wskazówki na 13 dni

● Naucz się mówić NIE nawet jeśli kochasz (1 Słońce)
● Bądź uczynny, ale nie nadgorliwy (2 Smok)
● Mów otwarcie o swoich uczuciach i potrzebach (3 Wiatr)
● Kieruj się intuicją – to twój nieomylny kompas (4 Noc)
● Ucz się sztuki akceptacji – (6 Wąż)
● Nie bądź pamiętliwy (7 Łącznik)
● Zakończ stare spory (8 Ręka)
● Nie szukaj ideału (9 Gwiazda)
● Uważaj na pochlebców (10 Księżyc)
● Współczuj, ale nie lituj się (11 Pies)
● Nie bądź naiwny (12 Małpa)
● Miłości nie da się kupić – kocha się za nic (13 Człowiek).

Takie wyzwania będzie rzucać ci twoje środowisko, rodzina, znajomi, życie.
PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom składam serdeczne podziękowanie za wspieranie mnie w mojej pracy i Wasze bezinteresowne Dary Serca, w tym □ Marioli ze Szczecina □ Andrzejowi z Warszawy □ Sabinie z Katowic □ Annie z Babimostu □ Agnieszce z Zielonej Góry □ Elżbiecie z Monachium □ Beacie z Krakowa □ Barbarze z Piły □ Hannie z Łodzi □ Annie z Sochaczewa. Dobro powraca zwielokrotnione. Dziękuję. In lak’ech.
☼ Pula darów w okresie 08.–23.08.2019 wyniosła 311.00 PLN.
☼ Wszystkie Darowizny są na bieżąco księgowane. ☼


Data publikacji: 23.08.2019Część 3
Wyzwania na 2019-2020 rok
● Czy normalność to relikt przeszłości?
● Choroba jakiej jeszcze nie byłoRok 2019/2020 otwiera 13-letnią przestrzeń dla sprawiedliwości w przyszłości, dlatego na starcie roku warto przyjrzeć się dokładniej niektórym wydarzeniom. Zaznaczam, że nas nie ineresuje wymiar polityczny i personalne rozgrywki, lecz wymiar ludzki i potencjalne następstwa dla funkcjonowania całej społeczności.


► PARADY RÓWNOŚCI
W odniesieniu do relacji międzyludzkich w naszej przestrzeni najpoważniejszym problemem są tzw. „parady równości”, w których – powiedzmy to sobie otwarcie, wcale nie chodzi o walkę z nietolerancją, ale o „prowokacje na zlecenie”, zwalczanie religii i terror psychiczny społeczeństwa. Egzekutorami tego ducha, wspieranymi przez zagraniczny kapitał finansowy, są organizacje LGBTQ, niektóre środowiska prawnicze, spółki Google i Facebook i inne. To tłumaczy, dlaczego aktywiści „tęczowej ideologii” czują się całkowicie bezkarni i pozwalają sobie na coraz więcej. Zaczęło się od bezczeszczenia symboli religijnych, teraz dochodzi do publicznego nawoływania do przemocy i prób zamknięcia ust duchownym.
□ Nie dziwi więc, że w konsekwencji braku reakcji ze strony państwa przeciwnikom kontrowersyjnej „ideologii” zaczynają puszczać nerwy, czego przykładem są incydenty podczas antymanifestacji polskich kibiców w Białymstoku. Organy państwowe powinny z urzędu wszczynać postępowanie przeciw osobom wulgarnie atakującym wyznawców religii i ich wartości, a przynajmniej zapewnić katolikom bezpłatną pomoc prawną w tej nierównej walce z potężnym lobby.
□ Papież Franciszek, zapytany o LGBTQ, powiedział: „To jest coś tak chorego i coś tak niedobrego, czego jeszcze w historii nie było”.

► GŁOS abp M.Jędraszewskiego
Podczas homilii w bazylice Mariackiej duchowny, stając w obronie wartości chrześcijańskich, powiedział: „Z powstańczych mogił narodziła się wolna Polska. Trzeba było długo na nią czekać (...) Czerwona zaraza już nie chodzi po naszej ziemi, ale pojawiła się nowa, neomarksistowska, chcąca opanować nasze dusze, serca i umysły. Nie czerwona, ale tęczowa”.
□ Słowa te wywołały wrzenie w środowiskach LGBTQ. W wypowiedzi duchownego nie było krytyki, była za to krytyczna ocena zjawiska z punku widzenia teologa. Treść niech każdy oceni sam. Metropolitę poparli hierarchowie z Czech, Słowacji, Węgier i Ukrainy.

