Listy
Listy od czytelników

Drodzy Czytelnicy!
Apeluję o cierpliwość i wyrozumiałość. Dziennie dostaję od kilkunastu do kilkudziesięciu listów, nie licząc telefonów.

UWAGA:
Z przykrością informuję, że nie interpretuję indywidualnych kinów narodzin, jak również osobistych wydarzeń. Udzielenie odpowiedzi na kilkaset listów miesięcznie jest po prostu niemożliwe. Wszystkich Zawiedzionych zachęcam do wymiany doświadczeń z osobami szukającymi kontaktu.

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27
   następne 8 »

» wyświetl same pytania
Siódmy księżyc MAŁPY
● Wymiana informacji ● Oddźwięk10 stycznia – 6 lutego 2019

W siódmym miesiącu roku do życia przeszłość jedna się z przyszłością w teraźniejszości. Tu do życia włączają się siły entropii, będące wielkim zagrożeniem dla przebrzmiałych autorytetów i starych struktur. Dlatego to, co negatywne, niestabilne, obciążone przeszłością, zaczyna się chwiać, łamać pod własnym ciężarem, aż w końcu opada w dół i tonie. A to, co pozytywne, niewinne, elastyczne, zaczyna się wypiętrzać.

Tutaj ukazuje się ważna zależność, tzn. od tego, jak wystartujemy na półmetku roku, zależeć będzie, jak dotrzemy do mety. Prawo rezonansu mówi, że: „podobne przyciąga podobne” i „podobne komunikuje z podobnym”. Obserwując rozwój wydarzeń, warto skupiać uwagę na budujących aspektach i nie kodować samych negatywnych rzeczy. Na tym etapie działań proces korekty potrzebuje dużej siły przebicia i wyjątkowego zaangażowania ludzi.

Rezonansowy odcinek roku to czas, w którym trzeba „schować rogi”, nie dążyć do konfrontacji, przyjąć niespodziewaną pomoc innych. □ W kulturze Majów podobnie jak w wielu innych „7” była mistyczną liczbą o szczególnej tajemniczej mocy.

□ W tym okresie miało miejsce tragiczne wydarzenie – Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz zginął z rąk niezrównoważonego psychicznie zamachowca podczas 27. finału WOŚP. / Więcej informacji na Facebooku
.CAUAC – Fala Niebieskiego WICHRU/Fala Burzy
● Czas SANACJI
● Kumulacja napięć► Okres: 12 – 24 stycznia 2019

Od dziś w polu planetarnym aktywna jest siła odpowiadająca za nadanie tempa procesowi przemian, odnowy, regeneracji sił, przełamania stagnacji w relacjach na większym forum. W tym okresie zawsze pojawia się przejściowy chaos, wzrasta poziom adrenaliny, kumulują się napięcia, aby zmusić ludzi do szukania nowych rozwiązań i podjęcia działań celem przełamania impasu. Tak dokonuje się postęp. Niestety, zbyt wielu nie chce tego dostrzec. Ludzie chcą zmian, ale nie chcą zmienić siebie.

Energia nośna fali będzie przyciągać chmury burzowe, które powstały z ludzkich lęków przed zmianami oraz przez zagłuszanie starych prawd i maskowanie problemów. Chmury burzowe będą pojawiać się tam, gdzie trzeba dokonać pilnego oczyszczenia, czyli w miejscach, których niechętnie się dotyka, np. w obszarze uczuć, w życiu zawodowym, społecznym, stosunkach międzynarodowych itp.
● Znak czy przypadek:
□ Dziś Iran przestrzegł Polskę przed organizacją szczytu nt. Bliskiego Wschodu.
□ Wczoraj nad Europą starły się dwa fronty – niż Donald i wyż Angela, wprowadzając pogodowy chaos.

Na starcie fali warto obejrzeć się za siebie i z dystansu popatrzeć na pojedyncze inscenizacje i minione wydarzenia bez włączania teatru namiętności, np. kwestia odstrzału dzików. W przeciwnym razie wpadniemy w tryby głupoty, gniewu, pychy, lęku, niemocy. Zaczniemy rujnować zdrowie i zatruwać życie innym. Stąd tylko krok do prawdziwej tragedii.

Dlatego przez najbliższe 13 dni atutem jest opanowanie i wielostronność patrzenia na sprawy. To pomoże nam zakończyć wiele starych spraw – choć niekoniecznie po myśli ego (!), odejść od sztywnych zasad, rutyny, powszechnych światopoglądów, znaleźć innowacyjne rozwiązania i dokonać radykalnego zwrotu. Na tym polu liczy się odwaga do podjęcia ryzyka, a nie sukces czy porażka.


► WSKAZÓWKI wg chińskiej Księgi Przemian
/za M.Piasecka, „Cing w obrazkach”, heks. 38 i 39

● Lepiej mieć mądrego wroga niż głupiego sojusznika.
● Gdy jesteś z kimś skłócony – ustąp, okaż wolę pojednania, bo przeciwnik może być twoim nauczycielem i motorem postępu.
● Gdy przed tobą spiętrzają się przeszkody – nie forsuj ich, lecz zastanów się, czy to nie ty sam przyciągasz niekorzystne dla siebie sytuacje?


