Listy
Aktualności

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
   następne 8 »

» wyświetl same pytania
Szczepionka na COVID-19
● Lekarze ostrzegają przed szczepieniami i apelują do prezydenta i rządu
● Zanim się zaszczepisz - przeczytaj artykuł


Link:
dorzeczy.pl/kraj/163148/lekarze-i-naukowcy-ostrzegaja-przed-szczepieniami-na-covid-19-apeluja-do-prezydenta-i-rzadu.html

Oto fragmenty:

„Środowisko naukowców i lekarzy wyraża zaniepokojenie perspektywą masowych szczepień na koronawirusa… Szczepionki nie zostały właściwie zbadane, dlatego ich zastosowanie może doprowadzić do nieoczekiwanych zmian zarówno na poziomie komórkowym, jak i genetycznym.
...Szczepionki proponowane nam przez Pfizer, Modernę i inne korporacje są stworzone na bazie mRNA... Nie są to tradycyjne szczepionki, ale substancje mogące w komórkach ludzkich prowadzić do modyfikacji genów. Wprowadzony w szczepionce mRNA może reagować z RNA wirusów i bakterii w naszym organizmie i sprawić, że osoby zaszczepione będą mniej odporne na inne choroby. Wywołane zmiany genetyczne mogą mieć wpływ na przyszłe pokolenia... Długofalowych skutków szczepień nie jesteśmy dzisiaj w stanie przewidzieć.
...Przekonywanie społeczeństwa, że szczepionki oparte na mRNA są bezpieczne, przy ogromie niewiedzy na temat mRNA i jego powiązań w komórce jest wysoce nieetyczne”...
Szósta zasada norymberska mówi:
„Stopień ryzyka, jakie należy podjąć, nigdy nie powinien przekraczać
znaczenia korzyści eksperymentu dla ludzkości”.

Wielki pośpiech ze szczepieniami ma charakter eksperymentu na wielką skalę.

Tymczasem według oświadczenia ministra zdrowia z dnia 13.11.2020 planowane jest zaszczepienie całej populacji dorosłych obywateli, czyli 31 mln ludzi. To oznacza, że w perspektywie są obowiązkowe szczepienia osób dorosłych". (Za: Do Rzeczy.pl)


● Brytyjskie ministerstwo zdrowia zamieściło na swojej stronie ulotkę firmy Pfizer do szczepionki na covid-19. Warto ją przeczytać - w internecie jest już polskie tłumaczenie.Lamat ● Fala Żółtej GWIAZDY
● Prawo harmonijnego współistnienia
● Nie daj się odrzeć z godnościOkres: 2 – 14 grudnia 2020

W spektrum Fali GWIAZDY, ostatniej fali Tzolkin, dokonuje się końcowe podsumowanie fizycznych podstaw życia. Teraz „gwiezdni kontrolerzy Lamat” biorą pod lupę stan zdrowia i kondycję umysłową człowieka, stopień samokontroli i zdyscyplinowania ludzi oraz ład i porządek w otoczeniu. Tutaj nie liczą się puste hasła, lecz skutki indywidualnych i grupowych czynów.

Warto przypomnieć, że wraz z falą GWIAZDY w polu świadomości zbiorowej – z jednej strony, przebudziły się prawspomnienia z czasów nieskazitelnego piękna Ziemi, a z drugiej, dał o sobie znać tragiczny moment w dziejach ludzkości, kiedy ludzka przebiegłość i pycha zatriumfowały nad niewinnymi uczuciami i zburzyły naturalny ład w przyrodzie. Takie było praźródło naszej samoświadomości – tego zgubnego rozpoznania, że rozum jednostki może oprzeć się prawu harmonijnego współistnienia.

Dlatego w spektrum GWIAZDY największym wyzwaniem jest przejęcie współodpowiedzialności za obecny stan świata i przeciwstawienie się podstępnej mocy ciemnych stron własnego Ja i pokusom świata zewnętrznego.

