Listy
Aktualności

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35
   następne 8 »

» wyświetl same pytania
● Proroctwa stają się rzeczywistością
● Ale nie traćmy wiary - świat się odmieni



Każde negatywne proroctwo jest tylko przestrogą, mającą zwrócić uwagę, że jeśli ludzie nie zmienią kierunku myślenia, zniszczą siebie i Ziemię. Proroctwo, które się spełni, to proroctwo nietrafione. Oznacza, że ludzie nie odebrali lub nie chcieli odebrać przekazu…

»W wielu mitologiach czytamy, że „na koniec czasu przejściowego zostaną uwolnione demony” – i tak się już dzieje. (…) Dopuszczanie bojaźliwych myśli jest tak samo szkodliwe, jak bezsensowne byłoby zaprzeczanie realiom istnienia zła na świecie. Prawda jest mieszaniną różnorodnych jakości. Na Ziemi obowiązuje polaryzacja – dlatego tam, gdzie jest światło, musi być i cień. Tylko niewielka garstka wśród członków elit władzy jest rzeczywiście zła i mimo że stanowi mniejszość, dzierży w rękach cugle władzy – nazywamy ich Ciemnymi. Skrywają się oni w organizacjach międzynarodowych i z tylnej ławki, stopniowo, ale konsekwentnie, realizują swoje tajemne, diaboliczne plany. (…) Ta grupa wie, że dopiero kiedy obecny system zawali się pod ciężarem niewyobrażalnie wysokiego zadłużenia, będzie mogła przejąć kontrolę, uciekając się do wyjątkowo represyjnych środków. Tylko nieliczni zdają sobie sprawę, po co w razie konieczności sięgną elity. Biblijna Księga Objawienia nazywa to „znakiem bestii”.« – To już nie teorie spiskowe, ale fakty.

Hi, Wielki Bracie i good-bye indywidualna wolności!”

W „Przepowiedniach z Jukatanu”, opublikowanych w 1996 r., była mowa o globalnej sieci finansowej nazywanej dziś wolnym handlem, jednym scentralizowanym superpaństwie, wspólnym systemie podatkowo-kontrolnym, międzynarodowych siłach militarnych i policyjnych, mediach jako czwartej władzy, nasionach hybrydowych uzależniających rolników i ogrodników od agroprzemysłowego estabilishmentu, koncernach chemicznych wykupujących nierentowne gospodarstwa rolne i drobne przedsiębiorstwa, wprowadzeniu nowej waluty czy zastąpieniu gotówki kartami płatniczymi.

»To dopiero początek. Gdy wszyscy zostaną włączeni w sieć kontroli finansowo-informacyjnej, nadzór się spotęguje. Następnym krokiem będzie implantacja chipu pod skórę. To jeszcze nie koniec. W każdy chip zostanie wprowadzony żywy mikroorganizm, swego rodzaju wirus, który będzie można uaktywnić zdalnym sterowaniem. Jeśli zdaniem Ciemnych ktoś stanie się bezużyteczny lub spróbuje schronić się na odludziu – wystarczy włączyć elektroniczny aktywator, by wpuścić wirus do krwioobiegu i wyeliminować osobnika.« (Za E.Morton, Quinn od the Sun, fragmenty przytoczone w poz. 2012 – Początek końca czy radość początku, Pulsar 2010)


Świetlana wizja przyszłości

Ale „Proroctwa z Jukatanu” zapowiadały również, że za 50 lat załamie się globalna tyrania i świat się odmieni. Wtedy powróci indywidualna i lokalna suwerenność.

»Zanim to nastąpi, wiele jeszcze będziemy musieli wycierpieć. Każda jednostka musi się przebudzić od wewnątrz, aby uwolnić się od zewnętrznych przymusów. Dziś zadaniem przywódców duchowych i zastępów oświeconych dusz jest propagowanie nowej świadomości i wspieranie ludzi w procesie przebudzenia. Nie dajmy się zdeprymować obecnemu stanowi świata. Promienie nowego słońca już teraz prześwietlają ciemność. Wielkie prawdy życia znajdują już rezonans w ludzkich umysłach i sercach. Aby je pojąć, trzeba nimi żyć. Dlatego kiedy spadną na nas globalne problemy lub dotknie nas kryzys, zanurzmy się w uzdrawiające światło. Im więcej osób odnajdzie światło w swoim duchu i miłość w sercu, tym szybciej zostaną odmienione, a nawet całkowicie zażegnane tragiczne wydarzenia.« (j.w.)




