Listy
Recepta na sukces...

CIMI – Fala ŁĄCZNIKA
● Balsam przebaczenia
● Siła uwolnienia30 grudnia 2018 – 11 stycznia 2019

Przez najbliższe 13 dni będziemy zgłębiać temat uwolnienia i rezygnacji. Będziemy zachęcani do uśmiercenia” pamiętliwości, odpuszczenia sobie, zakończenia jałowych rozmów z samym sobą, uwolnienia się z pęt powziętych postanowień, presji trzymania wszystkiego w garści i odesłania starych uraz, żalu, poczucia krzywdy, wyrzutów sumienia do lamusa historii.

Impulsy płynące z tego poziomu dopingują do uzdrowienia fałszywej pokory, lęków egzystencjalnych, pozornie „czystych intencji” i rezygnacji z wszystkiego, co nas zakleszcza w dramatach życia, prowokuje bezsenne noce, zagradza drogę do wolności i sukcesów życiowych.

Każdy dzień będzie nam pokazywał, czy upraliśmy się z emocjonalnym bagażem przeszłości, czy nadal jest on naszą przysłowiową kulą u nogi. Ci pośród nas, którzy będą kurczowo trzymać się starych wzorców i doznań, sami będą podcinać gałąź, na której siedzą. Natomiast ci, którzy zaczną świadomie inscenizować codzienne małe „zgony”, będą przyciągać do siebie sytuacje, pomagające im piąć się wyżej i wyżej na szczeblach duchowego rozwoju i kariery zawodowej. Rezygnacja jest przeciwieństwem poddania się - oznacza poświęcenie swoich zawężonych przekonań i odejście od wyobrażeń, jakie wszystko powinno być. W tym tkwi tajemnica sukcesu.

Biały kolor jest najbardziej radykalny, stanowczy, konsekwentny, nieprzekupny. Nikt nie zdoła wiec uciec przed oddziaływaniem własnych systemów wiary i odbić. Im głębiej sięga proces indywidualnej transformacji, tym wyrazistszy staje się nieświadomy materiał, który masz do przepracowania. Na tym etapie procesu transformacji nagle mogą spaść na ciebie podświadome lęki, negatywne obrazy i wizje, a w twoim wnętrzu zacznie wrzeć i kipieć. Nawet jeśli intensywność przeżyć osiągnie granice wytrzymałości, wiedza twojego serca natychmiast rozpozna różnicę między symptomami oczyszczania, a faktycznymi zaburzeniami zdrowia.


»Słabi nie potrafią przebaczać.
Przebaczenie jest cnotą silnych« – M.Gandhi.


Medycyna PSA

Przez 13 dni posłańcem światów duchowych do świata ludzi jest PIES.
PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom przesyłam serdeczne podziękowanie za wspieranie mnie w mojej pracy nad rozprzestrzenianiem wiedzy o prawach Czasu i bezinteresowne Dary Serca, w tym □ Marcinowi z Opola. ☼ Dobro zawsze powraca. In lak’ech.


Data publikacji: 30.12.2018