Impulsy wychodzące z poziomu Lamat będą nam o tym nieustannie przypominać. Niewykluczone, że w pierwszej chwili wyzwoli to w tobie gniew, bunt, opór lub agresję. Mimo to odważ się zmierzyć ze swoimi oporami. Gdy odzyskasz klarowność widzenia, zaczniesz świadomie pozbawiać określone sytuacje i osoby przewagi, jaką im sam kiedyś przypisałeś. Kiedy poczujesz swoją prawdziwą wartość, w taki też sposób zaczną odbierać cię ludzie z otoczenia.

Ci, którzy będą permanentnie lekceważyć duchowe prawa LAMAT, mogą ponieść dwojakie konsekwencje:
● na poziomie układu nerwowego, począwszy od zaburzeń równowagi emocjonalnej a skończywszy na głębokiej depresji,
● na poziomie psychiki, począwszy od egocentrycznych żądzy, manii prześladowczych, wynaturzenia, obsesyjnych gróźb, a skończywszy na obłędzie – o ile wcześniej nie dojdzie do tragedii.

□ Pierwsze zgubne symptomy widać na przykładzie przedstawicielek tzw. „strajku kobiet”. - Nie ma w tym ani osądu, ani krytyki tych pań. One także zostały ujęte w programach naprawczych Ziemi, aby uświadomić ludziom, do czego zdolny jest człowiek pozbawiony etycznych zasad i wartości. Na szczęście większość społeczeństwa odcina się od tych „chorych" wizji i iluzorycznych roszczeń.

Nie traćmy więc nadziei na lepsze jutro, ale też nie dajmy się odrzeć z godności i wolności. Jak pokazała historia, wolność była nam odbierana etapami, zawsze podstępnie i za cenę zdrady. Dziś dzieje się podobnie... Tę lekcję mamy wciąż do odrobienia...


Medycyna ZAJĄCA

Duchowym pomocnikiem LAMAT jest ZAJĄC, przynoszący ludziom medycynę odnowy energii życiowej. □ Pojęcie „medycyna” oznacza tu „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”.


PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom przesyłam serdeczne podziękowanie za wspieranie mnie w pracy nad podtrzymywaniem ponadczasowej wiedzy o prawach Czasu oraz bezinteresowne Dary Serca, w tym □ Monice ze Stargardu □ Agnieszce ze Świdnika □ Patrykowi z Wieliczki □ Katarzynie z Warszawy □ Zbigniewowi z Żagania. ☼ Niech Dobro wróci do Was zwielokrotnione. In lak’ech.
☼ Każda Darowizna jest na bieżąco księgowana.


UWAGA:

Przypominam, że od 19 grudnia numer tel. stacjonarnego 22 665 72 84 będzie nieaktualny. Możliwy kontakt pod numerem 501 056 722 w godz. 10.00-16.00.

W związku z rezygnacją z najmu biura i podręcznego magazynu przy ul. Synów Pułku 8 w Warszawie od środy, 9 grudnia, rozpocznie się wielka wyprzedaż książek i kalendarzy.


4.12.2020
Ważna INFORMACJA


W związku z likwidacją naszego biura przy ul. Synów Pułku 8 w Warszawie informuję, że od 21 grudnia br. telefon stacjonarny nr 22 665 72 84 będzie NIEAKTUALNY. Przekażcie tę informację znajomym.

Kontakt z Wydawnictwem będzie możliwy wyłącznie pod numerem kom. 501 056 722.

Informuję również, że od poniedziałku, 30 listopada rozpocznie się wielka wyprzedaż książek z magazynu podręcznego, plansz i innych rzeczy z ekspozycji i wyposażenia sali wykładowej.

Pandemia sprawiła, że od wiosny wszystkie kursy zostały zawieszone i w przyszłości nie przewiduję już prowadzenia warsztatów.


21.11.2020MEN – Fala ORŁA
● Niech twój UMYSŁ pozostanie wolny19 listopada – 1 grudnia 2020

Spektrum Fali ORŁA odzwierciedla najwyższe treści duchowe, świadomość prospołeczną i wielopoziomowe wizje przyszłości. Impulsy płynące z tego poziomu pomagają ludziom wznieść się ponad zawężone horyzonty myślenia i uchwycić większą panoramę zdarzeń. Współpraca ze świadomością ORŁA wzmacnia siłę samostanowienia, uczy socjalnych obyczajów i odpowiedzialności za podejmowane działania, ale też wymaga pewnej gotowości do poniesienia określonej ofiary w służbie dla ludzi. Służba w MEN wynika z wewnętrznej potrzeby serca, a nie z dobroci na pokaz, obowiązku czy przymusu pracy.

