Listy
Aktualności

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35
   następne 8 »

» wyświetl same pytania
Drugi Zamek Czasu
● Bilansuje wyniki ● Nagradza ● Śle ostrzeżeniaW Fali CZŁOWIEKA domknie się 52-dniowe spektrum białego ZAMKU Czasu, który obliguje ludzi do uporządkowania sceny życia i ustabilizowania toczących się procesów. Pierwsze trzy fale drugiego zamku przywołały trzy kluczowe dziedziny, z którymi ludzie – czy chcą, czy nie chcą – będą musieli się zmierzyć. Ostatnia, czwarta fala zbilansuje kolektywne działania i odzwierciedli stan świadomości zbiorowej i twojej duchowej dojrzałości.

POLARYZACJA w polu świadomości

Wynik wyborów ukazał skrajną polaryzację w zbiorowym polu świadomości. Niezależnie od tego, który kandydat ostatecznie zwycięży, wynik większości należy bezwzględnie uszanować. Druga tura wyborów odbędzie się 12.07., w w pierwszym dniu trzeciego zamku transformacji. Kinem tego dnia będzie Czerwony Magnetyczny Wąż /1 Chicchan.

● Pierwszy kandydat A Duda – jest przewidywalny, ma stabilne poglądy, stawia na interesy Polski i dobro Polaków; stanął do debaty w nowej formule amerykańskiej, gdzie na żywo odpowiadał na pytania internautów i ludzi; co więcej opowiedział się przeciwko przymusowym szczepieniom na koronawirusa.

● Drugi kandydat R.Trzaskowski – jest nieprzewidywalny, nie ma jasnego programu, wciąż zmienia zdanie, by dopasować się do nastrojów społecznych, bazuje na antypisie i kłamstwach, nie stanął do otwartej debaty, zlekceważył wyborców. Zgodnie z wytycznymi PKW każdy kandydat na urząd prezydenta RP jest zobowiązany do debaty z kontrkandydatem, zaś organizacją debaty muszą zająć się media publiczne, a nie sztaby wyborcze kandydatów. Wcześniej, w kwestii szczepień jako prezydent Warszawy zapowiedział, że jeśli szczepionka zostanie wynaleziona, zarządzi w stolicy obowiązkowe szczepienia na koronawirusa.

● Obecna kampania prezydencka ujawniła też skandaliczne próby „folksdojczyzacji” polskiego społeczeństwa przez media zagraniczne, których działania zagrażają polskiej racji stanu. Jest to jawne naruszenia Konstytucji RP. W szum medialny zaangażowała się również ambasador USA, która traktuje Polskę jak pięćdziesiąty pierwszy stan Ameryki. Dlatego kompletnie niezrozumiała jest totalna bierność rządu wobec haniebnej samowoli dyplomatów i mediów zachodnich. Dla porównanie w Niemczech redaktorzy naczelni wszystkich gazet raz w miesiącu muszą stawiać się w urzędzie kanclerskim i ministerstwie spraw zagranicznych, gdzie dostają jednoznaczne wytyczne, jak bronić interesów Niemiec w kraju i zagranicą.

Ps. Dziś, przedstawiciel niemieckiej dyplomacji został wezany do naszego MSZ ws. manipulacji i kłamstw rozpowszechnianych w mediach niemieckich przeciwko prezydentowi A. Dudzie.

8.07.2020Spektrum EB
● Wskazówki na 13 dniGłówną tematyką w fali Człowieka jest autentyczność, zrobienie użytku z daru wolnej woli i odpowiedzialność za własne decyzje, a problematyką – manipulacje, kupowanie cudzej przychylności, szczodrość na pokaz, samozakłamanie.