► Medycyna SKUNKSA

Przez 13 pomocnikiem Cauac jest SKUNKS i jego medycyna. □ W indiańskiej tradycji słowo „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”.► PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom przesyłam serdeczne podziękowanie za empatię i wspieranie mnie w mojej pracy nad rozprzestrzenianiem wiedzy o prawach Czasu oraz za Dary Serca, w tym □ Adrianowi z Turośli. ☼ Dobro zawsze powraca. ☼ Proszę o podawanie adresu mailowego do przesłania imiennego podziękowania i faktury. In lak’ech


Data publikacji: 12.01.2019
Ostatni dzień Fali Cimi
● Zaznaj spokojuDziś domyka się spektrum uwolnienia od doznań z przeszłości. Przez 13 dni, dzień po dniu, zgłębialiśmy tajemnice filozofii sukcesu, u podstaw której leży odpuszczenie. »Na tym poziomie świadomości przeszłość jest po prostu historią, bez emocjonalnego ładunku. Dzięki temu można skupić się na tym, co dzieje się tu i teraz i dokonać prawdziwie niezależnych wyborów. Tu wolno do woli próbować, testować, popełniać błędy i korygować swoje decyzje bez poczucia winy, bicia się w piersi, potępiania siebie.«

□ W trzynastym dniu dokonuje się odgórna selekcja w polach przeznaczenia, a życie pokazuje, jaka jest nasza wiarygodność między tym, co czujemy, myślimy i robimy.

□ Przesłanie dnia: „Obserwuj dziś swoje reakcje na ludzi i ludzi na ciebie i przyjmij w pokorze lekcje, jakich udzieli ci życie”.
Data publikacji: 11.01.2019Niedziela, 6.01.2019 –
● Dzień inwokacji zwierzęcia przeznaczeniaWedług kalendarza Tzolkin dziś jest dzień 8 Ben/Czerwonego Galaktycznego Wędrowca. W kulturze Majów dzień z tym znakiem był dniem przywołania osobistego naguala, czyli zwierzęcia przeznaczenia. Jeśli ktoś był chory albo miał poczucie utraty sił witalnych, to szaman rozpoczynał ceremonię wezwania ducha zwierzęcia, którego siła miała przywrócić człowiekowi zdrowie i kondycję. Majowie nazywali to „poszukiwaniem utraconych części duszy”.

Energia dzisiejszego dnia sprzyja nawiązaniu duchowego kontaktu ze światem Braci Mniejszych. Dlatego jeśli dręczący cię jakiś problem albo potrzebujesz wskazówki w ważnej sprawie, to dziś możesz w myślach poprosić o przybycie zwierzęcego przewodnika i czekać (czasami nawet kilka dni). Zwierzę może ci się przyśnić albo spontanicznie przyjść na myśl, kiedy będziesz pochłonięty jakąś pracą. Do inwokacji należy podejść świadomie. Możesz zapalić świecę, kadzidło, białą szałwię... Możesz też pociągnąć kartę (tylko jedną !), jeśli masz książkę „Siła Zwierząt” albo inną.

»Niezależnie od tego, jakie pokaże się ci zwierzę, nie powinieneś go odrzucać, nawet gdyby było małe, niepozorne czy niebezpieczne. Pokazuje się ono dlatego, że w konkretnej sytuacji życiowej jest dla ciebie ważne. Czasem siłę zwierzęcia uzmysłowisz sobie dopiero po dłuższym skupieniu się nad nim... Zawsze niesie ono ważne przesłanie, siłę i właściwości... Gdy przyjmiesz je z otwartym sercem i uszanujesz jego przesłanie – twoja sytuacja życiowa naprawdę się odmieni.« (J.Ruland, Siła Zwierząt, Pulsar )

□ Od siebie dodam, że kiedyś wyciągnęłam kartę z Kleszczem. W pierwszej chwili nie byłam tym zachwycona. Ale gdy przeczytałam przesłanie po raz drugi i trzeci, okazało się, że wskazówki były bezcenne.

□ Poczucie wewnętrznej siły jest najbardziej motywującym czynnikiem na ścieżce naszego przeznaczenia.Data publikacji: 5.01.2019SZÓSTY miesiąc JASZCZURKI
● Niwelowanie zagrożeńOkres: 13 grudnia 2018 – 9 stycznia 2019

Wg 13-księżycowej rachuby (od 26.07.2018 do 25.07.2019) jesteśmy na finiszu szóstego miesiąca, a więc w okresie intensywnej, odgórnej korekty, usuwania zagrożeń i zmniejszania napięć do znośnych wielkości. W tym okresie przypada Nowy Rok w kalendarzu gregoriańskim.

