Listy
Aktualności

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35
   następne 8 »

» wyświetl same pytania
Spektrum CIB
Indywidualna praca z energia dniaGłówną tematyką fali jest niezawisłość i pokojowe nastawienie do ludzi i życia, zaś problematyką – tchórzliwość, uzależnienie łaski i niełaski innych, chęć odwetu, stronniczość.

► Wskazówki na 13 dni:

● Weź pod lupę swoje podejście do ludzi i życia – 1 Wojownik.
● Nie wyciągaj przedwczesnych wniosków – 2 Ziemia P.
● Powiedz nie kłamstwu, intrygom, obłudzie – 3 Zwierciadło.
● Zdefiniuj na nowo swoje priorytety – 4 Wicher.
● Współczuj, ale nie pobłażaj – 5 Słońce.
● Nie chciej od razu zbyt wiele – 6 Smok.
● Bądź sobą – bez lęku wyrażaj własne zdanie – 7 Wiatr.
● Nie słuchaj, co mówią o tobie inni – 8 Noc P.
● Postaw na jakość a nie ilość – 9 Ziarno.
● Szanuj ludzi i wymagaj szacunku dla siebie – 10 Wąż.
● Puść urazy, wybacz najpierw sobie, a potem ludziom – 11 Łącznik.
● Zakończ stare sprawy i więcej do nich nie wracaj – 12 Ręka.
● Ciesz się z tego, co osiągnąłeś dzięki swojej pracy –13 Gwiazda.


W fali przewodnika zwróć uwagę na kiny z pieczęciami twojej rodziny solarnej i ustal, z którymi latami życia one się wiążą. Sięgnij do notatek i porównaj je ze swoimi doznaniami, a potem obserwuj, co będzie się działo w następnych dniach fali. Dzięki temu możesz uchwycić istotne analogie i znaleźć odpowiedź na wiele nurtujących cię kwestii.

Data publikacji: 28.01.2020CIB – Fala WOJOWNIKA
● Podróż w wewnętrzny lasOkres: 24 stycznia – 5 lutego 2020

Fala WOJOWNIKA to przestrzeń współpracy z najwyższym poziomem inteligencji twórczej. Jeśli otworzysz się na impulsy płynące z tego poziomu, zyskasz sposobność uwolnienia się od łaski i niełaski innych i stania się kowalem własnego losu.

Każdy dzień fali będzie wystawiać na próbę twoją wiarę we własne siły, którą masz albo której ci brak. Nie raz możesz znaleźć się w sytuacji, w której będziesz rozpaczliwie oczekiwać pomocy z zewnątrz, podczas gdy twoja wewnętrzna inteligencja – nazywana „boską naturą”, będzie kierować cię dokładnie tam, gdzie straciłeś z oczu swój cel.

W takich chwilach spróbuj wznieść się ponad zawężone horyzonty swojego myślenia, spójrz na siebie oczami domowników i osób, z którymi jesteś w konflikcie, i zweryfikuj swoje dotychczasowe nastawienie i podejście do problematyki życia. Prawdziwy „wojownik Cib” nie walczy mieczem, lecz mądrością. Wie, kiedy podjąć walkę, a kiedy się wycofać i przeczekać burzę emocji. Spokój i rozwaga to klucz do powodzenia we wszystkich nurtujących cię sprawach.

Zaufaj więc swojej intuicyjnej inteligencji i bez lęku zapuść się w wewnętrzny las swoich myśli i poznaj jego tajemnice, skrywające się w ciemności. Ciemność nie jest ani zła, ani dobra, ona po prostu jest i w tym tkwi tajemnica kształtowania własnego życia. Nadszedł czas, abyś wyniósł to na światło dzienne.

Odważ się zanurkować w ciemność, aby się z nią oswoić. Usiądź w spokojnym miejscu, zamknij oczy, wycisz rozbieganego ducha, a potem spójrz w lustro ciemności i dostrzeż w nim własny cień – swoje drugie oblicze, przelotne myśli, stłumione uczucia. Dzięki temu zrozumiesz, jak nieświadomie stwarzasz różnorodne okoliczności, wcale o tym nie wiedząc. Teraz masz możliwość uchwycić przyczyny dla skutków i stać się stwórcą nowych sytuacji życiowych.


