Listy
Symptomy wzniesienia...

Miesiąc SKORPIONA
● Platforma WYZWAŃ na 2018/19To, co wydarzy się w ciągu 28 dni drugiego biegunowego miesiąca, wskaże nam, co jest naszą siłą i gdzie tkwią największe blokady na drodze przebudzenia. Każdy człowiek ujęty jest w kosmicznym planie przebudzenia, nawet jeśli nigdy o nim nie słyszał. Impulsy z poziomu „2” docierają do każdej podświadomości i są jak przysłowiowa kropla drążąca skałę. Jednych skłaniają do refleksji i opamiętania, u innych wyzwalają lęk, agresję, huśtawki nastrojów, irracjonalne zachowania. Tak czy inaczej są to spolaryzowane symptomy zmian (inaczej wzniesienia) i zawsze mają pozytywny wydźwięk, bo wydobywają na światło dzienne to, co ukryte, aby zostało zauważone.
● Symptomy wzniesienia po jasnej stronie osobowości:
„2” stabilizuje napięcia w otoczeniu, nie boi się śmiałych wyzwań, wierzy, że cały świat stoi przed nią otworem; powinna jednak uważać, aby nie posuwać się za daleko, bo pole napięć jest zbyt rozbudowane.

● Symptomy wzniesienia po ciemnej stronie osobowości:
„2” maskuje prawdziwe uczucia; jest przekorna, zaczepna, awanturnicza, wybuchowa; zamiast szukać przyczyn konfliktu, lubi prowokować, podejmować bezmyślną walkę; jest fanatyczna, wyjątkowo oporna na zmiany; albo zasłania się fałszywymi przesłankami, albo na siłę próbuje udowodnić rzeczy nieprawdziwe; w jej obecności wyczuwa się napięcie, przysłowiową „ciszę przed burzą”.

□ Pod tym kątem spójrzcie na siebie, swoich krewnych, znajomych, ludzi z otoczenia, przestrzeń publiczną itd.