9.04.2020



[9.04.2020] ● Cyfrowe certyfikaty odporności
● Hi, Wielki Bracie i good-bye indywidualna wolności!



Zanim przeczytasz artykuł, najpierw obejrzyj „śmieszną” animację „Googlepizza”: www.youtube.com/watch?v=5lUbVmd-Evg


To nie żart

Żyjemy w erze cyfrowych innowacji, dlatego możemy doczekać się czipów identyfikacyjnych o wiele wcześniej niż myśllimy. A wszystko przez koronawirusa (COVID-19). W ONZ trwają prace nas systemem ID2020, czyli cyfrowej tożsamości dla każdego człowieka na świecie.

Cyfrowe certyfikaty uwzlędniałyby również informacje o tym, kto poddał się testowi na koronawirusa, kto jest zainfekowany i odbywa kwarantannę domową, kto wyzdrowiał, a gdy pojawi się szczepionka – także kto został zaszczepiony. Obecna pandemia jest idealną okazją do wprowadzenia takiej identyfikacji. ONZ szacuje, że koronawirus może utrzymać się przez około 2 lata, ale mogą powstać nowe mutacje. Tyle mniej więcej czasu potrzeba na wdrożenie "innowacji". Przeciwnicy tego projektu alarmują, że ID2020 jest największym zagrożeniem dla ludzkości. Nie wiadomo, czy nowa technologia miałaby zostać użyta w formie mikroczipa/implantu w szczepionkach na CoVID-19. Byłby to najprostszy sposób na objęcie globalnym systemem czipowania ludzi.

W projekt ID2020 włączyła się Fundacja Billa Gatesa. Gates chce użyć czipów rzekomo do walki z koronawirusem. Co więcej jego fundacja od dawna pracuje nad system kropek kwantowych, które można umieścić w ludzkim ciele, gdzie będą pełniły rolę cyfrowego tatuażu w celu perfekcyjnej identyfikacji. W najbliższych miesiącach Gates zainwestuje miliardy dolarów w budowę fabryk, które pod koniec roku lub w przyszłym wyprodukują miliardy dawek dla każdego mieszkańca planety.

Nie ma wątpliwości, że czipy dałyby korporacjom kontrolę nad całymi społeczeństwami i gospodarkami. Niewielka grupa najbardziej wpływowych ludzi mogłaby jeszcze bardziej bogacić się kosztem pozostałej części ludzkości, pogłębiać nierówności, podziały, dyktować krajom prawa. Dlatego tak usilnie zwalczane są rządy narodowe.




9.04.2020



□ Jak zrobić maseczkę z chustki?
□ Objawy przeziębienia, grypy i koronawirusa


► Kliknij link i zobacz, jak zrobić błyskawicznie maseczkę:
www.youtube.com/watch?v=1r2C1zGUHbU&feature=share&fbclid=IwAR0B4SKvL89QokohkGq1wlcMIsFIpMcM5C0P3ShsddDPMwvkDdX81KJWu6E

► Porównaj ewentualne różnice między zwykłym przeziębieniem, grypą
i koronawirusem.




6.04.2020




Wzorem Czechów:
Ja chronię CIEBIE – ty chronisz MNIE



Czescy naukowcy uważają, że nawet samodzielnie zrobiona maseczka, może w 100 procentach uchronić przed zarażeniem się koronawirusem.

W Czechach zakazane jest wychodzenie bez maseczki, chustki, szalika lub innego materiału zasłaniającego usta i nos, co ma zapobiec przedostawaniu się wydzieliny do otoczenia. Za niestosowanie się do tego zakazu grozi kara w wysokości 10 tysięcy koron czeskich (ok. 1,7 tys. zł). Obowiązek noszenie masek będzie obowiązywać aż do momentu, kiedy liczba nowych przypadków spadnie do kilkudziesięciu dziennie.





6.04.2020



DZIESIĄTY miesiąc PSA
Wstępne wyniki



Okres: 4 kwietnia – 1 maja 2020

W dziesiątym, panetarnym miesiącu następuje przesilenie w schemacie myślenia ludzi. Tu ukazują się pierwsze wyniki wspólnych dokonań ludzi na przestrzeni minionych miesięcy.