Medycyna SOWY

Słowo „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą współbrzmienia ze wszystkim”. □ W duchowym świecie Zwierząt pomocnikiem Cib jest SOWA.

13-dniowe spektrum WOJOWNIKA

Sytuacja na starcie fali: „Teraz możesz działać w pełnej zgodzie ze swoją wewnętrzną naturą. Jeżeli tak będziesz postępować, skupiając się na tym, co jest pożyteczne dla ciebie i innych – nadejdzie powodzenie. A jeśli twoje nalegania znajdą się w konflikcie z twoimi prawdziwymi potrzebami, rezultaty będą niefortunne”. (Heksagram 25, „Prostota i Szczerość”).

Ukryty motyw: „Szybko nie znaczy dobrze. Pośpieszne działania są niewskazane, zwłaszcza wysiłki wpływania na innych i skłaniania ich do przyjęcia twojego punktu widzenia. Pozwól sprawom rozwijać się zgodnie z ich naturą. Nie podejmuj prób, aby przyspieszyć wydarzenia”. (53, „Powolny ruch do przodu”)


PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom przesyłam serdeczne podziękowanie za wspieranie mnie w mojej pracy nad rozprzestrzenianiem wiedzy o prawach Czasu i bezinteresowne Dary Serca, w tym □ Jolancie z Cieszyna. ☼ Dobro zawsze powraca.


Data publikacji: 24.01.2020

Walka o Prawdę
Jak odnaleźć się na planie gregoriańskim?To, co się dzieje w przestrzeni międzyludzkiej, wielu wprawia w osłupienie. Na pytania, jak się w tym odnaleźć, odpowiem w skrócie, zaczynając od „przestawienia zwrotnic”.

● Na planie „gregoriańskim” przestawienie zwrotnic na Prawdę nastąpiło 1 stycznia 2017 w dniu z kinem 1 ZWIERCIADŁA według Tzolkin. Tu, niezauważalnie dla ludzkiego oka, rozpoczął się 13-letni proces przeformatowywania dominujących priorytetów, które przez ostatnie dekady wykuwały fałszywy obraz rzeczywistości, wyłączając u ludzi logikę, samodzielne myślenie, uczucia, wrażliwość społeczną… Strategia spadkobierców ducha Starego Czasu była prosta: skłócić ludzi, umocnić podziały, zastraszyć, by pozyskać życiodajne paliwo i przetrwać. Wywołało to falę irracjonalnych posunięć w przestrzeni międzyludzkiej.

● 1 stycznia 2018 r. weszliśmy w drugi rok 13-letniej podróży do źródeł Uniwersalnej Prawdy, w energii 2 NOCY/Akbal. To, co zostało przyciągnięte do sfery przeznaczenia w poprzednim roku, zaczęło nabierać kształtów, ukazywać prawdziwe oblicze. Tu zaczęliśmy się mierzyć ze światami kłamstw i zaprzeczeń. W tym roku naszym nieomylnym kompasem była intuicja (postrzeganie zmysłem Duszy), zaś największą toksyną – powielanie kłamstw i ataki werbalne na tych, co myślą inaczej.

● 1 stycznia 2019 świat ludzi wstąpił w trzeci rok 13-letniego cyklu pod patronatem 3 GWIAZDY/Lamat – najwyższego kontrolera jakości, będącego wrogiem numer 1 dla Ducha materializmu, korupcji, zakłamania. Był to bardzo emocjonalny rok.

● 1 stycznia 2020 otworzył przestrzeń czwartego roku 13-letniego cyklu Zwierciadła, w energii Czerwonego Samoistnego WĘDROWCA/Ben w portalu na Fali Psa (spektrum lojalności lub zdrady). Kin Samoistny Wędrowiec (173 P) wniósł potężny impuls wolności, zaś portal zwielokrotnił jego siłę. Co więcej, tu do zbiorowego pola świadomości przywołany został fraktal trzeciego rozbioru Polski, kiedy Austria, Prusy i Rosja wymazały miano Królestwa Polskiego (15/26.01.1797 – kiny 3 Człowiek/4 Wędrowiec P) oraz fraktal wejścia Polski do Unii Europejskiej (1.05.2004 – kin 4 Wędrowiec P).
Zbieżność konstelacji kinów wskazywała, że obecność Polski w Unii – z jednej strony umożliwiała oczyszczenia tego mrocznego fraktala historii, a z drugiej – niosła zagrożenie czwartego ekonomicznego rozbioru Polski. Niestety, w kolejnych latach UE zaczęła odchodzić od zasad Ojców-Założycieli, aż w końcu zdominował ją duch Zaborcy.
Przypominam, że pierwsze cztery lata 13-letniego cyklu służą przygotowaniu sceny dla przyszłych działań. Stąd obecny, gregoriański rok 2020 jest ostatnim, w którym możemy skutecznie zawalczyć o swoją suwerenność na arenie międzynarodowej. Potem będzie nam coraz trudniej.

