Listy
Otwartość…

IK – Fala WIATRU
Sztuka wyrażania ● Wibracja wypowiadanych słówOkres: 17 – 29 września 2018

Poziom świadomości Ik reprezentuje duchową inspirację, otwartość, sztukę wyrażania. Tu liczy się kultura osobista, wibracja słowa, takt, siła ducha oraz gotowość do dialogu, a nie elokwencja, spryt, potyczki słowne, frazesy. Cóż, sfera komunikacji to wciąż jeszcze najsłabsze ogniwo ludzkości. Dlatego przez najbliższe 13 dni będziemy uczyć się „na nowo” mówić, słuchać, usłyszeć, rozmawiać.

Inspirowany tchnieniem swojej wrodzonej boskości, zacznij ćwiczyć tolerancję dla swoich i ludzkich niedoskonałości, wykaż odwagę do wyrażenia własnego zdania, ale bez urażania uczuć i godności drugiego człowieka. Zwróć uwagę na różnice wibracji słów, np. „jesteś oszustem” a „czuję się przez ciebie oszukany”, „jesteś kłamcą” a „czuję się przez ciebie okłamany”; te pierwsze prowokują, drugie skłaniają do zastanowienia. Słowa mają moc, mogą dodawać otuchy albo głęboko zranić.

Dlatego szukaj tego, co łączy ludzi, niweluj to, co ich dzieli. Tylko tak zaczniesz pokonywać „demony” w swoich myślach, ucinać jałowe rozmowy z samym sobą, wymazywać toksyczne osądy i stare programy. Dzięki temu staniesz się transparentny dla programów napływających z zewnątrz, ponieważ – nie znajdując w tobie punków zaczepienia – będą przez ciebie przepływać bez wyzwalania emocji, lęku, smutnych wspomnień, bólu. Wiedz, że wystarczy cztery razy powtórzyć informację, aby wdrukować ją w podświadomość nieświadomych ludzi, zaszczepić lęk, niechęć, wrogość. Dlatego tak bardzo potrzebny jest otwarty dialog i nieskrępowana wymiana spostrzeżeń między ludźmi – ale spokojnie, bez obelżywych słów i emocji.

»Aby Zmiana mogła nastąpić, Nowa Świadomość najpierw musi zostać zintegrowana w umysłach ludzi do pierwiastka kwadratowego z jednego procenta danej populacji – co jest stosunkowo niewiele.«. (Pu R’Tsy Yang)


Medycyna MYSZOŁOWA

Przez 13 dni posłańcem światów duchowych do świata ludzi jest MYSZOŁÓW.PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom przesyłam serdeczne podziękowanie za wspieranie mnie w mojej pracy nad rozprzestrzenianiem wiedzy o prawach Czasu i bezinteresowne Dary Serca, w tym □ Sabinie z Katowic □ Barbarze z Kuźnicy □ Iwonie i Katarzynie z Warszawy. ☼ Dobro zawsze powraca. In lak’ech.


Data publikacji: 17.09.2018