Z reguły w szóstym miesiącu malała aktywność na zewnątrz, wszędzie wyczuwało się pokojowy impuls Bożego Narodzenia. W tym roku było zupełnie inaczej – wiele się działo w kraju i na świecie, np. szczyt klimatyczny w Katowicach, protesty „żółtych kamizelek” we Francji, zamieszanie wokół taryfy opłat w warszawskim ratuszu, groźba drastycznych podwyżek cen za energie elektryczną, tsunami w Indonezji itd. Było wyjątkowo dużo emocji, co więcej, wzorem krajów zachodnich, także u nas ujawnił się „wojowniczy duch” do bojkotowania świątecznych symboli z przestrzeni publicznej, np. w sejmie „burza” wokół dzielenia się opłatkiem. To, co tak łatwo przeforsowano na Zachodzie, u nas może się nie sprawdzić. Polacy są mocno przywiązani do świątecznych symboli i tradycji.
Data publikacji: 2.01.2019Proroctwo peruwiańskich szamanów
2019 rokiem POKOJU !W dniu 28 grudnia 2018, peruwiańscy szamani odprawili na plaży w Limie rytuał oczyszczania na rok 2019. Przy dźwiękach zagadkowych instrumentów, tańcząc szeptali zaklęcia nad fotografiami światowych liderów, by natchnąć ich pragnieniem pokoju. Jak co roku modlili się do przodków o znaki i proroctwo. Dostali je – „2019 będzie rokiem pokoju na świecie. Dojdzie do spotkania prezydentów Stanów Zjednoczonych i Rosji. Świat, nieodwracalnie, wkroczy w erę pokoju !”
.CIMI – Fala ŁĄCZNIKA
● Balsam przebaczenia
● Siła uwolnienia30 grudnia 2018 – 11 stycznia 2019

Przez najbliższe 13 dni będziemy zgłębiać temat uwolnienia i rezygnacji. Będziemy zachęcani do uśmiercenia” pamiętliwości, odpuszczenia sobie, zakończenia jałowych rozmów z samym sobą, uwolnienia się z pęt powziętych postanowień, presji trzymania wszystkiego w garści i odesłania starych uraz, żalu, poczucia krzywdy, wyrzutów sumienia do lamusa historii.

Impulsy płynące z tego poziomu dopingują do uzdrowienia fałszywej pokory, lęków egzystencjalnych, pozornie „czystych intencji” i rezygnacji z wszystkiego, co nas zakleszcza w dramatach życia, prowokuje bezsenne noce, zagradza drogę do wolności i sukcesów życiowych.

Każdy dzień będzie nam pokazywał, czy upraliśmy się z emocjonalnym bagażem przeszłości, czy nadal jest on naszą przysłowiową kulą u nogi. Ci pośród nas, którzy będą kurczowo trzymać się starych wzorców i doznań, sami będą podcinać gałąź, na której siedzą. Natomiast ci, którzy zaczną świadomie inscenizować codzienne małe „zgony”, będą przyciągać do siebie sytuacje, pomagające im piąć się wyżej i wyżej na szczeblach duchowego rozwoju i kariery zawodowej. Rezygnacja jest przeciwieństwem poddania się - oznacza poświęcenie swoich zawężonych przekonań i odejście od wyobrażeń, jakie wszystko powinno być. W tym tkwi tajemnica sukcesu.

Biały kolor jest najbardziej radykalny, stanowczy, konsekwentny, nieprzekupny. Nikt nie zdoła wiec uciec przed oddziaływaniem własnych systemów wiary i odbić. Im głębiej sięga proces indywidualnej transformacji, tym wyrazistszy staje się nieświadomy materiał, który masz do przepracowania. Na tym etapie procesu transformacji nagle mogą spaść na ciebie podświadome lęki, negatywne obrazy i wizje, a w twoim wnętrzu zacznie wrzeć i kipieć. Nawet jeśli intensywność przeżyć osiągnie granice wytrzymałości, wiedza twojego serca natychmiast rozpozna różnicę między symptomami oczyszczania, a faktycznymi zaburzeniami zdrowia.


»Słabi nie potrafią przebaczać.
Przebaczenie jest cnotą silnych« – M.Gandhi.


Medycyna PSA

Przez 13 dni posłańcem światów duchowych do świata ludzi jest PIES.
PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom przesyłam serdeczne podziękowanie za wspieranie mnie w mojej pracy nad rozprzestrzenianiem wiedzy o prawach Czasu i bezinteresowne Dary Serca, w tym □ Marcinowi z Opola. ☼ Dobro zawsze powraca. In lak’ech.


Data publikacji: 30.12.2018Samorefleksja
Zrzuć z pleców cudze ciężary


Niedziela, 23 grudnia to kin 7 Cauac/Niebieski Rezonansowy Wicher - siła odnowy i uzdrawiania relacji; siódmy dzień wtajemniczenia w Fali Wędrowca.

□ Przesłanie dnia: - Spójrz w przeszłość i w przyszłość i powiedz, co chcesz zabrać ze sobą dalej...Data publikacji: 23.12.2018


» wyświetl same pytania

Twoje pytanie...
Imię i nazwisko:
E-mail:
Temat: *
Treść pytania: *
 

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27
   następne 8 »