Data publikacji: 4.04.2020




Akcja społeczna
„Kupuj POLSKIE produkty i wspieraj rodzimych przedsiębiorców”



Czy wiesz, że około 80 groszy z każdej złotówki wydanej na produkty, które powstały w naszym kraju, zostaje w polskiej gospodarce. W przypadku zakupu produktów importowanych to tylko 25 groszy. W sytuacji, gdy z uwagi na obecną pandemię zbliża się światowy kryzys gospodarczy, warto zadbać o to, aby miliardy złotych pozostały w Polsce.


Kampania "Kupuj POLSKIE !"

Jest to inicjatywa społeczna, promująca wspieranie polskich przedsiębiorstw, sprzedających swoje produkty na rodzimym rynku. Już teraz w wielu małych i średnich firmach zaczęła się walka o przetrwanie. Kryzys odczuje chyba niemal każda branża. Tarcza kryzysowa to tylko doraźna pomoc dla utrzymania miejsc pracy. Wielcy gracze sobie poradzą, mali i średni niekoniecznie. Miejmy to na uwadze podczas zakupów w najbliższym czasie!




„Wybieram 590 Made in Poland”

590 to prefiks w kodzie kreskowym, zarezerwowany dla Polski, choć NIE zawsze oznacza, że został produkt wytworzony w naszym kraju, np. „590... Made In China”. Prefiks może symbolizować kraj pochodzenia dystrybutora, a nie producenta. Kodem 590 może być znaczony również produkt, który jest produkowany przez firmę mającą siedzibę w Polsce, ale stanowiącą w całości własność obcego kapitału, albo przez firmę, która nie tylko nie ma w Polsce siedziby, ale też nic tutaj nie produkuje. Na przykład: Firma, która ma siedzibę w UE, jeśli złoży wniosek o przyjęcie do polskiego systemu GS1 i wniesie odpowiednią opłatę, może uzyskać prawo do znakowania swoich produktów „polskim kodem kreskowym”, rozpoczynającym się od 590.
Wiele koncernów zagranicznych wykupuje znane polskie marki spożywcze i zbija na tym pokaźny kapitał. Polska żywność uchodzi za najzdrowszą najbardziej ekologiczną na świecie.

Jednak WIĘKSZOŚĆ produktów z kodem 590 ma związek z Polską. Dlatego na etykiecie obok kodu 590 warto tez zwrócić uwagę na producenta i jego siedzibę. Można sobie ściągnąć aplikację (np. aplikacja POLA), pozwalającą błyskawicznie uzyskać dokładne dane o produkcie, zanim podejdziemy do kasy.


4.04.2020



Dziecięca szczerość
Modlitwa dziewczynki o zabranie koronawirusa



Modlitwa małej dziewczynki, która prosi Boga, aby zabrał koronawirusa, ujmuje swą prostotą i szczerością. Kliknij link: twitter.com/i/status/1244683436784324609





2.04.2020



Spektrum SMOKA
Indywidualna praca z energią



►Wskazówki na 13 dni fali:

● Zaufaj mądrości losu –1 Smok P.
● Szukaj tego, co łączy ludzi i eliminuj to, co dzieli – 2 Wiatr.
● Kieruj się intuicją – to twój nieomylny kompas (3 Noc)
● Uwierz w siebie – 4 Ziarno.
● Szanuj godność człowieka – 5 Wąż.
● Nie bądź pamiętliwy – 6 Łącznik.
● Mów o konkretach i nie narzekaj – 7 Ręka.
● Nie szukaj wymówek – 8 Gwiazda.
● Działaj z większą pasją – 9 Księżyc.
● Bądź lojalny, ale nie naiwny – 10 Pies.
● Nabierz dystansu do trudnych spraw – 11 Małpa.
● Wytrwaj w postanowieniu – 12 Człowiek.
● Nie daj się zniewolić lękom – 13 Wędrowiec.


W fali SMOKA zwróć uwagę na kiny z pieczęciami twojej rodziny solarnej i ustal, z którymi latami życia one się wiążą. Obserwuj, co będzie się działo w tych dniach. Dzięki temu możesz uchwycić istotne analogie i znaleźć odpowiedź na wiele nurtujących cię kwestii. □ Bliższe wskazówki znajdziesz w podręczniku „Kod Inkarnacji”.




31.03.2020


» wyświetl same pytania

Twoje pytanie...
Imię i nazwisko:
E-mail:
Temat: *
Treść pytania: *
 

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35
   następne 8 »