Teraz dużym wyzwaniem jest zachowanie przytomnej świadomości i panowanie nad burzliwymi emocjami oraz nauczenie się odróżniania prawdziwego celu od omamów, złudzeń, fantazji, pustych obietnic… Dopóki nie wyostrzysz spojrzenia, będziesz stykać się z mylnymi obrazami, pochodzącymi ze świata myślokształtów, cudzych projekcji i dwuznacznych celów.

Obecna sytuacja sprawiła, że wszyscy jesteśmy powołani do „służby” dla naszego wspólnego dobra, ale nie do zatracania się dla innych ani ratowania świata. Należy pomagać potrzebującym świadomie, w sposób przemyślany i na miarę swoich możliwości. Sięgaj wzrokiem wysoko, ale nogami trzymaj się mocno ziemi.

Zadbaj więc o to, aby twój umysł był wolny zawsze i wszędzie. Wznoś się świadomością ponad zwyczajność dnia powszedniego, aby uchwycić pułap i granice swoich możliwości, a potem wróć do codzienności.


Medycyna ORŁA

Nagualem Men jest ORZEŁ, przynoszący ludziom medycynę spełnienia. □ Pojęcie „medycyna” oznacza tu „wszystko, co pomaga ci iść drogą współbrzmienia ze wszystkim”.


13-dniowe spektrum ORŁA

W tym okresie zdajesz test na odpowiedzialność. Uważaj więc na sztuczki inteligentnego ego, które wykorzysta najmniejszą lukę, by uśpić twoją czujność i wślizgnąć się ze swoim programem. Wystarczy chwila zapomnienia, - jakaś drobne uwaga, aluzja czy prowokacja, i niczym zraniony orzeł zaczniesz pikować w dół, tracąc ogląd sytuacji. Wtedy, zdając się wyłącznie na swoje przyziemne doświadczenia, staniesz się skłonny do podejmowania błędnych decyzji, pociągających długotrwałe następstwa.
PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom przesyłam serdeczne podziękowanie za bezinteresowne Dary Serca i wspieranie mojej pracy nad podtrzymywaniem wiedzy o prawach Czasu, w tym □ Mirosławie z Warszawy □ Agnieszce z Wołowa □ Tomaszowi z Białegostoku. ☼ Niech Dobro wróci do Was zwielokrotnione. In lak’ech.
☼ W okresie od 1-24 listopadzie łączna kwota Darów wynosi 323,00 PLN.


IK – Fala Białego WIATRU
● Nadchodzi Nowe
● 15.11.2020 - Super NÓW...Okres: 6 – 18 listopada 2020

W świadomości IK odzwierciedla się pierwotny porządek, duchowa klarowność oraz komunikacja werbalna i sztuka samowyrażania. Na tym poziomie skupiają się siły nadzorujące proces rozwoju jednostki, jak również wszystkie indywidualne i zbiorowe programy oczyszczania.

W przestrzeni Fali WIATRU liczy się asertywność, otwartość na dialog, takt, dyplomacja, wytrwałość, zaś problematyką jest brak umiaru, prostackie zachowanie, pycha, wulgarność, konfliktowość.

Impulsy płynące z tego spektrum będą dopingować nas do zmiany nastawienia do ludzi, wygaszania sporów, zaprzestania jałowych rozmów na jeden temat i rezygnacji z bezproduktywnej wojny na słowa. Problematyczne kwestie, jakie zaakcentują się na scenie życia, zdołamy przezwyciężyć dzięki samodyscyplinie i sile ducha, a nie z pomocą sprytu, znajomości, pieniędzy czy demonstrowania siły.

Najgorsze mamy już za sobą. Wiele musieliśmy przejść, ale tylko na bazie starych dościadczeń, można zbudować coś lepszego. Dlatego czas otworzyć się na Nowe, zakończyć toksyczne znajomości, nawiązać nowe kontakty... Teraz los testuje twoją wiarygodność, czy to co myślisz i czujesz, jest zgodne z tym, co mówisz i robisz.


