Listy
Prognozy na 2018/2019 r...

26 lipca 2018 - początek roku 13 Księżyca
Będzie się działo...26 lipca – w dniu 13 Księżyca, wkroczyliśmy w ostatni rok w 13-letnim cyklu przebudzenia. Zapowiada się fascynujący czas, pełen niespodzianek, nagłych zmian i zaskakujących przetasowań na scenie życia. Energia nośna roku jest w stanie wprawić w ruch każdy bezwład, przekształcić stagnację w postęp, przełamać zbiorową amnezję. Tu skupia się najwyższa moc przypomnienia.

Teraz wszystko, co hamuje proces przebudzenia, będzie wypłukiwane na światło dzienne. To między innymi sprawi, że jeszcze mocniej zaczną akcentować się różnego rodzaju zaburzenia psychiczne, obsesje, dewiacje, jak również „zboczenia z kursu” na płaszczyźnie grupowej, instytucjonalnej i publicznej.

„13 Księżyc to ewolucyjny budzik, tykający z kosmiczną dokładnością”. Kiedy „zadzwoni”, będzie to znak, że nadszedł czas kosmicznych rozliczeń – „spłaty karmicznego długu zaciągniętego wobec Świętej Ziemi” albo fetowania sukcesów. Każdy z nas ma w tym swój osobisty udział, dlatego każdy zostanie zaproszony na scenę we właściwym czasie.

W tym roku wszyscy zyskujemy szansę wglądu w swoją Kronikę Akaszy i sposobność zakręcenia osobistym „Kołem Fortuny”. Do tego trzeba się jednak przygotować, zaczynając od kontroli myśli. Myśl tworzy przekonania, przekonania tworzą nawyki, a nawyki kreują nasze życie. Większość myśli przychodzi do nas z zewnątrz, a my nie zdajemy sobie z tego sprawy. A to właśnie te myśli powinniśmy natychmiast usuwać, zanim „odcisną swoje piętno” w naszej psychice.

Rok 2018/18 będzie czasem zagłębiania się w istotę Boskości człowieka i powrotu do samego Siebie. Może też zapanować swoista moda na duchowość. Tu zalecana jest ostrożność, ponieważ rozwój duchowy jest czymś naturalnym, dlatego należy podejść do niego naturalnie, stojąc obiema nogami na ziemi. Więcej ciekawostek w broszurze „Co przyniesie rok 2018/19 według Kalendarza Majów?"


● Trzy zjawiska astronomiczne jednocześnie – czegoś takiego ludzkość nie widziała od 662 lat:
□ 27.07., w dniu 1 Psa, będzie pełne zaćmienie księżyca (tzw. krwawy księżyc); potrwa ono od godz. 21:30 do 23:12, apogeum nastąpi o 22:22 □ planeta Marsz znajdzie się najbliżej Ziemi □ będą temu towarzyszyć spadające meteoryty (do 20 na godzinę). Te zjawiska są bardzo wymowne, bo przypadają w 4-dniowej harmonii roku (26-29.07.2018), zaś archetyp Muluc/Księżyc symbolizuje krew, kod duszy.


Data publikacji: 26.07.2018