► WALKA z PLASTIKAMI
□ Francuski rząd ogłosił program walki z odpadami plastikowymi pod hasłem „zero plastiku w morzu w 2025 roku”.
□ W Indonezji od 2021 roku zacznie obowiązywać zakaz używania plastikowych reklamówek, kubków, sztućców i słomek. Pierwszą indonezyjską wyspą, która w czerwcu br. wprowadziła całkowity zakaz używania jednorazowego plastiku, jest Bali. Przedsiębiorstwa, hurtownie, sklepy i restauracje miały pół roku na pozbycie się zapasów plastiku z magazynów. Przepisy są bardzo radykalne. Także turyści muszą liczyć się z wysokimi karami za złamanie zakazu.
□ W Tanzanii od 1 czerwca 2019 na terenie całego kraju obowiązuje zakaz importu, eksportu, produkcji i sprzedaży plastikowych torebek bez względu na ich grubość. Za złamanie prawa grożą surowe konsekwencje łącznie z groźbą zamknięcia biznesu, a w przypadku pojedynczych obywateli grzywna w wysokości 87 dolarów lub 7 dni pozbawienia wolności.

► ONZ-owskie Plany ŻYWIENIOWE
W raporcie instytucji doradczej ONZ przedstawione zostały związki między globalnym ociepleniem klimatu i wzrostem spożycia mięsa przez ludzi. Wg statystyk, w 2018 r. roczne spożycie mięsa wyniosło 78 kg na osobę. Dla porównania w USA było to 120 kg/os., Australii 111 kg, Izraelu 97 kg, Niemczech 88 kg, Polsce 74 kg; najmniej mięsa spożywano w Indonezji – 11 kg i Indiach 4 kg/os. Ograniczenie spożycie mięsa z pewnością wyjdzie na zdrowie i ludziom i zwierzętom, ale czy wpłynie na klimat? Wielu naukowców jest zdania, że „klimatyzm” to biznes, zwykły szwindel. Tak czy inaczej, w najlepszej sytuacji będą wegetarianie, jak długo GMO i chemia nie spustoszą doszczętnie natury.

□ Co czeka mięsożerców?
Globalne koncerny mięsne zaproponują im mięso wyhodowane metodą in vitro lub syntetycznie. 6 lat temu holenderskie laboratorium zaprezentowało światu sztucznego hamburgera z probówki, wyprodukowanego na bazie komórek macierzystych krowy. Nie wiadomo, czy produkt miał wartości odżywcze tradycyjnego mięsa. Wiemy natomiast, że smak i struktura mięsa zależą nie tylko od jego składu, ale również od warunków, w jakich żyje zwierze i jego wieku. Powoli zaczyna urzeczywistniać się wizja Churchilla, który w 1931 r. stwierdził, że „absurdem jest hodowanie całego kurczaka dla konsumpcji jedynie jego piersi czy udka”.
□ Innym szokującym faktem jest japoński wynalazek produkowania sztucznego mięsa z ludzkich odchodów. Zdaniem jego twórcy, prof. Mitsuyuki Kieda, w odchodach znajduje się mnóstwo składników odżywczych, w tym białko, dzięki czemu w przyszłości w tani i bezpieczny sposób będzie można produkować z nich mięso; badania te finansuje japoński rząd.


Porównajcie zasygnalizowane wydarzenia z tematyką, która wyłoniła się w dniu 8 listopada 2018, nieprzypadkowo określanym „proroczym dniem” dla ludzi i świata. (Zob. „Co przyniesie rok 2019-2020 wg Kalendarza Majów?”


Data publikacji: 22.08.2019Część 2
Kalejdoskop wydarzeń
□ W pierwszym miesiącu roku najsilniej wybrzmiały kwestie „parad równości” i głos krakowskiego metropolity w obronie wartości religijnych.

□ Pojawił się temat walki z zanieczyszczeniem środowiska plastikami.

□ Jak co roku na Jasną Górę ściągnęli pielgrzymi z całej Polski, a same uroczystości odbyły się bez zakłóceń ze strony przeciwników wiary katolickiej.

□ W związku z globalnym ociepleniem klimatu ONZ zapowiedziała nową politykę żywieniową: „W najbliższych latach trzeba drastycznie ograniczyć spożycie mięsa na świecie”.

□ Na finiszu miesiąca odezwał się Lech Wałęsa, nawołując ludzi do wojny domowej, czyli powielenia w Polsce krwawego scenariusza z dawnej Jugosławii.

□ Bez echa przemknęły inwazyjne posunięcia banków celem przyspieszenia eliminacji z obiegu gotówki na wzór Szwecji.