15.11.2020 – super NÓW

Warto podkreślić, że 15.11.2020, w dziesiątym dniu Fali Wiatru, przypada super intensywny Nów w Skorpionie, zapowiadający odrodzenie i kreowanie nowej jakości życia na ruinach starego. Zob. prognozy astrolog Honoraty Nothdurfter, link mwww.youtube.com/channel/UCi-MIrUlwa4n-1cUZMcxJZA


Medycyna MYSZOŁOWA

Nagualem IK jest MYSZOŁÓW, przynoszący ludziom medycynę równowagi. □ Pojęcie „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”.
13-dniowe spektrum faliiPODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom przesyłam serdeczne podziękowanie za wspieranie mojej pracy nad rozprzestrzenianiem wiedzy o prawach Czasu i bezinteresowne Dary Serca, w tym □ Elżbiecie ze Szczecina □ Renacie z Rzeszowa □ Annie ze Zduńskiej Woli □ Teresie ze Starych Bielic □ Krystynie z Gdyni □ Alicji Z Rybnika □ Halinie z Wołczyna □ Barbarze z Piły □ Wioletcie ze Strzyżowa □ Małgorzacie z Domaradza □ Annie z Babimostu □ Agnieszce z Olsztyna □ Danielowi z Wrocławia. ☼ Niech Dobro wróci do Was zwielokrotnione. In lak’ech.
☼ W listopadzie łączna kwota Darów wynosi 294,00 PLN.Przeziębienie czy koronawirus?


W związku z załamaniem się systemu opieki zdrowotnej kilka dni temu pracownicy służby zdrowia przygotowali dla ludzi wskazówki, jak objawia się koronawirus. Na co zwracać uwagę, gdy pojawią oznaki lekkiego przeziębienia i nie chcemy ryzykować natychmiastowej wizyty w szpitalu. Cały tekst apelu:
11_wiadomosci/4099_szokujacy-apel-sluzby-zdrowia.html Przekaż dalej.


Jak ROZWIJA się koronawirus?

► PIERWSZA faza

● Objawy wirusowe pojawiają się od trzeciego dnia po zakażeniu.
● Najczęściej spotykane to: ○ ból ciała ○ ból oka ○ ból głowy ○ wymioty ○ biegunka ○ katar lub przekrwienie błony śluzowej nosa ○ płonące oczy ○ palenie podczas oddawania moczu ○ gorączka ○ ból gardła.
● Bardzo ważne jest, aby policzyć dni objawów: 1, 2, 3.
● Podejmij działania, zanim wystąpi gorączka.
● Jest bardzo ważne, aby pić dużo płynów, zwłaszcza wody, aby przeciwdziałać suchości w gardle i oczyścić płuca.


► DRUGA faza

● Stan zapalny trwa od 4. do 8. dnia.
● Objawy: ○ utrata smaku i/lub zapachu ○ zmęczenie przy minimalnym wysiłku ○ ból w klatce piersiowej lub ucisk ○ ból w dolnej części pleców – w okolicy nerek, wirus atakuje zakończenia nerwowe;.
● Różnica między zmęczeniem a dusznością:
○ brak powietrza, gdy osoba siedzi i ma zadyszkę bez żadnego wysiłku ○ zmęczenie występuje wtedy, gdy osoba porusza się, by zrobić coś prostego i czuje się zmęczona. – Wymaga dużo nawilżenia i witaminy C.
● Covid-19 wiąże tlen, dlatego krew zawiera mniej tlenu.


► TRZECIA faza

● Rekonwalescencja (gojenie) rozpoczyna się 9. dnia i może trwać do 14. dnia.
● Nie zwlekaj z leczeniem, im wcześniej – tym lepiej!


Co świadczy o COVID-19 ?

● Swędzące gardło ● suchość w gardle ● suchy kaszel ● wysoka temperatura ● trudności w oddychaniu ● utrata zapachu i smaku.


Lepiej ZAPOBIEGAĆ niż leczyć !

