Listy
Aktualności

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35
   następne 8 »

» wyświetl same pytania
IMIX – Fala SMOKA
● Nie trać wiary ● Kwestie odżywianiaOkres: 30 marca – 11 kwietnia 2020

Główną tematyką jest tutaj ufność i wiara we własne siły, zaś problematyką – egocentryzm, zatracania się w świecie roszczeń, osądzanie, pesymizm. Fala SMOKA odzwierciedla się to, co najlepsze w społeczeństwie i to, co najgorsze.

Zamiast zamartwiać się co będzie?, starajmy się dostrzegać to, co piękne w ludziach. Zobaczmy, jak wielkie pokłady dobra wyzwoliły się w nas w obliczu zagrożeń do życia. Trzymajmy się tego kursu, ćwiczmy samodyscyplinę i nie narzekajmy, że jest źle. Jest jak jest i musimy to przetrwać.


□ Duchowym pomocnikiem IMIX jest KROKODYL.
Kwestia ODŻYWIANIA

W spektrum energii SMOKA ważną kwestią jest temat ODŻYWIANIA i kultura spożywania posiłków, a teraz z uwagi na pandemię, także nadzwyczajna higiena zakupionych produktów spożywczych. Produkty w opakowaniach szklanych, metalowych i plastikowych warto umyć ciepłą wodą z dodatkiem detergentu, a pozostałe najlepiej poddać 2-3-dniowej „kwarantannie”.

Najnowsze badania wykazały, że na powierzchni papierowej koronawirus może przetrwać 24 godziny, na plastikowej i metalowej 2-3 dni.
PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom przesyłam serdeczne podziękowanie za bezinteresowne Dary Serca i wspieranie mnie w mojej pracy nad krzewieniem ponadczasowej wiedzy Majów i podtrzymaniem w ludziach nadziei na lepsze jutro, w tym □ Joannie z Żyrowej □ Agnieszce ze Świdnika □ Monice z Krakowa □ Wioletcie ze Strzyżowa □ Jolancie z Cieszyna □ Barbarze z Kuźnicy □ Elżbiecie z Frankfurtu Monice z Iławy □ Sabinie z Katowic □ Marcinowi z Opola. ☼ Niech Dobro wróci do Was zwielokrotnione.
☼ W miesiącu marcu pula Waszych Darów wyniosła 1310,00 PLN. ☼ Każda Darowizna jest na bieżąco księgowana, a potwierdzenie przesłane na podany adres mailowy.


30.03.2020Lekarze radzą:
● Nośmy MASKI dla siebie i bliskich
● Sposób na dezynfekcję masek jednorazowych i bawełnianychNa temat masek krążą sprzeczne informacje o ich skuteczności przeciw koronawirusowi. U nas odradza się noszenia masek - bo ich po prostu brakuje, za to kraje azjatyckie, które opanowują pandemię, mają opinię przeciwną do WHO i większości Europy. Chińscy eksperci, którzy przylecieli do Włoch, wychodząc z samolotu, mieli na twarzach maski. Dlaczego ?...

Zdaniem wielu lekarzy

1 ● KAŻDA maska w jakimś stopniu filtruje nawet tak małe cząsteczki jak te wirusa SARS CoV-2. Jest to kwestia skali. Wg badań zwykła maseczka chirurgiczna okazuje się wyraźnie zmniejszać częstość chorowania na grypę (w porównaniu do „bez maski”). Wirus grypy w formie kulistej ma porównywalną wielkość do koronawirusa. Nie ma żadnych badań mówiących, że maska z jakiegoś powodu zwiększa ryzyko.

2 ● Duże znaczenie mogą mieć „przecieki” powietrza, które zależą od dopasowania maski. Należy ciasno je wiązać, dopasować do twarzy, dociskać”, radzą lekarze.

3 ● Nie ma sensu porównywać wielkości dziurek w maskach do wielkości wirusa itd. SARS CoV-2 ma tylko 100 nm przez co nie porusza się po linii prostej i występuje w powietrzu również „w pakietach” z większymi pyłami/cząsteczkami, które częściowo może zatrzymać nawet ręcznik papierowy lub zwykła bawełna.
4 ● Nie wyrzucajcie maseczek jednorazowych! – nawet tych zwykłych chirurgicznych. Najgorsze przed nami, a już ich brakuje. Lepiej nosić wypraną używaną maskę chirurgiczną niż żadną, albo nosić maskę zdezynfekowaną z lepszym filtrem niż maskę chirurgiczną.