□ Dziennikarz śledczy Mariusz Zielke opublikował w sieci nagranie o kulisach aktów pedofilii i molestowania dziewczynek z udziałem znanego muzyka podczas realizacji muzycznych programów dziecięcych dla dwóch największych stacji telewizyjnych w Polsce. Proceder trwał przez lata; ujawnienie afery blokowały wpływowe osoby z branży show-biznesu. Czy teraz będzie inaczej?...

□ W ostatnim dniu miesiąca na szlaku na Giewont zginęły 4 osoby od uderzenia pioruna, około 100 turystów zostało rannych, po stronie słowackiej była jedna ofiara śmiertelna. Burza nadeszła nagle, piorun uderzył w metalowy łańcuch, którego trzymali się turyści. Ostatni raz tak gwałtowne burze z ofiarami śmiertelnymi zanotowano przed wojną - 15 sierpnia 1937 roku i 15 sierpnia 1939 r.

Ciąg dalszy w części 3

Część 1
● Na finiszu pierwszego miesiąca
● Wiele wrażeń, ale co dalej?Tematy, które dały o sobie znać w tym okresie, zasygnalizowały nam główne kwestie, z którymi będziemy się mierzyć w roku Białego Magnetycznego Maga. Należy pamiętać, że biała energia, wypełniająca tło roku, jest najbardziej radykalną i konsekwentną siłą w sferze indywidualnej i kolektywnej odpowiedzialności. Dlatego chcąc zrozumieć skalę problematyki i faktyczne wyzwania na ten rok, trzeba wznieść się ponad własne przekonania, nawyki, antypatie i sympatie oraz dominujące powszechnie trendy.

□ Zwierzęciem totemicznym magnetycznego miesiąca jest NIETOPERZ, symbolizujący zmysł orientacji w ciemności.

► PIERWSZY miesiąc roku dostarczył nam wiele mocnych wrażeń. Skupmy się jednak na czynnikach mających bezpośredni wpływ na kształtowanie myślenia, zachowań, postaw i emocji ludzi, a w konsekwencji na naszą przyszłość. Ludzie nie zdają sobie sprawy, jaką wielością informacji dzień w dzień bombardowana jest ich świadomość, nawet jeśli nie włączają radia i telewizji. Niesłyszalne dla ucha informacje docierają do nas w formie sygnałów środowiskowych, przed którymi nie jesteśmy w stanie się chronić. Jako pierwsze rejestruje je serce i błyskawicznie transportuje przez krew do mózgu. To, co dzieje się dalej z informacją, zależy od kondycji psychicznej i fizycznej człowieka. Informacje o podobnym potencjale energetycznym mają zdolność łączenia się ze sobą w potężne pola mocy, szukające sposobności wyładowania… Niestety, większość z nich nacechowana jest negatywną energią, żeby nie powiedzieć złowróżbną…

► Patrząc na nasze społeczeństwo, od dłuższego czasu krąży nad nami „widmo nożownika”. Zaczęło się od zabójstwa prezydenta Gdańska, potem były ataki na księży i przypadkowych przechodniów, zabójstwo syna przez ojca… Teraz zrobiło się jeszcze groźniej – bo zarysował się grupowy „rytuał noża”. Wyzwalaczem stał się pozornie „głupi” incydent w poznańskimi klubie gejowskim, gdzie podczas gali „Mister Gej Poland” mężczyzna przebrany za kobietę podciął gardło lalce z wizerunkiem abp. Jędraszewskiego. Czas powiedzieć „dość!”, zanim zgaśnie czerwone światło i otworzy się prawdziwa otchłań.

► Każdy tego rodzaju „happening” zasila pole mocy nacechowane energią zabijania i inspiruje „frustratów”. Przykładem sprzed dwóch dni są młodzi „snajperzy” strzelający z wiatrówki do ludzi – w Białymstoku do kierowcy, w Mińsku Mazowieckim do mężczyzny siedzącego na przystanku.

– Bezkarne prowokacje, nawoływanie do przemocy, podżeganie do bratobójczych walk wcześniej czy później sprowokują wielką tragedię, a „przypadkową” ofiarą może stać się każdy z nas, nasze dzieci, bliscy, znajomi… W roku z pieczęcią Białego Maga odpowiedzialność i współodpowiedzialność zawsze idą w parze – ale ludzie nie chcą tego wiedzieć...Część 2 wkrótce.