► Wskazówki:

● Przejmij odpowiedzialność za siebie – 1 Człowiek
● Nie blokuj się oczekiwaniami – 2 Wędrowiec P.
● Nie faworyzuj „pupili” – 3 Mag.
● Spójrz na siebie oczami bliskich i znajomych – 4 Orzeł.
● Nie bądź uparty i monotematyczny – 5 Wojownik P.
● Zejdź z obłoków na ziemię i zapuść korzenie tu, gdzie jesteś – 6 Ziemia.
● Osądzając ludzi, osądzasz sam siebie – 7 Zwierciadło.
● Zrezygnuj z pozy i rutyny i dopuść impuls świeżości – – 8 Wicher.
● Nie sprzyjaj nikomu fałszywie – 9 Słońce.
● Nie patrz, co mają inni – 10 Smok.
● Otwórz się na dialog, ale nie bądź kaznodzieją – 11 Wiatr.
● Przemyśl swoje wzloty i upadki i wyciągnij z nich naukę na przyszłość – 12 Noc.
● Postaw na jakość a nie ilość – 13 Ziarno.


► Zwróć uwagę na dni z pieczęciami twojej rodziny solarnej i ustal, z którymi latami życia one się wiążą. Obserwuj, co będzie się w nich działo. Dzięki temu możesz uchwycić istotne analogie i znaleźć odpowiedź na wiele nurtujących cię kwestii.
Powodzenia !Eb – Fala CZŁOWIEKA
● Dojrzałość życiowa ● Decyzje i odpowiedzialnośćOkres: 29.06. –11.07.2020

Fala Żółtego CZŁOWIEKA wprowadza nas w spektrum wewnętrznej reorganizacji, wolności wyboru i odpowiedzialności za podejmowane decyzje. Tu zgodnie z prawem rezonansów obowiązuje zasada „podobne przyciąga podobne”, a w centrum uwagi jest pojedynczy człowiek, rodzina, lokalna społeczność. W tej przestrzeni dokonuje się podsumowanie naszych działań w trzech poprzednich falach, a główną problematyką jest pycha, obłuda, maskowana zaborczość, anielskość na pokaz oraz podatność na sugestie i manipulacje. Dlatego adekwatnie do naszych wcześniejszych postaw i działań albo spotkają nas nagrody za nasze starania, albo bolesne zawody i rozczarowania.

Jeśli jesteś w konflikcie z samym sobą lub jakąś osobą, użyj niewidzialnej „miotły” do wymiecenia z głowy negatywnych wspomnień, emocjonalnych zranień, sztywnych postanowień, które nikomu nie służą, a najmniej tobie. W ten sposób zrobisz miejsce na nowe spostrzeżenia i otworzysz swoje serce na ludzi.

»Dlatego ucz się tego, czego chcesz się uczyć, ale rób to starannie. Wejdź w swoje doznania najdokładniej jak potrafisz i wysysaj z nich esencję. Jeśli pozostaniesz na powierzchni, nic ci to nie przyniesie. Tylko głęboko przeżywane doświadczenie, da ci coś, co cię radykalnie odmieni.« – Nah Kin, kapłanka Majów i psycholog.

W chwili gdy zacznie ogarniać cię poczucie bezsilności i wewnętrznego wypalenia, reaguj szybko i zdecydowanie. Rozluźnij mięśnie i zrób 10 oddechów „USTA–NOS” – wdech ustami, wydech nosem. Ćwiczenie to budzi optymizm, humor, entuzjazm; „spala” to, co hamuje postęp, reguluje procesy trawienne, harmonizuje splot słoneczny. Jeśli z twoich ust wymkną się słowa „żółć mnie zalewa” – będzie to znak, że popadasz w dysharmonię.

● UWAGA:
Zgodnie w ubiegłoroczną zapowiedzią, od tego roku nie będą ukazywać się coroczne prognozy „Co przyniesie rok”... Natomiast „Kalendarz 13 Księżyców na 2020/21” jest już w sprzedaży.
● W numerze 8 miesięcznika „Nieznany Świat” ukaże się artykuł Hanny Kotwickiej nt. roku Niebieskiego Biegunowego Wichru.