5 ● Z publikacji w „New England Journal of Medicine”, na powierzchni miedzianej koronawirus może przetrwać 4 godziny, na kartonowej 24, na plastikowej i metalowej 2-3 dni.

6 ● Wydaje się, że SARS CoV-2 nie ma słabych punktów, a jednak wirus nie tworzy form przetrwalnikowych i jest otoczkowy, co ułatwia dezynfekcję i czyni go wrażliwszym na etanol.


MASKI jednorazowe

● Warto mieć dla siebie co najmniej 3 maski (najlepiej 4) i nosić po kolei, na zmianę. Najlepiej podpisać nazwiskiem i ponumerować, żeby się nie myliły.

● ETANOL. Użytą maskę spryskać spirytusem i poczekać aż wyschnie, żeby alkohol działał jak najdłużej. Ale uwaga:
□ Wg najnowszych badań naukowców z Chin i Hongkongu alkohol niszczy maski chirurgiczne n95 i n99. Etanol można stosować do masek bawełnianych.
□ Zdaniem ekspertów wystarczy włożyć maskę na 30 minut do piekarnika o temp. 70°C.
□ NIE wkładać masek do mikrofalówek ani nie parzyć wrzątkiem !!!

● TEMPERATURA i CZAS: Oprócz piekarnika można położyć maskę na wyznaczonym do tego grzejniku lub na słońcu – nawet jeśli temperatura jest za niska, aby rozłożyć wirusa, to przynajmniej przyspieszy jego rozkład. Trzeba odczekać co najmniej 2 dni.


MASKI bawełniane

Choć lekarzom zabrania się mówić o tym publicznie, coraz więcej z nich sugeruje, że maski bawełniane powinny być noszone nie tylko ze względu na ograniczenie rozpylania (oddychanie, kichanie, kaszel), ale też na zmniejszoną częstość dotykania twarzy.
Ludzie kiedy zobaczą maski na twarzach, zaczną myśleć, zaczną naśladować, zaczną się interesować, zaczną być czujni, będą zachowywać odstępy i uważać czego dotykają. Najlepiej gdyby je nosiła większość, wtedy maska nie byłaby krępująca, bo noszący nie czułby się wytykany palcami i nazywany panikarzem.

Biorąc wszystko pod uwagę, można dojść do wniosku, że chusta lub szalik na twarzy to dużo lepiej niż nic.

PROPAGUJMY noszenie masek !
28.03.2020
Higiena rąk
● Przekonaj się, jak dokładnie je myjesz


Kliknij link:
www.facebook.com/Freddy.unmsm/videos/10222382041044365/

28.03.2020Aktywny Senior w domu


W obecnej sytuacji już kilkudniowa absencja ruchowa może spowodować trudne do odwrócenia konsekwencje dla całego organizmu seniora. Grupa fizjoterapeutów, na co dzień pracujących z pacjentami geriatrycznymi, neurologicznymi czy kardiologicznymi, przygotowała bezpieczny zestaw ćwiczeń dla seniorów, które powinny stać się codziennym punktem dnia, nie tylko w czasie stanu zagrożenia epidemicznego. Zobacz i poleć swoim bliskim:

www.youtube.com/watch?v=obeAnlxoGxE&feature=emb_rel_end
25.03.2020OCZYSZCZANIE 9 KRĘGÓW PAMIĘCI
Wdech i wydech ustami minimum 3 razyTeraz, kiedy zmalało tempo życia i mamy więcej czasu dla siebie, zachęcam do uzdrawiającej medytacji Bolontiku. Należy przygotować się jak do każdej medytacji. Na każdym kręgu najpierw warto przywołać w myślach to, co chcesz oczyścić i zharmonizować, a dopiero po tym, zrobić trzy 3 szybkie, silne wydechy ustami. W trakcie oczyszczania trudno jest skorelować myśli z wydechem. To samo dotyczy wdechu.