□ W odniesieniu do nas Polaków Czerwony Samoistny WĘDROWIEC wskazuje, że w tym roku znajdujemy się na mentalnym poligonie, na którym ścierają się dwie siły. Jedna usilnie poszukuje optymalnej strategii obrony naszej niezależności, druga – robi wszystko, by nas zniewolić. Dlatego egzekutorzy destruktywnego ducha zniewolenia, czytaj świadomości babilońskiej z doktryną „PAN-NIEWOLNIK”, zrobią wszystko, aby zdławić ducha wolności i utrzymać swoje przywileje, wpływy i pozycję. Niestety, w Polsce aż roi się od indywiduów, kolaborujących z zagranicą, donoszących na własny kraj, zdradzających rodaków. W tę narrację wpisuje się również kasta skorumpowanych sędziów, walcząca o swoją totalną bezkarność, bo z niezawisłością nie ma to nic wspólnego.

□ Porażająca jest też bezrefleksyjność i bezradność rządzących, którzy biorąc się za reformowanie sądownictwa (nie wnikam w jakość), nie przygotowali planu awaryjnego na wypadek, gdyby coś poszło nie tak. Pierwszą reformą, od której mądrzy ludzie u władzy zaczęliby naprawę państwa, powinna być reforma medialna, definiująca w najdrobniejszych szczegółach prawa obcych potentatów medialnych działających na terenie Polski (telewizje, portale, dzienniki, tygodniki i rozgłośnie radiowe). Nieprzypadkowo media nazywane są czwartą władzą. Blisko 90 procent mediów należy do zagranicznych grup kapitałowych. Mając taką przewagę, obce państwa mogą rozpowszechniać kłamstwa, wmawiać Polakom bzdury, kształtować ich światopogląd i odpowiednio ukierunkować myślenie. Nawet podczas zaborów było lepiej, bo choć była cenzura, to większość prasy była w rękach polskich, i było wiadomo, kto jest kim. Dziś, np. w Niemczech czy we Francji prawo zabrania, aby obcy kapitał był właścicielem tamtejszych mediów.


Te wszystkie kwestie bardzo dobitnie zaakcentowała Fala NOCY, która dziś domknie swój bieg. A domknie się „judaszowym akcentem” Izraela wobec Polski. 23 stycznia, w dniu 13 ORŁA, odbędzie się Światowe Forum Holokaustu w Yad Vaszem w Jerozolimie w ramach obchodów 75. rocznicy wyzwolenia obozu Auschwitz-Birkenau, ale bez udziału Polski. Instytut Yad Waszem został powołany na mocy ustawy parlamentu izraelskiego, dlatego za ten skandal odpowiedzialne jest państwo Izrael, które szuka w Rosji sojusznika w konflikcie izraelsko-irańskim kosztem zakłamywania prawdy historycznej o Polsce i Polakach, którym Żydzi tak wiele zawdzięczają. Wstyd, hańba, HUCPA !

□ Słowo HUCPA wywodzi się z hebrajskiego słowa „sputspâ”, co oznacza „bezczelność”, „policzek” lub „śmiałość”.


Data publikacji: 23.01.2020Siódmy miesiąc MAŁPY
● Czas „schować rogi”10 stycznia – 6 lutego 2020

W siódmym miesiącu włączają się siły, zazębiające przeszłość z przyszłością w teraźniejszości i siły entropii. W wielu starych kulturach „7” była mistyczną liczbą, mającą szczególną moc. Stąd moc sprawcza „7” jest wielkim zagrożeniem dla przebrzmiałych autorytetów i starych struktur broniących status quo. To, co negatywne, niestabilne, obciążone przeszłością, zaczyna się jeszcze bardziej wypiętrzać aż do osiągnięcia punktu krytycznego. Nie mogąc piąć się wyżej, zaczyna się chwiać, aż w końcu pęka i opada.