Medycyna PSZCZOŁY

Nagualem EB jest PSZCZOŁA, przynosząca ludziom medycynę uwolnienia. □ Pojęcie „medycyna” oznacza tu „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”.13-dniowe spektrum fali

Tu będziesz dostawać cenne wskazówki dotyczące poziomu twojej dojrzałości inakrnacyjnej i odporności na sugestie i naciski z zewnątrz.
PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom składam serdeczne podziękowanie za bezinteresowne Dary Serca, w tym □ Danucie ze Zgorzelca □ Adamowi z Poznania □ Katarzynie z Warszawy □ Alinie ze Szczecina. ☼ Niech Dobro wróci do Was zwielokrotnione.
☼ Łączna kwota darowizn w czerwcu wyniosła 279,50 PLN. ☼ Każda Wasza „cegiełka” jest na bieżąco księgowana, a potwierdzenie przesłane na podany adres mailowy.

29.06.202WYBORY prezydenckie


W drugim dniu trzynastego miesiąca, 28 czerwca – w znaku 13 Małpy, odbędą się wybory prezydenckie w naszym kraju wybory. Wszystko może się zdarzyć.

□ Archetyp Chuen/Małpa symbolizuje „mędrca i głupca”; odzwierciedla mądrość spirytualną, elastyczność myślenia, optymizm, humor, prostotę. Na drugim biegunie Chuen dominuje sarkazm, zamęt, manipulacje, podstępy, zastraszenie. – »Istnieją dwa rodzaje głupców – tacy, których łatwo zastraszyć i przestają działać, i tacy, którzy sądzą, że zdołają czegoś dokonać, gdy zastraszą innych – P.Coelho.«

Prezydent RP odzwierciedla dominującą świadomość w narodzie.


Kandydaci i ich kiny narodzin
w kolejności alfabetycznej25.06.2020TRZYNASTY miesiąc ŻÓŁWIA
● Czas przemian ● Kulminacja ● Zapobiegliwość27 czerwca – 24 lipca 2020

Trzynasty, KOSMICZNY, miesiąc zapowiada odchodzenie Starego i wstępowanie w Nowe. W takich momentach dość często pojawia się zwątpienie, poczucie, że wszystko zaczyna się walić, zawodzi rutyna, nic nie funkcjonuje jak dawniej.

Impulsy z poziomu „13” nie pozwalają spocząć na laurach i do znudzenia rozpamiętywać to, co było. Tutaj do gry wkraczają siły odpowiedzialne za odgórne przetasowania i wprawianie w ruch wszystkiego, co odrętwiałe, głuche, skostniałe. Nawet pozornie drobne zmiany mogą uruchomić coś, co niespodziewanie odmieni bieg spraw. „Byle piórko może przechylić szalę”...

»Czegoś, co zostało osiągnięte wielkim nakładem sił, nie można powierzyć ludziom nieprzygotowanym, gdyż swoją niekompetencją zmarnują ów wysiłek. Byle piórko może zachwiać równowagę i zniweczyć znakomite osiągniecie. Nawet największy sukces, gdy nie zasadza się na wiedzy, czemu ma on służyć, nie jest prawdziwym spełnieniem. Należy wystrzegać się pozy, arogancji i pychy.« (Heks. interakcji 63 – „Spełnienie”, za M.Piasecka i Pu R’Tsy Yang).

● Siłą nośną trzynastego miesiąca jest 12 Oc – Biały Krystaliczny PIES na Fali Wichru. Stąd przez najbliższe 28 dni liczy się wierność prawdzie serca, lojalność, empatia, a problemem jest dwulicowość, pieniactwo, zdrada. Dlatego jeśli żyjesz zgodnie ze swoimi wartościami, to z pomocą energii Krystalicznego Psa swoim doskonałym „psim węchem” już z dala wyczujesz „padlinę” – fałsz, obłudę, nieszczerość.
□ W tym spektrum - w niedzielę, 28.06., odbędą się wybory prezydenckie.