► Pierwsza powłoka
– to poziom świadomości; zapisuje dane z codziennego życia, dotyczące szkodliwych powiązań, związków, fałszywych oczekiwań, niesprawiedliwości, dysharmonii. Tu na bieżąco oczyszczasz codzienne pola napięć, konflikty rodzinne, niechęć, złorzeczenia, gniew, nienawiść. Powiedz głośno lub w myślach to, co cię trapi. Daj upust emocjom, nazywaj wszystko tak, jak to czujesz, możesz osądzać, używać epitetów, żalić się do woli itd. Wyrzuć z siebie tłumioną złość najsilniej jak potrafisz.
● WYDECH: wraz z silnym wydechem wyrzucasz z siebie wrogość, nienawiść, żal, rozczarowanie, poczucie winy, konflikty duchowo-emocjonalne z rodzicami, rodzeństwem, dziećmi, znajomymi itd.
● WDECH: spokojnie wdychasz boską miłość, przebaczenie, oczyszczenie danej sytuacji.

► Druga powłoka
– to poziom pamięci z czasu poczęcia, doznań w łonie matki, momentu narodzin i pierwszych siedmiu lat dzieciństwa:
● WYDECH: wyrzucasz z siebie bolesne wspomnienia, świadome i nieświadome traumy z dzieciństwa.
● WDECH: łagodnie wdychasz przebaczenie, boską miłość, dogłębne uzdrowienie.

► Trzecia powłoka
– to poziom pamięci przodków, dziadków, pradziadków, tradycji rodzinno-kulturowych, które mają wpływ na twoje obecne przekonania, poglądy, zachowanie, dziedzictwo.
● WYDECH: wyrzucasz z siebie wszystkie ograniczenia, narzucone ci wzorce, kompleksy odziedziczone po przodkach, przymusy, zobowiązania rodzinne itp.
● WDECH: wdychasz boską miłość i nowe, czyste jakości po linii genetycznej.

► Czwarta powłoka
– to poziom nieświadomości, wspomnień duszy, negatywnych wrażeń w procesie reinkarnacji. Dusza błądząc, stwarzała blokady, wywoływała konflikty, pozostawiała negatywne wzorce, które powracały w każdej inkarnacji, potęgowały mentalne ograniczenia i nadal blokują twój rozwój.
● WYDECH: wyrzucasz z siebie ból i cierpienie z minionych inkarnacji, wszystkie formacje mentalne, które przyczyniły się do bolesnych przeżyć, tragedii, zrządzeń losu.
● WDECH: przyjmujesz łagodnie czystą wibrację Ducha i boskie Światło, które rozpuszcza blokady, uwalnia cię od bólu, lęku, iluzji życiowych.

► Piąta powłoka
– to poziom kolektywnej pamięci, powiązany z naszą najgłębszą nieświadomą częścią, z biblijną mitologią – historią wygnania Adama i Ewy z raju, poczuciem uwięzienia ducha w ciele, braku ziemskich korzeni, prawspomnieniem grzechu, które nieświadomie w sobie nosimy.
● WYDECH: wyrzucasz prawspomnienie grzechu pierworodnego, cierpienie, poczucie wrogiego świata, wyobcowania, braku zrozumienia.
● WDECH: łagodnie przyjmujesz wszechmiłość, błogość, poczucie bezpieczeństwa.

► Szósta powłoka
to poziom zapisu gwiezdnego pochodzenia, pamięci raju, żywego piękna, harmonii w świecie materii, która została zaburzona przez Istoty Ciemności. Zatopiliśmy się w iluzji zarozumiałości, pychy, lęku i zamiast raju Światła, stworzyliśmy świat bólu, cierpienia, braków. Przeproś Matkę Ziemię za kolektywne zbłądzenie ludzkości.
● WYDECH: wyrzucasz z siebie za całą ludzkość wszystkie ograniczenia, podziały, braki, strach, pokusy, szkodliwe nawyki, choroby.
● WDECH: łagodnie przyjmujesz uniwersalną energię i uniwersalną mądrość, która przenika umysły ludzi, przywraca świetlany porządek światu.

► Siódma powłoka
to poziom głębokiej pamięci, zapis wspomnień z czasów nieskazitelnego piękna Matki Ziemi – RAJU na Ziemi. Tu uzdrawiasz i oczyszczasz Ziemię od mentalnego smogu wywołanego przez negatywne myśli, od cierpienia, emocjonalnego zatrucia stresem, nienawiścią, złością, które pozostawiło ślady w roślinach, zwierzętach, skałach, całej biosferze. Przeproś Matkę Ziemię za energetyczny smog i za fizyczne skażenie środowiska. Pozdrów pięć żywiołów – Ogień, Powietrze, Wodę, Ziemię i Eter, przywołaj pierwotne piękno Natury.
● WYDECH: wyrzucasz z siebie stres, nienawiść, cierpienie.
● WDECH: łagodnie przyjmujesz uniwersalną miłość.