Warto zwrócić uwagę na dzień 24 stycznia z kinem 1 Cib/Żółtego Magnetycznego Wojownika, który wyznacza półmetek roku Białego Magnetycznego Maga. Od tego, jak wystartujemy na półmetku roku, zależeć będzie, jak dotrzemy do mety i czy przebije się praworządność, czy też pogłębi się chaos i destrukcja. Prawo rezonansu mówi, że „podobne przyciąga podobne” i „podobne komunikuje z podobnym”. Obserwując rozwój wydarzeń, warto skupiać uwagę na budujących aspektach i nie kodować samych negatywnych rzeczy. Na tym etapie działań proces korekty potrzebuje dużej siły przebicia i wyjątkowego zaangażowania ludzi.

Rezonansowy odcinek roku to czas, w którym trzeba „schować rogi”, nie dążyć do konfrontacji, uzdrowić dumę.

Data publikacji: 15.01.2020AKBAL – Fala Niebieskiej NOCY
● Wgląd w siebie
● Chwilowe przeszkody ● Tajemnica sukcesuFala NOCY jest niezmierzonym polem potencjałów, jakie tkwią w głębi ludzkich uczuć i emocji. Na tym poziomie otwierają się kanały intuicji umożliwiające człowiekowi wgląd w misterium ludzkiego życia. Stąd płyną impulsy wskazujące mu drogę powrotu do jego spirytualnej mądrości. Ale najpierw trzeba przebić się przez przestrzeń kolektywnych złudzeń i zdemaskować światy osobistych braków.

Na tym polu czeka cię szczególny ziemski trening i nie raz możesz znaleźć się w sytuacjach ekstremalnych, ale dzięki temu nauczysz się funkcjonować z dala od narzuconych norm, zasad, poglądów, przebrzmiałych autorytetów. Dlatego odważ się wziąć pod lupę oznaki swoich wszystkich niedoborów, jak brak miłości, wolności, wsparcia, zrozumienia, pieniędzy i wszystkiego, co według ciebie jest brakiem, aby je przeniknąć i wypełnić bogactwem fizycznym i duchowym.

Aby nie stracić orientacji w czasie i przestrzeni wsłuchuj się w mowę snów i głos intuicji. Wszystko, czym jesteś, i wszystko, co w sobie skrywasz, począwszy od poglądów i przekonań aż po nadzieje i marzenia, odzwierciedla twoje osobiste pole snów i marzeń. Jeśli zaczniesz świadomie wykorzystywać te dary, twoje spostrzeżenia i decyzje będą bardzo trafne, choć z reguły niezrozumiałe dla najbliższych. Większość ludzi nie zdoła cię przeniknąć, co niektórzy zaczną cię nawet unikać. W ich oczach możesz uchodzić za dziwaka i ekscentryka. Nie powinieneś się tym zrażać. Twoja intuicja nigdy cię nie zawodzi.

Fali NOCY wspiera twoje starania w kierunku rozszerzenia pola świadomości, aby wyprowadzić cię z codziennych zależności i fizycznych ograniczeń. Tkwi w niej magiczna moc umożliwiająca dostęp do nieznanych ci potencjałów. Tu nie ma miejsca na stawianie na pierwszym planie roszczeń małego ego, narzekanie czy krytykę wszystkiego i wszystkich wokół. W przeciwnym razie do życia wkracza stres i widmo permanentnego zagrożenia ze strony wrogiego świata lub wyimaginowanego sprzysiężenia.


Zmysł ORIENTACJI

Nagualem Akbal jest NIETOPERZ – aktywny zawsze tam, gdzie budzi się ciemność.
13-dniowe spektrum NOCY