25.06.2020Spektrum CAUAC
● Wskazówki na 13 dniGłówną tematyką w 13-dniowej Fali WICHRU/Cauac są kwestie osobistych relacji z konkretnymi osobami, problematyką – zapiekłość, chęć odwetu, oszczerstwa, wyzwaniem – przełamanie niechęci i dążenie do pojednania. Duchowa edukacja pod kierunkiem Cauac rozpoczyna się zawsze od zrewidowania swoich priorytetów, cichych motywacji i postaw.

»Jedni ludzie jasno myślą i jasno się wyrażają, u innych panuje w głowie zamęt. Bystry umysł i tępota z drugiej – nie są stopniami rozwoju intelektu, lecz różnymi stanami świadomości. Tępota to inaczej psychologiczna obrona przed niechcianą informacją. Bystry umysł to otwartość, głód wiedzy, pragnienie otrzymywania informacji i usłyszenia każdej prawdy.« (Za V.Zeland, Transerfing rzeczywistości)


Wskazówki na 13 dni:

● Zachowaj dystans do każdej wątpliwości □ 1 Wicher /Cauac
● Nie zaprzeczaj faktom □ 2 Słońce /Ahau
● Zaufaj sobie a nie innym □ 3 Smok /Imix
● Zadbaj o kulturę wypowiedzi □ 4 Wiatr /Ik
● Kieruj się intuicją – nie myśl, co powiedzą inni □ 5 Noc /Akbal
● Licz na siebie □ 6 Ziarno /Kan
● Wyluzuj się, nie pomstuj, nie zazdrość □ 7 Wąż P/Chicchan
● Zakończ toksyczne znajomości □ 8 Łącznik /Cimi
● Ćwicz systematyczność i nie bądź chorągiewką na wietrze □ 9 Ręka
● Zamiast narzekać – naprawiaj □ 10 Gwiazda P/Lamat
● Nie schlebiaj fałszywie □ 11 Księżyc /Muluc
● Spójrz na siebie oczami innych □ 12 Pies /Oc
● Nie słuchaj autorytetów – ty jesteś tym, co wie □ 13 Małpa /Chuen.

Takie wyzwania będzie rzucać ci twoje środowisko, rodzina, otoczenie, życie.


Na co zwrócić uwagę w tej fali?

► Na planszy narodzin w polu „Rodzina solarna” znajdź dwa lub trzy dni z kinami swojej rodziny solarnej i ustal, z którymi latami życia się wiążą. Jeśli coś szczególnego wydarzy się w tych dniach, zastanów się, czego chciało nauczyć cię to doświadczenie. □ Szczegółowe wskazówki znajdziesz w podręczniku „Kod Inkarnacji”.

Data publikacji: 18.06.2020BATALIA o ludzkie umysły
● Dokąd zmierzamy?W ostatnich latach proces zawłaszczania ludzkim myśleniem nabrał tempa. Stoją za tym siły, próbujące zaprowadzić nowy ład społeczny według własnego scenariusza, opartego na terrorze psychicznym i bezwzględnym posłuszeństwie. Proces zmiany postrzegania rzeczywistości przez ludzi jest rozłożony w czasie i dokonuje się w etapami: pierwszy to demoralizacja, drugi – destabilizacja, trzeci – kryzys, czwarty – normalizacja za każdą cenę.