STOP! Odtąd wydech jest spokojny – bez intencji

► Ósma powłoka
to poziom zapisu prapoczątku człowieczeństwa. Wszyscy jesteśmy dziećmi miłości, wyrazem aktu miłosnego zjednoczenia Ojca Słońce i Matki Ziemi. Przywołaj transcendentne wspomnienia, w których energia żeńska i męska są w harmonijnej równowadze.
● WYDECH spokojny, wolny od intencji, łagodny.
● WDECH spokojny: przyjmujesz całym sobą boską miłość, jedność aspektu męskiego i żeńskiego, poczucie równowagi.

► Dziewiąta powłoka
to poziom duchowego zjednoczenia, centrum centrów – stan nieskazitelnie czystej energii Pramatki. Jest to najczystsza energia miłości, jaką matka otacza dziecko. Tu otwierasz się na poziom Boskiej Świadomości.
● WYDECH długi, spokojny, wolny od intencji.
● WDECH długi, spokojny: doznajesz zjednoczenia ciała i ducha.

Źródło: Nah Kin, Bolontiku

● „Trzy sekundy do północy"
● Ludzie dla ludziZ perspektywy NAUKI

Dr Steven Hatfill, lekarz, wirusolog i współautor książki „Three Seconds Until Midnight”, w pracy tej ostrzegał przed globalną pandemią, na którą świat nie będzie przygotowany.

□ Skąd biorą się coraz groźniejsze wirusy i dlaczego atakują ludzi?

Dr Hatfill wyjaśnia, że wirusy od zawsze były obecne na Ziemi. Ukryte w puszczach i niedostępnych dla ludzi zakątkach, atakowały zwierzęta, zabijając nawet do 50 procent zakażonych gatunków. Gdy populacja ludzka zaczęła się rozrastać, wchodzić na tereny zwierząt, budować tam domy, wirusy zaczęły przechodzić na ludzi. Zdaniem dr. Hatfilla w ciągu najbliższych 20 lat pojawi się 10 do 40 nowych wirusów.

Dlatego musimy potraktować obecną pandemię jako poważne ostrzeżenie, zanim zaskoczy nas coś mega niebezpiecznego. Na pandemię składają się lokalne epidemie. Dlatego każdy kraj musi zamknąć wirusa „wewnątrz swojej społeczności”, co wiąże się z dużymi niewygodami i ograniczaniem osobistej wolności, ale nie ma innej możliwości. Bez tego żadna służba zdrowia nie poradzi sobie z pandemią.

Dr Hatfill od lat apelował do rządów, aby służby medyczne zaczęły gromadzić rezerwy odzieży ochronnej, masek, sprzętu, łóżek. Każdy kraj powinien trzymać w gotowości plan kryzysowy, mieć ścisłe procedury i przepisy na wypadek pandemii. Niestety, jego głos przemknął bez echa. W wielu europejskich krajach, w tym w Polsce, na wydziałach medycznych zaprzestano kształcić lekarzy zakaźników, uważając Stary Kontynent za bezpieczny i wolny od tego rodzaju zagrożeń. Stąd większość lekarzy zakaźników to ludzie starej daty.


Z perspektywy ŚWIADOMOŚCI /za E.J.Michael, „Quinn of the Sun”, 1995

»Do tej pory nasze ludzkie uczucia najskuteczniej budziły kataklizmy lub inne nieszczęścia, nagłaśniane przez media. Potem wszystko wracało do starej codzienności, ustawicznych gonitw, przepychanek, rywalizacji. Jednak Matka Natura nie będzie nas ostrzegała w nieskończoność.

Proroctwa starych kultur zapowiadały, że »na koniec czasu czasów jeśli zbyt mało ludzi przebudzi się duchowo, zostanie włączony plan zastępczy i ster przejmą siły Natury, które w bolesny sposób pokrzyżują ludziom plany, zburzą ekonomiczny i polityczny porządek świata, rzucą elity władzy na kolana. Wtedy ucierpią zarówno pozytywne, czynne jednostki, jak i bierne. Dlatego zamiast tylko po cichu, w głębi serca, w tajemnicy przed innymi popierać zachodzące przemiany, byłoby lepiej dla wszystkich, aktywnie włączyć się do pracy już teraz. Musimy wznieść się ponad nasze rozgoryczenie i nauczyć się kochać bez stawiania warunków. Nie powinniśmy osądzać ludzi „złych” – w opinii większości zasługujących na naganę. Powinniśmy przebaczyć nawet tym, których uważamy za wrogów. Jak długo będziemy się wahać, nie zrobimy kroku postępu. Gniew jest trucizną dla Duszy – niszczy delikatne płatki jej kwiatu.«

