Listy
Lekcje dysharmonii...

Lamat – Fala GWIAZDY
● Prawspomnienia raju
● „Grzechy próżności i żądzy”13 – 25 października 2018

Po 260 dniach, znów w świecie ludzi uaktywniają się subtelne energie, badające wszystko pod kątem wewnętrznego ładu, piękna, harmonii, taktu, dyscypliny, przed którymi nie uchowa się żaden szczegół. Znów „gwiezdni kontrolerzy Lamat” zaglądają w każdy zakamarek, przenikają każdy aspekt osobowości i sprawdzają fundament, na którym człowiek buduje swoje życie. Na koniec przepuszczają wszystko przez gęste sito, by wyłapać „kolczaste” energie, nie pasujące do wzorca harmonii.

Dlatego ci, którzy podążają za głosem intuicji, słuchają mowy ciała, kontrolują uczucia i emocje, są teraz w stanie dokonać wielu wspaniałych rzeczy, przenosić przysłowiowe góry. Ale należy trzymać się mocno ziemi i we wszystkim zachować umiar, bo na drodze do harmonii czai się wiele pułapek i pokus. Ci zaś, którzy manifestują brak uczuć, grubiaństwo, sieją destrukcje, świadomie szkodzą innym, sami zaczną ściągać na siebie nieszczęścia i choroby, wyrosłe z „grzechu próżności”.

Teraz odżywają na nowo prawspomnienia z czasów „rajskiego piękna” Ziemi, zapisane w pamięci komórkowej człowieka. Na planie fizycznym może się to wyrażać jako podświadoma tęsknota za czymś eterycznym, nieziemsko pięknym, co trudno wyrazić słowami. Tu wymagana jest szczególna samokontrola, aby niema tęsknota nie przerodziła się początkowo w idealizowanie życia, a z czasem w ciągłe rozdrażnienie i pretensje do całego świata, prowadząc do zaburzenia równowagi nerwowej, stresu, depresji, a nawet neurozy. To właśnie jest tematem numer jeden.

Każdy z 13 dni będzie nam pokazywać, jak przez określone wyobrażenia, sytuacje lub osoby, my ludzie zbyt szybko popadamy w przesadę, nieufność, lęki, poczucie niższości i w konsekwencji zaczynamy opadać z sił, pobłażać żądzom i słabościom, szukać w całym dziury, robić z igły widły. Tylko ćwicząc cierpliwość i samodyscyplinę, możemy pozbawić owe dysharmonijne sytuacje i osoby przewagi, jaką im sami przypisaliśmy. Gdy poczujemy harmonię w sobie, taką energię zaczniemy wnosić do otoczenia.


Medycyna ZAJĄCA

Przez 13 dni posłańcem światów duchowych do świata ludzi jest ZAJĄC.PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom przesyłam serdeczne podziękowanie za wspieranie mnie w mojej pracy nad rozprzestrzenianiem wiedzy o prawach Czasu i bezinteresowne Dary Serca, w tym □ Edycie z Raciborza □ Wandzie z Wielunia. ☼ Dobro zawsze powraca. In lak’ech.

Data publikacji: 13.10.2018