1 ● DEMORALIZACJA trwa 15–20 lat
– tyle czasu potrzeba na wykształcenie trzech pokoleń studentów, profesorów, pozyskanie elit, ideologizowanie młodzieży, wywoływanie „gniewu” ludu i rozbicie struktur społecznych i narodowych. Demoralizacja opiera się na praniu mózgów, dywersji ideologicznej, wzniecaniu niepokojów, wypaczaniu wzorców moralnych, wypieraniu wiary, pamięci przodków, niszczeniu więzi rodzinnych, człowieczeństwa. Dla zdemoralizowanych środowisk prawdziwe informacje nie mają żadnego znaczenia. Dziś, pomimo zalewu informacji nikt nie jest w stanie dojść do sensownych wniosków na temat obrony siebie i swoich bliskich. Jeśli się sprzeciwi „nurtowi”, zostanie okrzyknięty fanatykiem, faszystą, ksenofobem, a państwa narodowe i każda prawicowość posądzane są o hitleryzm międzynarodowy i piętnowane przez podległe media. □ To, co dzieje się obecnie w Stanach Zjednoczonych, to prawidłowość, która była już praktykowana w Związku Radzieckim i demoludach. Teraz popróbuje się wywrócić Amerykę według bardziej wyrafinowanych metod.

2 ● DESTABILIZACJA trwa 2–5 lat
– ma na celu wywołanie problemów gospodarczych, pogłębienie podziałów społeczeństwa, zachwianie systemów obronnych i relacji międzynarodowych. Sprawdzonymi narzędziami destabilizacji jest obrona praw człowieka i grup mniejszościowych, a dziś także antyklerykalizm, klimat, środowisko. W procesie destabilizacji najbardziej użyteczne są środowisko lewicowe, pozyskani ludzie nauki, samozwańczy eksperci od wszystkiego, obrońcy wolności i praw obywatelskich. Po osiągnięciu celu odchodzą oni w niepamięć. □ Taki los spotkał m.in. liderów Nowoczesnej i Partii Palikowa czy Gretę Thunberg. W rzeczywistości Wielkiemu Bratu nie chodzi o jakieś prawa, lecz o przejęcie władzy nad każdym krajem.

3 ● KRYZYS – wystarczy 6 tygodni,
aby doprowadzić kraj do kryzysu; przykładem jest kryzys migracyjny w UE i próby przymusowej relokacji emigrantów islamskich czy obecny kryzys światowy wywołany przez pandemię koronawirusa, ogłoszoną przez WHO z dużym opóźnieniem.

4 ● NORMALIZACJA może trwać bez końca
– zobojętnieni, umęczeni do granic ludzie, zaakceptują każdą nową władzę, byle nastąpił spokój. Dlatego nie można dopuścić do destabilizacji gospodarki, usunięcia zasad wolnego rynku i ustalenia rządów Wielkiego Brata. W przeciwnym razie ludzie staną się niewolnikami zgubnego systemu. Bomba zegarowa wciąż tyka. Katastrofa jest coraz bliżej i jeśli do niej dojdzie, nie będzie gdzie uciec. □ Ten zgubny trend rozlał się po całej Europie, a teraz dał o sobie znać w Stanach Zjednoczonych.

□ Przedstawione tu metody pochodzą z wywiadu udzielonego zachodnim mediom przez byłego agenta rosyjskich służb KGB, Jurija Bezmienova, który w latach 70. ub. stulecia uciekł na Zachód.
***

„Największą farsą jest to, że ograbieni z godności ludzie, chodząc w zbiorowej neurozie na pasku obcych parazytów, identyfikują się z nimi, a czasem wręcz ich ubóstwiają. Jeśli to widmo nie zaniknie, nie pozostanie nam nic innego, jak tylko wyć z rozpaczy!” /za J.Kössner, Kompendium. Pulsar 2006.


16.06.2020CAUAC – Fala WICHRU
● Ignorowanie przeszkód
● Zamęt w głowachOkres: 16 – 28.06.2020

Fala Niebieskiego Wichru dynamizuje proces przemian w sferze relacji między ludźmi. Wszystkie destruktywne programy i stare wzorce zachowań są tu wynoszone na powierzchnię, aby ludzie się opamiętali i zaczęli je zmieniać. Energia nośna fali przyciąga do przestrzeni chmury burzowe, które powstały z ludzkich lęków, zagłuszania uniwersalnej prawdy i oporu przed zmianami. Jednak po każdej burzy dziejowej, wcześniej czy później znów zaświeci słońce. Ważne, aby być świadomym toczących się w tle procesów i nie stracić wiary i nadziei.