○ Usiądź na słońcu przez 15-20 minut.
○ Śpij przez co najmniej 7-8 godzin.
○ Pij 1,5 litra wody dziennie.
○ Spożywane potrawy powinny być gorące (nie chłodne).
○ Pamiętaj, że pH koronawirusa waha się od 5,5 do 8,5. Aby wyeliminować wirusa, należy jeść bardziej zasadowe pokarmy, powyżej poziomu kwasu wirusa.
○ W diecie zalecane są m.in. banany - 9,9 pH, pomarańcze - 9,2 pH, awokado - 15,6 pH, czosnek - 13,2 pH, mango - 8,7, ananas - 12,7 pH, rukiew wodna, zwana rzeżuchę wodną - 22,7 pH.
2.11.2020PROTESTY młodych
● Wybór – NIE przymus ● Apel o zachowanie umiaru
● Stanowczy sprzeciw wobec ataków na księżyRok 2020/21 z energią nośną 2 Wichru już na starcie zapowiedział przemiany i stabilizację procesów, ale też przejściowy zamęt, „burzę dziejową”, napięcia społeczne. W tym roku najbardziej palące kwestie z nieuporządkowanej przeszłości karmicznej będą wyłaniać się nagle, domagając się uzdrowienia. Było więc kwestią czasu, kiedy dojdzie do pierwszej erupcji.

Wyzwalaczem stał się wyrok TK zakazujący aborcji eugenicznej. Kolejny wstrząs może wywołać pandemia, kiedy w szpitalach zabraknie łóżek i respiratorów, a potem ewentualny nakaz przymusowych szczepień na koronawirusa. Nie można też wykluczyć erupcji w instytucjonalnym kościele katolickim, bo na przestrzeni wieków zgromadziło się tam mnóstwo negatywnej karmy i wszyscy mamy w tym swój karmiczny udział. Zaznaczam, że nikt nie ma prawa niszczyć kościołów, zakłócać nabożeństw ani atakować katolików. Takie akty powinny być bezwzględnie potępiane. Obecnie problemem jest główna inicjatorka protestów. Jej wulgarność, nawoływanie do dewastacji kościołów i nierealne żądania mogą zniweczyć ogromny potencjał ludzi. W środku pandemii dymisja rządu i rozpisanie nowych wyborów byłoby najgorszym rozwiązaniem.

Protest młodego pokolenia, uczniów, studentów, rodzin z dziećmi, osób w średnim wieku, jak również lekarzy – jest w pełni uzasadniony. Zmuszanie kobiet do donoszenia ciąży z nieuleczalną chorobą płodu i rodzenia dzieci martwych lub skazanych na śmierć, to największe barbarzyństwo i sadyzm. Jest to pogwałcenie praw kobiet, zredukowanie ich do rangi bezwolnych istot, nie mówiąc o traumie i odarciu z godności. Nie ma nic gorszego dla matki, jak bezsilnie patrzeć na fizyczne i psychiczne cierpienie śmiertelnie chorego dziecka, walczyć o leki, zabiegać o pomoc lub miejsce w hospicjum. W konsekwencji zacznie kwitnąć podziemie aborcyjne.

Przypomnijcie sobie tragiczne skutki postawy prof. Chazara, który zmusił kobietę do urodzenia dziecka z otwartą czaszką i bez powiek. Dziecko umierało ponad 3 godziny w strasznym bólu. Rodzice do dziś są pod opieką psychologów. ● Decyzja o macierzyństwie lub aborcji powinna być wyłącznym wyborem kobiety i jej partnera.
Prowokacja czy asekuracja?

Sekwencja wydarzeń sama mówi za siebie. Najpierw prezydent A.D. „dał” 4 mld zł na leczenie ciężko chorych dzieci, by odciążyć rodziców i fundacje, ale jak się okazało – tylko jedna czarta tej kwoty będzie przeznaczona na sfinansowanie leków zagranicznych dla dzieci z ciężkimi wadami, nie obejmie jednak kosztów operacji zagranicą. Potem pojawiło się orzeczenie TK i pierwsze protesty. Dwa dni później cała Polsce znalazła się w czerwonej strefie, wszedł zakaz zgromadzeń, nasiliły się masowe protesty, potem prowokacyjne orędzie wicepremiera J.K. i jednocześnie ministra ds. bezpieczeństwa narodowego, oraz nawoływanie do tworzenia straży katolickiej do ochrony kościołów... Wyrok TK może uchylić tylko TK. Innego rozwiązania nie ma. Decydenci sami znaleźli się w potrzasku. Być może liczyli, że ludzie w obawie o zdrowie nie wyjdą na ulicę, a jeśli złamią zakaz zgromadzeń, będzie można zrzucić na nich winę za nagły wzrost zachorowań i niewydolność szpitali. Plan się nie udał. Koronawirus okazał się szybszy. Jeśli „stróże „moralności i cnót” będą brnąć dalej, wprowadzą stan wyjątkowy i wyślą na ulice wojsko, będzie to początkiem ich końca. Powrót do średniowiecza nie jest nam pisany.