„Przeszkody, które napotykasz na drodze, są naturalnym elementem drogi, po której kroczysz. To dlatego, że wybrałaś sobie odległy i ambitny cel. Dobrze jest znaleźć doradcę, który pomógłby ci przeanalizować sytuację tak, abyś nie próbował od razu zwalczać przeszkód ani ich usuwać. Lepiej byłoby chwilowo się wycofać, aby przygotować się do działań. Powinieneś pomyśleć również o tym, czy nie uda się ich ominąć. Korzystne będzie zostawienie sobie czasu na przemyślenie sytuacji, zmodyfikowanie swojej strategii i spojrzenie w głąb siebie, by najpierw skorygować wady charakteru. (Za Pu’Rtsy Yang, I Cing, heksagram 39 „Przeszkoda”)Tajemnica sukcesu: „Twoje wysiłki mogą zostać uwieńczone sukcesem pod warunkiem, że pozostaniesz tak ostrożnym, jakbyś szedł teraz po kruchym lodzie. Jeśli podejmiesz zbędne ryzyko, wszystko pójdzie na marne”. (Heksagram przyczynowy 34, „Przed spełnieniem”)


PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom przesyłam serdeczne podziękowanie za wspieranie mnie w mojej pracy nad rozprzestrzenianiem wiedzy o prawach Czasu i bezinteresowne Dary Serca, w tym □ Jackowi z Głogowa □ Marii z Ostrowa Wlkp. □ Teresie i Barbarze z Bielska-Białej. ☼ Dobro zawsze powraca.

Data publikacji: 13.01.2020Spektrum AKBAL


Tematyką Fali Niebieskiej NOCY/Akbal są światy paradoksów, celem – odkrycie wrodzonych potencjałów, zaś problematyką – uleganie presji i rozpamiętywanie „co by było gdyby”...


►Wskazówki na 13 dni fali:

● Otwórz się na głos intuicji – 1 Noc.
● Nie uciekaj przed samym sobą – 2 Ziarno P.
● Wsłuchaj się w mowę ciała – 3 Wąż.
● Nigdy nie jest za późno, by przebaczyć – 4 Łącznik.
● Zakończ jałowe polemiki – 5 Ręka.
● Ćwicz samodyscyplinę – 6 Gwiazda.
● Nie kumuluj emocji – 7 Księżyc P.
● Bądź tolerancyjny, ale nie pobłażaj – 8 Pies.
● Nie ulegaj powszechnej narracji – 9 Małpa.
● Wymieć z głowy pretensje do ludzi – 10 Człowiek P.
● Jeśli nie można inaczej, postaw świat na głowie – 11 Wędrowiec.
● Bądź lojalny i uczciwy wobec siebie – 12 Mag.
● Naucz się mówić „nie” – 13 Orzeł.

Sobota, 11.01.2020

cd. w poniedziałek.KAN – Fala ZIARNA
● Wyjście naprzeciw
● Lekarz od przypadków beznadziejnychOkres: 3 – 15 grudnia 2019

Fala ZIARNA nanosi najwięcej poprawek na planie ludzkiego przeznaczenia; jest drugą falą w Tzolkin, w której mieści się 10 dni z portalami („P”). W tym dniach jesteśmy naprowadzani na drogę do prawdziwej tożsamości, ale nikt nie jest do niczego zmuszany. Każdy jednak będzie musiał się zderzyć z kwestią zawężonych horyzontów patrzenia, własnych zaniedbań, samolubstwa, niezdecydowania. Najbliższe 13 dni to czas uzdrawiania kompleksów, odchodzenia od przesadnych zabezpieczeń, nabierania wiary we własne siły i nadrabiania zaległości.

Teraz masz optymalną sposobność wyrwania się z błędnego koła niemożności bez prowokowania kłótni i nieporozumień oraz zrobienia zdecydowanego kroku naprzód na ścieżce duchowego wzrastania. Zacznij od kontroli ulubionych argumentów i wymówek – Taki już jestem ○ Nic na to nie poradzę ○ To mnie przerasta ○ To nic nie da.... Te same mury, które gwarantują ci pozorne bezpieczeństwo, stwarzają jednocześnie bariery dla ducha postępu. Wiedz, że czynniki, których byłeś nieświadomy lub nie miałeś na nie bezpośredniego wpływu, wciąż oddziałują na twoje życie. Dlatego wyluzuj się i zaufaj mądrości przeznaczenia. Teraz karty są na nowo tasowane. Rozpoczyna się nowa gra, pojawiają się nowe szanse, nowe widoki na szczęście.