„Założenie o własnej bezsilności jest prostą drogą do zrzucenia z siebie odpowiedzialności za wiele spraw. W dzisiejszym świecie, któremu przydałby się dobry psychoterapeuta, nie potrzeba jeszcze jednej ideologii ani teorii ewolucji, lecz praktyka i współodpowiedzialność" /za B.Lipton & S.Bhaerman, Przeskok ewolucyjny.

Większość ludzi skupia uwagę na zewnętrznych skutkach, bo są one widoczne i uciążliwe, a nie na ich przyczynie skrywającej się w tle. To sprawia, że w ich głowach panuje zamęt i łatwo nimi sterować. Stosunkowo nieliczni są zdolni samodzielnie myśleć, wnikać głębiej. Takie osoby są dociekliwe, otwarte na różnorodne punkty widzenia, potrafią wyciągać krytyczne wnioski i mieć własne zdanie.

Dziś, poważnym problemem jest postępująca demoralizacja. Osoba zdemoralizowana nie jest w stanie oszacować prawdziwych informacji. Fakty, zdjęcia, relacje na żywo, namacalne dowody nic jej nie mówią – ona funkcjonuje jak w transie. Dopiero gdy los ją personalnie doświadczy – zrozumie, w jak wielkim tkwiła obłędzie. Chaos informacyjny jest obecnie tak wielki, że trudno jest odróżnić prawdę od kłamstwa. Za tym nie stoją jednak rządy, lecz obce siły, próbujące zaprowadzić nowy ład społeczny, oparty na zastraszeniu.

Ostrzeżeniem niech będzie bunt młodych, „gniewnych” w Seattle, w stanie Washington. Przejęli oni miasto, zapowiedzieli nowy komunistyczny ład, ogłosili niepodległość, zlikwidowali policję, a porządku na ulicach strzegą uzbrojeni wolontariusze. Od mieszkańców żądają dostarczania im jedzenia wegetariańskiego. Każdy, kto opuszcza miasto musi zapłacić haracz w wysokości 10 dolarów przy każdorazowym przekroczeniu granicy. Koniec świata !

»Ignorowanie przeszkód może być bardzo groźne,
a fanatyczne parcie naprzód kończy się porażką.«

● W ostatnim dniu Fali Wichru, w znaku 13 Chuen /Niebieskiej Kosmicznej Małpy odbędą się w Polsce wybory prezydenckie.


Medycyna SKUNKSA

Nagualem Cauac jest SKUNKS, przynoszący ludziom medycynę odgraniczenia i obrony. □ Pojęcie „medycyna” oznacza tu „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”.13-dniowe spektrum fali

Gdy przed tobą spiętrzają się przeszkody, nie próbuj ich forsować. Najpierw przemyśl dalsze postępowanie i zastanów się, bo może ty sam przyciągasz niekorzystne dla siebie sytuacje i wciągasz w to inne osoby. Wykaż się siłą ducha i znajdź rozsądny kompromis. (Heks. interakcji 39, „Przeciwności” / za M. Piasecka, I Cing)
PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom składam serdeczne podziękowanie za bezinteresowne Dary Serca, w tym □ Monice z Iławy □ Agnieszce ze Świdnika □ Jolancie z Cieszyna. ☼ Niech Dobro wróci do Was zwielokrotnione. ☼ Każda Darowizna jest na bieżąco księgowana, a potwierdzenie przesłane na podany adres mailowy.


Data publikacji: 16.06.2020


» wyświetl same pytania

Twoje pytanie...
Imię i nazwisko:
E-mail:
Temat: *
Treść pytania: *
 

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35
   następne 8 »