W czwartek głos zabrała Kinga Duda, córka i oficjalny doradca prezydenta. Opowiedziała się za pozostawieniem kobietom wyboru ws. aborcji i utrzymaniem dotychczasowego kompromisu aborcyjnego. Jednak najbardziej wyraziście wybrzmiały słowa b. prezydentowej Jolanty Kwaśniewskiej, która wykazała się ogromną empatią i jednoznacznie opowiedziała się po stronie kobiet i wszystkich protestujących.


Uniwersalny Kodeks Etyczny

Zgodnie z uniwersalną etyką żaden świadomie myślący człowiek nie może zmuszać drugiego człowieka do określonych czynów ani zmiany poglądów. Nie wolno czynić nic, co wywołałoby poczucie oddzielenia od reszty ludzi. Kodeks etyczny stawia na równość, suwerenność wyboru, wierność uniwersalnej prawdzie. Zezwala on dawać przykłady, zapoznawać z regułami gry i czekać aż dana osoba sama podejmie decyzję.

29.10.2020

MULUC – Fala KSIĘŻYCA
● Czas na opamiętanie
● Splot wydarzeń na starcieOkres: 24.10 – 5.11.2020

W Fali KSIĘŻYCA odzwierciedla się prawo przyczyny i skutku, dlatego odgrywa ona główną rolę w procesie oczyszczania przeszłości i budzenia ludzi z mentalnego uśpienia. □ Archetyp Muluc symbolizuje łzę przypomnienia; odzwierciedla karmiczny dług do spłacenia zaciągnięty wobec Świętej Ziemi, co w naszym zachodnim rozumieniu oznacza „ciężką karmę”.

Pod wpływem zbiorowego transu, w jakim zatopiła się zbiorowa świadomość, ludzie zupełnie stracili z oczu związki przyczynowe i uwikłali się w iluzję wyższości nad innymi. Zapomnieli o duchowych wartościach, zaczęli oddalać się od siebie, gonić za zyskiem, konsumpcją, zadowalaniem zmysłów. W następstwie tego powstały konsekwencje, znane nam jako światy karmiczne.

Dziś większość ludzi kształtuje swoje życie według wizji obcych autorytetów, podstępnych ideologii, odgórnie narzucanych norm i sztucznych wartości. Dlatego im bardziej słuchasz opinii innych, tym trudniej jest ci przedrzeć się przez gąszcz cudzych prawd do Siebie. Dopóki tego nie zgłębisz, będziesz robić to, co zaproponują ci inni.

Impulsy z poziomu świadomości KSIĘŻYCA będą akcentować nam nasze indywidualne i kolektywne zbłądzenie i obligować do reakcji. Tutaj główną problematyką jest samowola, upór, fanatyzm, zaś atutem wola przełamywania oporów i płynność działań. Cechą Muluc jest bezkompromisowość, dlatego jego energia jest przykra dla każdej „sobie-świadomości”.

Dlatego co 260 dni w kalendarzu pojawia się siła, która zrywa z naszych twarzy woal zapomnienia, abyśmy przypomnieli sobie kim naprawdę jesteśmy. W Fali Księżyca wszyscy znajdujemy się na „bankiecie konsekwencji”, a to, co widzimy wokół siebie, to „parada kolektywnych cieni” i skutki naszego zaślepienia. Zewsząd słychać głos upomnienia: „obudźcie się, zaufajcie sobie, podporządkujcie rozum mądrości serca”. „Mądrość serca” oznacza tu odczucia, ale równie dobrze może być zastąpiona słowem intuicja lub sumienie.