„Nadszedł czas, gdy trzeba być rezolutnym, ale nie przemądrzałym i upartym. Uważaj więc, aby nie dać się zaskoczyć. Wykaż się działaniami opartymi na przyjacielskości, dobrej woli, konsekwencji i determinacji. Pamiętaj, że determinacja nie może prowadzić do kłótni. Najpierw skup się na korekcie własnych błędów, a nie na błędach innych. Zacznij brać pod uwagę interes innych ludzi. – W tym skrywa się praprzyczyna negatywnych doznań w tej fali”. (Za I Cing, heksagram przyczynowy 44)


□ W Fali Ziarna domknie się 52-dniowe spektrum niebieskiego zamku transformacji i przemian, dlatego tutaj dokona się ostateczny bilans wyników twoich działań w Fali Węża, Fali Zwierciadła i Fali Małpy. – Albo czekają cię nagrody, albo upomnienia.


Medycyna BORSUKA

Słowo „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą współbrzmienia ze wszystkim”. □ Z energią KAN współpracuje BORSUK, uchodzący za lekarza od przypadków beznadziejnych.13-dniowe spektrum KAN

Jeżeli będziesz pielęgnować prawdę serca, przyczynisz się do tego,
że coraz więcej prawdy będzie docierać do twojego otoczenia.

Dlatego w chwilach gdy zacznie ogarniać cię zwątpienia, poczucie bezsilności i wewnętrznego wypalenia, reaguj szybko i zdecydowanie. Zrób dziesięć oddechów „USTA–NOS” – wdech ustami, wydech nosem. Ćwiczenie to harmonizuje splot słoneczny, wydala z organizmu to, obce i co hamuje postęp, budzi entuzjazm, lekkość, radość życia. Jeśli z twoich ust wyrwą się słowa „żółć mnie zalewa” albo pojawią się zaburzenia trawienne – będzie to znak ostrzegawczy, że zaczynasz popadać w dysharmonię.
PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom przesyłam serdeczne podziękowanie za bezinteresowne Dary Serca i wspieranie mnie w pracy nad umacnianiem wiedzy o prawach Czasu, w tym □ Katarzynie z Warszawy □ Teresie z Biesiekierza □ Wioletcie ze Strzyżowa □ Andrzejowi z Warszawy. ☼ Niech Dobro wróci do Was zwielokrotnione. In lak’ech. ☼


Data publikacji: 3.12.2019Spektrum MAŁPY
● Realistyczne podejście do życiaFala Małpy to z jednej strony arena spirytualnych mędrców, nauczycieli i przewodników ludzkości, a z drugiej – ulubiona scena kuglarzy, karierowiczów i zdrajców. W tym okresie nadrzędnym celem jest obrona Prawdy i duchowych wartości, główną problematyką – oszczerstwa, manipulacje, próby zastraszenia, zaś wyzwaniem – odwaga do przeciwstawienia się błaznom, krętaczom i oszustom.


Wskazówki na 13 dni

● Nie daj się zauroczyć barwnym opowieściom głupców – 1 Małpa C.
● Kieruj się wrodzoną mądrością – 2 Człowiek C.
● Ceń swoją niezależność – 3 Wędrowiec C.
● Bądź uczciwy wobec siebie – 4 Mag C.
● Naucz się mówić „NIE” hochsztaplerom – 5 Orzeł C
● Pozostań sobą – nie myśl co powiedzą inni – 6 Wojownik C
● Bądź drogowskazem dla innych – 7 Ziemia C
● Zrzuć maski i zdzieraj maski obłudy – 8 Zwierciadło C.
● Zakończ jałowe polemiki – 9 Wicher C.
● Nie daj się wciągnąć w intrygi – 10 Słońce C.
● Chroń swoją przestrzeń – 11 Smok.
● Ćwicz asertywność – 12 Wiatr.
● Nie ulegaj presji z zewnątrz – 13 Noc.

Takie wyzwania będzie rzucać ci twoje środowisko, rodzina, znajomi, życie.


PRACA DOMOWA

► Jak zawsze, także w tej fali zwróć uwagę na kiny z pieczęciami swojej rodziny solarnej i ustal, z którymi latami życia one się wiążą. Dzięki temu możesz uchwycić głębsze analogie i znaleźć odpowiedź na wiele nurtujących cię kwestii.

□ Szczegółowe wskazówki znajdziecie w podręczniku „Kod Inkarnacji”.
Data publikacji: 28.11.2019


» wyświetl same pytania

Twoje pytanie...
Imię i nazwisko:
E-mail:
Temat: *
Treść pytania: *
 

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35
   następne 8 »