»Świat potrzebuje ludzi, którzy chcą rozwiązywać problemy i budować nowy etyczny porządek społeczny. Inicjatywa musi wyjść oddolnie – od jednostek, grup, mieszkańców gmin, miast, regionów i krajów. Bez reform zapanuje chaos, który z czasem doprowadzi do całkowitego załamania… Jak długo nasze „ja” będzie żyło wyłącznie dla siebie, dla swoich dzieci i najbliższej rodziny, nie doświadczy w życiu poczucia bezpieczeństwa, prawdziwego szczęścia, satysfakcji, spełnienia. Dlatego potrzeba nam osób wrażliwych, uduchowionych, które nie żyją wyłącznie dla siebie, lecz także dla dobra całości… Postęp spirytualny włącza poczucie odpowiedzialności za dobro ogółu i jednostki. Tego nie osiągniemy z pomocą przepisów i prawa. To powinno wyjść z poziomu postrzegania wolnego ludzkiego ducha.«

»Nadejdą jednak czasy, kiedy człowiek osiągnie taki poziom dojrzałości, że będzie zmuszony zdać się na własną zdolność rozstrzygania. Ludzie wypracują niezależną od innych postawę, samodzielne myślenie i przejąć pełną odpowiedzialność za dokonywane wybory. Każdy człowiek będzie sam dla siebie nauczycielem. Zakończą się czasy ślepego posłuszeństwa wobec cudzych autorytetów zarówno w kwestiach materialnych, jak duchowych… Nawet jeśli dziś wydaje się to niemożliwe, w nowych czasach ukształtuje się nowa kultura i wszystkie wspólnoty będą okazywać sobie szacunek, współpracować dla dobra innych. Jeśli obecne pokolenie podejdzie z pokorą do zbliżających się wydarzeń, to za kilka dekad staniemy się nową cywilizacją… Wymaga to moralnej odpowiedzialności i wrażliwości na uczucia innych.«


Data publikacji: 20.03.2020Część 3:
LAMAT ● W spokoju siłaFala Żółtej GWIAZDY domknie 52-dniową przestrzeń zielonego zamku współpracy, kooperacji i synchronizacji społecznej. W odniesieniu do obecnej sytuacji na świecie, w ciągu 13 dni fali bilansowane będą wyniki indywidualnych i grupowych działań ludzi, jak również społeczeństw i rządów w trzech poprzedzających ją falach:

● Fali Księżyca – tu wybuchła epidemia koronawirusa w Chinach
● Fali Wiatru – wirus zaatakował Włochy
● Fali Orła – wirus dotarł do Polski.


„Gwiezdni kontrolerzy LAMAT” – jako energie nadzorujące bieg procesów naprawczych, nie tolerują samolubstwa, wykrętów, lawirowania ani spychania odpowiedzialności na innych. Należy zaznaczyć, ze szefem piątego zamku jest 4 Eb – Żółty Samoistny Człowiek (czwarta żółta pieczęć w Fali Księżyca – zob. grafikę), który koordynuje działania i obliguje do przejęcia odpowiedzialności za własne wybory, w przeciwnym razie skutki samowoli mogą okazać się tragiczne dla wszystkich. Wydarzenia w Fali GWIAZDY pokażą nam, co jako jednostka i społeczeństwo robimy poprawnie i nad czym powinniśmy pilnie popracować.

Godna pochwały jest postawa naszego społeczeństwa, jak również ministra zdrowia. Jego profesjonalizm, ofiarność i skromność zostały już zauważone na całym świecie. Zamknięcie granic Polski sprawiło, że koronawirus został „zamknięty” wewnątrz kraju, a Polacy wracający z zagranicy poddawani są obowiązkowej 14-dniowej kwarantannie domowej. Reszta zależy od odpowiedzialności tych osób.

Z uwagi na ogromną ilość fake newsów w Internecie, wiedzę wokół tematyki koronawirusa warto czerpać z wiarygodnych źródeł. Telewizja publiczna i stacje komercyjne uruchomiły codzienne panele z lekarzami i wirusologami, którzy odpowiadają na przesyłane im pytania od ludzi.