Medycyna REKINA

Pojęcie „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”.
Na co zwracać uwagę?

► Sytuacja na STARCIE fali:
»Licz się z ograniczeniami swobody działań, z przeszkodami, które blokują ci ścieżkę do celu. Teraz jest czas akcji rozstrzygających. Musisz pójść do przodu w sposób poprawny i przedrzeć się przez bariery blokujące postęp.« (Heksagram startowy 21 –„Przeszkoda ○ Sprawiedliwość ○ Kara” /za I Cing, M.Piasecka i Pu R’Tsy Yang)


► INTERAKCJE, pułapki, rozwój wydarzeń w ciągu 13 dni:
»Teraz czerpiesz siłę z szeroko pojmowanej przeszłości, ale nie swojej, lecz tej, która należy do wszystkich. Innymi słowy – ze wspólnych wartości, uczuć, wiedzy zdobytej przez ludzi i sumy ich doświadczeń zebranych w życiu. Odszukaj to źródło w sobie i czerp z niego siłę duchową. Kto bywał w różnych miejscach i poznawał różnych ludzi, ten jest świadom, że na całym świecie można spotkać te same typy ludzi. Jedni się przebudzili duchowo, inni wciąż jeszcze śpią.« (H. interakcji 48 –„Studnia ● Źródło mądrości”).

► PRAPRZYCZYNA i ukryty motyw wyzwań:
»Gdy przed tobą zaczną spiętrzać się przeszkody, nie forsuj ich. Jest to czas, w którym należy „schować rogi”, wyciszyć emocje, nie dążyć do konfrontacji. Ten chwilowy postój może już wkrótce obrócić się na ostateczną korzyść wszystkich. Przemyśl swoje postępowanie i poszukaj sojuszników. Zastanów się, bo może ty sam/sama prowokujesz niekorzystne sytuacje i konflikty?«. (H. przyczynowy 39 – „Przeciwności”).


Splot wydarzeń na starcie fali

● W związku z drugą falą pandemii, w sobotę – w pierwszym dniu Fali Księżyca, w całym kraju została wprowadzona czerwona strefa.

● Mimo nakazu noszenia maseczek, wiele osób – zwłaszcza w starszym wieku, nie zasłania nosa, a jedynie usta, nie wiedząc, że na koronawirusa najbardziej wrażliwy jest nos. Komórki rzęskowe w nosie mają wysoki poziom białek wejściowych, przez które wirus bardzo łatwo dostaje się do organizmu i w szybkim tempie infekuje kolejne komórki.

● Po decyzji TK o zgodności zakazu aborcji eugenicznej z Konstytucją RP w całym kraju rozpoczęły się masowe protesty w obronie godności kobiet i prawa do świadomego macierzyństwa. (Zob. heksagram 21)

● Prezydent A.Duda ma koronawirusa. Potwierdził to test z 23.10. – dokładnie w dniu z jego kinem narodzin – 13 Gwiazda/Lamat. To znak upomnienia i przestroga dla A.Dudy. □ Każdy może zarazić się wirusem, jednak w przypadku głów państw czy szefów rządów wymowa jest o wiele głębsza. Prezydenci odzwierciedlają dominującą świadomość narodu, dlatego wymaga się od nich więcej, zwłaszcza pełnej odpowiedzialności i dobrego przykładu. □ Prywatne poglądy może mieć A.Duda, ale nie prezydent A.Duda. – Dlatego „czas schować rogi, usłyszeć głos oburzonych kobiet, bronić równości wobec prawa.
PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom przesyłam serdeczne podziękowanie za bezinteresowne Dary Serca, w tym Agnieszce ze Świdnika, Wioletcie ze Strzyżowa i Małgorzacie z Warszawy. ☼ Niech Dobro powróci do Wasz zwielokrotnione. ☼ Każda Darowizna jest na bieżąco księgowana, a potwierdzenie przesłane na adres mailowy. ☼ W październiku łączna kwota Darów wyniosła 259,00 PLN.


Data publikacji: 24.10.2020
Aktualizacja: 30.10.2020


» wyświetl same pytania

Twoje pytanie...
Imię i nazwisko:
E-mail:
Temat: *
Treść pytania: *
 

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
   następne 8 »