Data publikacji: 21.08.2019Część 2
Manik – Fala RĘKI
● Lekarz pierwszego kontaktu
● Indywidualne wskazówki
● Duchowa medycyna JELENIA»Teraz otwiera się przed tobą przestrzeń uzdrowienia i możliwości dokonań. Rozglądaj się uważnie i upewnij, że wkraczasz tu z pustymi rękami, bo tylko szeroko rozchylone dłonie można napełnić czymś nowym. Być może nie zdajesz sobie sprawy, że kurczowe trzymanie się doktryn wiary, autorytetów, sztywnych ról, starych wzorców lub innych narzędzi jak horoskopy czy zabobony, zagradza ci drogę do świata możliwości. Powinieneś obie uświadomić, że ty sam jesteś „narzędziem”, którego poszukujesz do wzmocnienia kondycji nerwowej i uzdrowienia stresujących sytuacji. Wszystko inne – to tylko środki pomocnicze. Być może za dużo wziąłeś na swoje barki i dlatego sporo rzeczy zacząłeś, lecz niewiele doprowadziłeś do końca. Sprawy niedokończone mogą utrudniać, a nawet uniemożliwiać ci otwarcie się na nowe przestrzenie poznania, przybliżające cię do celu.« (Za M.Wimmer, Majowie Tkacze Czasu)

13-dniowa Fala Ręki jest czasem zgłębiania sztuki uzdrowienia w praktyce. Tutaj jesteś sam dla siebie „lekarzem pierwszego kontaktu”, który przed postawieniem diagnozy przeprowadza wnikliwy wywiad z tobą. Zacznij od zbadania poziomu swojego rozkojarzenia, roztargnienia, nadmiernej gadatliwości, mrukliwości, przekory, samolubstwa, skąpstwa, oszczędzania nawet na sobie. Potem zastanów się, czy nie żyjesz w wiecznym pośpiechu, nie oszukujesz sam siebie, próbując pokazać się na zewnątrz innym niż jesteś w istocie i czy nie zwodzisz ludzi pustymi obietnicami, przechwałkami, mądrą miną do złej gry. Powiedz, czy potrafisz podzielić się z innymi tym, co wypracujesz w pocie czoła, czy też kalkulujesz co ja będę mieć z tego?...


WYZWANIA na 13 dni

● Zachowaj umiar, umiejętnie rozkładaj swoje siły.
● Naucz się kończyć to, co zaczynasz.
● Jeśli coś cię przerasta, otwarcie się wycofaj, bez lawirowania i asekuracji.
● Nie skacz z kwiatka na kwiatek i imaj się kilku spraw jednocześnie.
● Uwolnij umysł od autorytetów, przesądów, wiary w pecha.
● Otwórz się na życie, poznaj wszystkie jego odcienie, skosztuj wszystkie smaki.


Pomocne WSKAZÓWKI
/za Pu R’Tsy Yang I Cing, heksagram 50

● „Pielęgnuj wartości duchowe, szanuj kulturę, wszystkie religie oraz tych, którzy pośredniczą w przekazie wartości. Idź za swoim powołaniem, dziel się własnym doświadczeniem, wzbogacaj wiedzę i szlifuj charakter. To, co robisz, niech będzie piękne i użyteczne”.
● Oczyść swoje intencje i motywacje.
● Miej do siebie zaufanie i bądź odporny na krytykę ludzi zawistnych;
są zbyt słabi, aby ci zaszkodzić.
● Pozostań skromny i życzliwy, a znajdziesz bratnie dusze.
● Rozprzestrzeniaj wiedzę, dziel się swoim doświadczeniem,
prowadź innych na własnym przykładzie.


Medycyna JELENIA

W indiańskiej tradycji słowo „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą współbrzmienia ze wszystkim”.Ważna UWAGA, o której warto pamiętać

● Od 26 lipca 2019 r. każdą 13-dniową falę należy analizować na tle energii nośnej roku Białego Magnetycznego Maga, bo to w znaczący sposób różnicuje fale. Mimo iż każda z 20 fal Tzolkin przy każdym swoim powrocie niesie to samo przesłanie, to w zależności od energetycznego tła roku (obecnie barwi je 1 Mag) akcentuje inne aspekty w swoim potencjale. W roku 13 Księżyca problematyką był fanatyzm, w roku 1 Maga jest nią materializm. Ponownie zachęcam więc do studiowania prognoz na rok 2019/20. Ta drobna inwestycja w siebie przyniesie każdemu wymierne korzyści.

● Z uwagi na to, że w pierwszym dniu Fali Ręki kilkukrotnie powróciła kwestia wysokości opłat za przesyłki, przypominam: od 1 kwietnia 2019 Poczta Polska wprowadziła drastyczne podwyżki opłat za przesyłki pobraniowe (min. to 16,50 zł) plus dodatkowe 1,50 zł za każde 50,00 zł powyżej wartości 100,00 zł kwoty pobrania. Wzrosły też opłaty za listy polecone według gabarytów S, M lub L. Proszę więc „osoby roszczeniowe” o kierowanie swoich zastrzeżeń odnośnie cennika pocztowego do Poczty Polskiej. Nie mamy na to wpływu.


