Listy
Fraktalna retrospekcja...

MULUC – Fala KSIĘŻYCA
● Inkarnacyjny budzik
● Zacieranie się wspomnień4 – 16 września 2018

Przed nami 13 dni fraktalnej retrospekcji procesu przebudzenia. Tu zobaczymy, jakie zmiany zaszły już w świadomości ludzi – tej kolektywnej i tej indywidualnej, kto się faktycznie przebudził, a kto zatrzymał w przeszłości.Majowie mówią, że poziom Muluc/Czerwonego Księżyca to „ewolucyjny budzik, tykający z kosmiczną dokładnością”, symbolizuje „karmiczny dług do spłacenia zaciągnięty wobec Świętej Ziemi”. Tu skupia się najwyższa moc przypomnienia.

Warto wiedzieć, że w cyklu Księżyca proces przebudzenia dynamizują dwie potężne fale energii:
● pierwsza fala kruszy i oczyszcza stare wzorce myśli, które już nam nie służą, np. zacierają się wspomnienia i nie jest to Alzheimer;
● druga poszerza rozumienie tego, kim jesteśmy, tylko że nie wynika to z naszego analitycznego myślenia, ale z percepcji widzenia życia w szerszym polu.

Ci, którzy patrzą na świat z poziomu własnych korzyści, powiedzą, że nic się nie zmieniło - jest źle, panuje niesprawiedliwość, rządzą niegodziwcy. Ci zaś, którzy potrafią wznieść się ponad roszczenia małych ego, dostrzegają wyraźne ZMIANY – widzą, że ludzie się budzą, łączą swoje serca, reagują na głodujących, chorych, cierpiących, troszczą się o środowisko, modlą o pokój na świecie. Ale wielu nie jest gotowych na tak pojmowaną ZMIANĘ i dla nich przebudzenie nie będzie łatwe. Takie osoby będą doświadczać niekomfortowych skutków przypomnienia na planie fizycznym i emocjonalnym. Jednak nie będzie to żadne czarnosprzysiężenie, lecz będą to jedynie symptomy Wzniesienia, których oni nie chcą zrozumieć.


□ Spektrum Księżyca to optymalny czas na zrzucenie woalu zapomnienia i przypomnienie sobie, po co tu jesteś, oraz dokonanie gruntownej korekty w sferze swoich priorytetów i odpowiedzialności. To, co się tutaj wydarzy, odzwierciedli ci dorobek minionych lat i podpowie, co trzeba dopracować, ulepszyć, wzmocnić.


Medycyna RYBY

Przez 13 dni posłańcem światów duchowych do świata ludzi jest RYBA, zwiastun uzdrowienia emocji, oczyszczenia, rozwoju duchowego.PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom przesyłam serdeczne podziękowanie za wspieranie mnie w mojej pracy nad rozprzestrzenianiem wiedzy o prawach Czasu i bezinteresowne Dary Serca, w tym □ Agnieszce z Zielonej Góry. ☼ Dobro zawsze powraca. In lak’ech.


Data publikacji: 3.09.2018