Listy
Wszechwidzące oko...

8 listopada 2018
● Profetyczny dzień dla świataWszystko, o czym usłyszymy i co zdarzy się 8 listopada, pokaże nam w skondensowanej formie ramową problematykę na 2019/2020 rok. Według kalendarza Tzolkin kinem tego dnia jest 1 Ix (czyt. iisz), znak potrójnego Maga-Jaguara, porównywalny z Wszechwidzącym Okiem Boga lub okiem Horusa, którego prawe oko odpowiadało za przyszłość, lewe za przeszłość, a razem symbolizowały wszechwiedzę.

Tegoroczna konstelacja sprawia, że w ten „profetyczny czwartek” nakładają się na siebie różne czasoprzestrzenie i potężne fraktalne energie, zaś w bieżącym 13-księżycowym rytmie stajemy na progu Fali Białego Maga, w której boska Sprawiedliwość i Magia Serca wezmą pod lupę ludzką praworządność i kodeksy napisane przez ludzi.

Obserwując wydarzenia i newsy, nie koduj samych negatywnych treści, ale przede wszystkim te pozytywne, bo to one będą naszą siłą nośną w następnym roku. □ Teraz TY jesteś „wyrocznią” dla ludzi i świata.

□ Pierwszą dobrą informacją jest ta, że 8 listopada br. zespół pieśni i tańca „Mazowsze” (zał. 8.11.1948) - nasza chluba narodowa, świętuje swoje 70. urodziny. To znak, że w świetle Boskich Kodeksów polskość jest niezniszczalną wartością, której nie zdławi żadna mroczna siła.


Data publikacji: 8.11.2018