Listy
Energetyczne tło na 2018/19…

CABAN – Fala ZIEMI
● Nasz DOM ● Galaktyczny URAN14 – 26 lipca 2018

Przestrzeń Fali Ziemi zasługuje na szczególną uwagę, bo tu poznamy priorytetowe dziedziny oraz ramy dla wszystkich wydarzeń i działań w roku 13 Księżyca, 2018/19. To, co będzie się działo w ciągu najbliższych 13 dni, da nam ogląd czekających nas zadań i wyzwań.

W tym roku ludzie dostają ostatnią już szansę na zrzucenie woalu zapomnienia i dokonanie głębokiej korekty w sferze relacji i podejścia do życia. Mamy dwie możliwości: albo wybierzemy ścieżkę wspólnoty, pokoju, życia w prawdzie, albo ścieżkę lęku, zniewolenia, agresji. Jeśli pójdziemy drogą życzliwości, wprowadzimy do przyszłości harmonię. A kiedy pójdziemy drogą agresji, przyciągniemy dramaty, rewolty, cierpienie i zakotwiczymy się w hologramie lęku i ponurych scenariuszy przyszłości.

W księdze Popol Vuh („biblia Majów”) czytamy, że »przed naszym światem istniało wiele innych, w których bogowie bez powodzenia próbowali uformować takich ludzi, którzy będą pamiętali o boskim pochodzeniu i świętych rytuałach, i żyli w harmonii z Wszechświatem. Pierwszy świat został pożarty przez bestie, drugi zniszczyły wichry, trzeci strawił deszcz ognia, czwarty pochłonęła powódź. Piąty świat, obecny, powstał w dniu Caban/Ziemi. Proroctwo zapowiadało, że jeśli ludzie będą pielęgnować uczucia i dobre myśli, piąty świat przetrwa. A jeśli zaczną naruszać święte prawa, piąty świat unicestwią trzęsienia ziemi.« □ To oznacza, że jeśli ludzkość pójdzie drogą nienawiści, chciwości, kultu dla dewiacji, wynaturzeń i zboczeń, do świata wkroczą Żywioły! Tej przestrogi nie można zbagatelizować!

Dlatego na 13 dni warto zamknąć swoją świadomość w „Domu Zdrowych na Umyśle” i spokojnie obserwować świat, ludzi, wydarzenia bez wyciągania pochopnych wniosków.


Astrologia Majów

Znak Caban/Czerwona Ziemia znajduje się pod wpływem energii Urana, który nadaje tempo procesowi transformacji. Galaktyczny Uran wnosi do pola świadomości innowacyjność i abstrakcje, wspiera analityczne myślenie, budzi zdolność odrywania się od bieżącej sytuacji i podążania za niekonwencjonalnymi rozwiązaniami ku zaskoczeniu innych, potrafi wymyślić coś, co jest pożyteczne dla wszystkich i potrzebne dla całego Uniwersum; inspiruje ludzi inteligentnych, skrupulatnych, stuprocentowo pewnych siebie, nieprzekupnych, wewnętrznie sprawiedliwych.

□ Więcej ciekawostek w broszurce Co przyniesie rok 2018/19? /z. Oferta


PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom przesyłam serdeczne podziękowanie za wspieranie mnie w mojej pracy nad rozprzestrzenianiem wiedzy o prawach Czasu i bezinteresowne Dary Serca, w tym m.in. □ Władysławie z Wałbrzycha □ beacie z Krakowa □ Dorocie z Pobiedzisk □ Sabinie z Katowic □ Annie z Babimostu □ Danucie ze Zgorzelca. Wasze Darowizny wspierają edycję kalendarza i naszej corocznej broszury. ☼ Łączna pula na dzień 13.07. wynosi 427,00 PLN ☼ Dobro zawsze powraca. ☼ Proszę o podawanie adresu mailowego do przesłania imiennego podziękowania i faktury.
Data publikacji: 13.07.2018