Listy
Planetarny poligon...

Czwarty miesiąc SOWY
Czas nazwać rzeczy po imieniuOkres: 18 października – 14 listopada

Jaki przyświeca nam DUCH, taka jest nasza rzeczywistość. Czwarty miesiąc można przyrównać do ziemskiego poligonu albo planetarnego boiska, na którym toczy się zacięta walka między dwiema siłami – postępu i wstecznictwa. Tu wyłaniają się główne koncepcje i strategie działań na 2018/19 rok. Wszystko, co się wydarza w tym okresie, jest informacją o tym, jak będzie przebiegać proces odnowy i kto będzie go wspierać, a kto utrudniać. □ U nas jest to czas kampanii i wyborów samorządowych.

Według Tzolkin siłą nośną miesiąca jest 6 Ben, Czerwony Rytmiczny Wędrowiec, dlatego przez 28 dni wszystko będzie kręcić się wokół problematyki wolności i zniewolenia.


Indywidualna praca z energią miesiąca:

Spójrz na siebie oraz ludzi z otoczenia i przestrzeni publicznej przez pryzmat cech przypisanych do liczby 4.

● Po JASNEJ stronie osobowości „czwórka”
jest zrównoważona, praktyczna, kompetentna do zaprowadzania ładu w otoczeniu; nie zaprząta sobie głowy banałami, nie lubi jałowych rozmów ani bezproduktywnych działań; nie ulega sugestiom, ma własne zdanie.

● Po CIEMNEJ stronie osobowości „czwórka”:
jest zawzięta, przemądrzała, uparta; zaprząta sobie głowę drobiazgami; do znudzenia rozpamiętuje cudze słowa i gesty – tak że od myślenia może rozboleć ją głowa.
Data publikacji: 30.10.2018