Data publikacji: 10.08.2019Część 1
MANIK – Fala RĘKI
● Czas działać, a nie czy działać8 – 20 sierpnia 2019

W przestrzeni Niebieskiej Reki zawsze pojawia się przejściowy chaos, aby skłonić ludzi do działania, zakończenia polemik, odejścia od ciągłego narzekania, oskarżania, jałowych potyczek na słowa. Jak pokazuje życie, człowiek reaguje zazwyczaj wtedy, gdy sytuacja stanie się nie do zniesienia, nastąpi krach, pojawi się zagrożenie, ból lub choroba. Wtedy zaczyna szukać dróg wyjścia z impasu i sposobów na powrót do zdrowia.

W tej fali pojawia się wiele sposobności do przezwyciężenia kryzysu, zamknięcia przewlekłych spraw i przyspieszenia procesu rekonwalescencji. Tyle tylko, że nie stanie się to w formie „cudu”, lecz wymaga systematycznej pracy nad przeformatowaniem sposobu myślenia, systemów wartości i przekonań. Większość ludzi ma z tym wielki problem – oczekuje zmian od innych, tylko nie od siebie. Dlatego teraz do planetarnego pola świadomości wysyłane są transformujące impulsy z wyższych poziomów Światła, dopingujące ludzi do szukania nowych rozwiązań, pogłębiania wiedzy i pracy nad systematycznością.

I tak, przez najbliższe 13 dni zamęt będzie przeplatać się z nagłą aktywnością, pęd ku wiedzy ze słomianym zapałem, mądre słowa z pustą paplaniną, prawda mieszana z kłamstwem. Nasz świat będzie momentami przypominać „szpital psychiatryczny”, a ostałe się w nim „enklawy zdrowych na umyśle” będą szturmowane i nazywane przez „chorych" „psychiatrykami”.

W żadnym innym spektrum nie wyłania się tak potężna siła uzdrowienia i moc kończenia zawiłych spraw, choć nie zawsze po myśli ego. Dlatego to, co się teraz liczy, to odwaga do zmierzenia się z wyzwaniami, a nie osobisty sukces czy porażka. Tutaj każdy, kto podejmie działania, już na starcie jest zwycięzcą.


Wzbogacanie WIEDZY

W tym miejscu zachęcam do wnikliwej analizy tegorocznych prognoz pt. „Co przyniesie rok 2019/2020?”. To opracowanie jest już ostatnim z tego cyklu, dlatego znacząco różni się od poprzednich. Znajdziecie w nim m.in. krótki rys czterech 13-letnich cykli do 2058 r. i nawiązanie do cyklu tzw. „świtu energetycznego”, w którym wciąż jesteśmy.

☼ Dzięki tej wiedzy nie stracicie orientacji w zawirowaniach dnia powszedniego, uodpornicie się na to, co się już dzieje oraz będziecie mogli zawczasu przygotować się na to, co musi nadejść. Prognozy opracowałam pod kątem indywidualnej pracy z praworządnością Białego Maga i wymogów do polepszania jakości życia, zaczynając od nadrabiania osobistych zaległości, zgromadzonych od pełnoletniości do dzisiaj. Nie zapominajmy, że BIAŁA energia jest niezwykle konsekwentna, nieprzekupna, do bólu sprawiedliwa, a wszechwidzące oko MAGA-Jaguara widzi Niewidzialne, dlatego nie ukryje się przed nim żadne kłamstwo…


PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom składam serdeczne podziękowanie za wspieranie mnie w mojej pracy i Wasze bezinteresowne Dary Serca, w tym □ Andrzejowi z Warszawy □ Marcinowi z Opola □ Joannie z Wrocławia □ Alicji z Rybnika □ Agnieszce z Zielonej Góry □ Monice z Olsztyna □ Marioli ze Szczecina. Dobro powraca zwielokrotnione. In lak’ech.
☼ Pula darów w okresie 13.07.–09.08.2019 wyniosła 748.00 PLN. ☼ Wszystkie Darowizny są na bieżąco księgowane. ☼
Data publikacji: 9.08.2019ERRATA
do książki "Kod Inkarnacji:………………………………..
………………………………..
.» wyświetl same pytania

Twoje pytanie...
Imię i nazwisko:
E-mail:
Temat: *
Treść pytania: *
 

    
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28
   następne 8 »