W spokoju siła

Mądrość Majów mówi, że zamiast lękać się tego, co nadchodzi, lepiej zawczasu przygotować się na to, co musi nadejść. Przestrzegajmy więc zasad higieny, nie ulegajmy panice ani podszeptom trenerów zastraszenia, lecz słuchajmy specjalistów. Wszystkie podane niżej informacje pochodzą z paneli telewizyjnych na Polsacie, TVP i TVN. UWAGA: Poniższe informacje są modyfikowane

● Wirusolodzy i lekarze zakaźnicy uspokajają, że krótkie zetknięcie się z osobą zainfekowaną nie oznacza natychmiastowego zakażenia. Jest to wręcz niemożliwe. Organizm ludzki potrzebuje około 15 minut bliskiego kontaktu z osobą zarażoną (np. uściski dłoni, czułe przywitanie, rozmową twarzą w twarz), aby zarazić się koronawirusem, ale oprócz samego wirusa musi zadziałać jeszcze kilka innych czynników. W zamkniętym pomieszczeniu można zarazić się w ciągu kilku minut. Koronawirus przenosi się drogą kropelkową, a nie przez krew, dlatego zadrapanie czy skaleczenie palca nie stwarza bezpośredniego zagrożenia. Oczywiście, ranę jak zwykle należy zdezynfekować.

● Nastroje tonują również weterynarze: psy są odporne na koronawirusa i nie przenoszą go na łapach, ponieważ wirus jest nieodporny na czynniki środowiskowe. Zanim pies dojdzie do domu, koronawirus zginie. Co więcej, psy uodporniają właścicieli na wirusy.

● Domaganie się testów na koronawirusa dla wszystkich obywateli a przynajmniej na życzenie jest nie tylko niemożliwe, ale też mija się z celem. Żadne państwo nie ma takich możliwości. Specjaliści wyjaśniają, że obecność wirusa można wykryć dopiero po 5–7 dniach od chwili bliskiego kontaktu z osobą zarażoną. U większości osób wirus staje się wykrywalny dopiero w momencie pojawienia się pierwszych objawów.

● Obecnie (tzn. na dzień 20.03.2020) w Polsce działa już 40 specjalistycznych laboratoriów przez 24 godziny, które są w stanie wykonać maksymalnie 4 tysiące testów dziennie. Przebadanie 38 milionów obywateli zajęłoby wiele wiele lat, nie uwzględniając konieczności trzykrotnego powtórzenia badań.
Data publikacji: marzec 2020Część 2
Spektrum GWIAZDY
Indywidualna praca z energiąGłówną tematyką w tym spektrum jest wewnętrzny ład, porządek, estetyka, taktowność, harmonijna atmosfera w domu, zaś problematyką – ciągła negacja, sianie zamętu, osądy, zawyżona skala wartościowania, idealizowanie życia, krytyka wszystkiego i wszystkich wokół.


Wskazówki na 13 dni fali:

● Zachowaj umiar i rozwagę – 1 Gwiazda.
● Powiedz, co cię najbardziej trapi – 2 Księżyc.
● Przemyśl relacje partnerskie – 3 Pies.
● Uważaj na inteligentne pułapki swojego i cudzego ego – 4 Małpa.
● Nie igraj z ludzkimi uczuciami – 5 Człowiek.
● Nie blokuj się oczekiwaniami – 6 Wędrowiec.
● Nie goń za uznaniem, karierą i materią – 7 Mag.
● Naucz się mówić „dość” – 8 Orzeł.
● Zdecyduj, czego właściwie chcesz – 9 Wojownik.
● Określ swoje miejsce w rodzinie i lokalnej społeczności – 10 Ziemia.
● Spójrz w lustro i powiedz kogo tam widzisz? – 11 Zwierciadło.
● Otwórz się na przemiany, zweryfikuj poglądy – 12 Wicher.
● Wysadź w powietrze ponure myśli i nie daj się zastraszyć – 13 Słońce P.


Zwróć uwagę na dni z kinami twojej rodziny solarnej i ustal, z którymi latami życia one się wiążą. Obserwuj, co będzie się działo w tych dniach. Dzięki temu możesz uchwycić istotne analogie i znaleźć odpowiedź na wiele nurtujących cię kwestii.

Data publikacji: 18.03.202017
» wyświetl same pytania

Twoje pytanie...
Imię i nazwisko:
E-mail:
Temat: *
Treść pytania: *
 

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35
   następne 8 »