Listy
Korekta błędów...

KAN – Fala ZIARNA
● Medycyna radości i równowagiOkres: 1 – 13 lipca 2018

Fala ZIARNA to czas uzdrawiania kompleksów, nabierania wiary we własne siły i predyspozycje, odchodzenia od przesadnych zabezpieczeń. Wprowadza nas w przestrzeń nowych możliwości, szans życiowych, nadrabiania zaległości.

„Nadszedł czas, gdy trzeba być rezolutnym, ale nie upartym. Wykaż się działaniami opartymi na przyjacielskości i dobrej woli, połączonymi z determinacją. Ale nie ma to być determinacja, która pcha do kłótni z innymi. Skoncentruj się na korekcie własnych błędów, nie zaś na błędach innych ludzi. Zacznij brać pod uwagę także interesy ogółu” /za heks. 44.

Wiedz, że czynniki, na które nie miałeś wpływu lub byłeś ich nieświadomy, wciąż oddziałują na twoje życie. Teraz karty są na nowo tasowane. Dlatego dopuść do siebie to, co się wydarza wokół ciebie. Czasami drobna strata może stać się wielką wygraną. Przed tobą pojawiają się nowe szanse, nowa gra, nowe szczęście.

Fala ZIARNA nanosi najwięcej poprawek na indywidualnym planie narodzin. Jest ona drugą falą w Tzolkin, w której mieści się 10 dni z portalami, w których cała społeczność ziemska jest naprowadzana na właściwe tory ewolucji.


Medycyna BORSUKA

Przez 13 dni posłańcem światów duchowych do świata ludzi jest BORSUK.


PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom przesyłam serdeczne podziękowanie za wspieranie mnie w mojej pracy nad rozprzestrzenianiem wiedzy o prawach Czasu i bezinteresowne Dary Serca, m.in. □ Danucie ze Zgorzelca □ Joannie z Wrocławia □ Beacie z Krakowa □ Agnieszce z Zielonej Góry □ Annie ze Zduńskiej Woli □ Agnieszce z Olsztyna. Wasze Darowizny wspierają edycję kalendarza i naszej corocznej broszury. ☼ Łączna pula Darów na dzień 30.06.2018 wynosi 368,00 PLN ☼ Dobro zawsze powraca. ☼ Proszę o podawanie adresu mailowego do przesłania imiennego podziękowania i faktury.


Data publikacji: 30.06.2018