Listy
Ronić krokodyle łzy...

IMIX – Fala SMOKA
● Podświadome wołanie o miłość
● Kompleks matki„Jesteś tym, co jesz i czym karmisz myśli” – to motto na najbliższe dni. W kulturze Majów SMOK symbolizował pramatkę-karmicielkę, pierś matki, pierwszy pokarm, prymarną ufność i bezpieczeństwo, jaką dziecko odczuwa w objęciach matki.

26 października – 7 listopada 2018

Przez kolejne 13 dni energie dnia będą konfrontować nas za pośrednictwem różnych osób i sytuacji z kwestiami zaufania i podejrzliwości, matkowania i obojętności, walki o każdy centymetr sześcienny przestrzeni, emocjonalnego i finansowego bezpieczeństwa – i wynikających stąd lęków.

Punktem wyjścia do uporządkowania tych kwestii są relacje z matką, emocjonalne zranienia z dzieciństwa i tzw. kompleks matki („córeczka mamusi” lub „syneczek mamusi”), z którego wiele osób nie zdaje sobie sprawy. W kompleksie matki kumulowane są skojarzenia, silne emocje i energia psychiczna człowieka, krążące wokół obrazu matki. Przejawia się to m.in. poprzez silną potrzebę liczenia się ze zdaniem matki, nagminne proszenie jej o pomoc lub radę, obawę przed jej osądem, dostosowywanie swojego planu dnia do planu dnia matki czy potrzebę częstych kontaktów lub ciągłe ich unikanie.

Jeśli jesteś w jakimkolwiek duchowo-emocjonalnym konflikcie z matką, np. matka traktuje cię jak swoją własność, czujesz się przez nią zdominowany, ulegasz jej dla świętego spokoju – to teraz jest optymalny czas, aby się z tym zmierzyć i uzdrowić. Jeśli matka nie żyje, możesz to zrobić na poziomie mentalnym i powiedzieć jej w myślach to, czego nie wyraziłeś za życia.

Odważ się spojrzeć w zwierciadło swojej Duszy i patrz tak długo, aż rozpoznasz w sobie wrodzoną mądrość i boskość, poczujesz ją i na nowo odzyskasz zaufanie do samego siebie, ludzi i sensu istnienia. To pomoże ci rozpuścić to, co niestrawne.

»Dopiero kiedy zaufasz sobie, dowiesz się, jak powinieneś żyć« – AA.


□ W czwartek, 26.10. wraz z kinem 1 z portalem rozpoczyna się nowy 260-dniowy obieg Tzolkin. Spirala ewolucji wynosi nas na następny krąg kreacji i rozwoju, poprzeczka zostaje podwyższona, a portal odsłania nam naszą polaryzację i naprowadza na wspólny cel oraz przypomina, co mamy do uporządkowania jako jednostka, rodzina, wspólnota i ziemski kolektyw.

Medycyna KROKODYLA

Ngualem Czerwonego Smoka jest KROKODYL i jego medycyna. W indiańskiej tradycji słowo „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą współbrzmienia ze wszystkim”PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom przesyłam serdeczne podziękowanie za wspieranie mnie w mojej pracy nad rozprzestrzenianiem wiedzy o prawach Czasu i bezinteresowne Dary Serca, w tym □ Barbarze z Kuźnicy □ Katarzynie i Iwonie z Warszawy. ☼ Dobro zawsze powraca. In lak’ech.


Data publikacji: 25.10.2018