Listy
Medycyna KOBRY…

Fala ZWIERCIADŁA
● Rezonansowe lustro ● Obiektywna Prawda5–17 czerwca 2018

Po 260 dniach znów znaleźliśmy się w przestrzeni, w której liczy się prawdomówność, lojalność, dociekliwość, wola niwelowania fałszu. Przed nami otwierają się drogi do Prawdy i prawdziwej tożsamości człowieka. Drogi te biegną przez światy paradoksów, kłamstw, mentalnych akrobacji, zaprzeczeń. Tu uczymy się sztuki rozróżniania granicy między subiektywnym zakłamaniem i obiektywną prawdą. To, czy nasze spostrzeżenia ukażą się w krzywym zwierciadle, czy w transparentnej tafli lustra, zależeć będzie od naszego nastawienia i woli poznania Prawdy.

Każdy, kto świadomie przekracza ten próg, dostaje do ręki „rezonansowe lustro”, które odbija wyłącznie to, co jest w danej chwili – obiektywną PRAWDĘ bez retuszu i makijażu. W tym zawiera się szansa przebudzenia w Prawdzie. Dlatego zamiast zatracać się w dzikich kampaniach przeciw innym – a w rzeczywistości przeciw sobie – zacznijmy budzić swoją naturalną, a wciąż uśpioną, zdolność sprawiedliwego rozstrzygania w okamgnieniu. Prawa uniwersalne są niezwykle konsekwentne i do bólu sprawiedliwe. Każda obraźliwa wypowiedź pod adresem innej osoby jest samooceną. Wiedz, że ten, kto działa ci na nerwy, wyzwala silne reakcje emocjonalne, wzbudza złość – daje ci sygnał, że problem tkwi w tobie.

W ciągu 13 dni masz sposobność ujrzenia siebie w różnorodnych odsłonach i rolach jak w przysłowiowej „sali luster” i nie powinieneś niczemu zaprzeczać. W przeciwnym razie stracisz czas i będziesz w kółko odtwarzać schemat, w którym nie ma miejsca na prawdę i przemiany. Dlatego nie złość się i nie buntuj, lecz spójrz w „rezonansowe lustro” i zastanów się: Kogo tam widzisz? – Czy przyjazną, pogodną istotę, czy małe, napuszone ego?

Wszystkie informacje, na które natkniemy się w tej fali, będą miały do czynienia z demaskowaniem obłudy w nas samych i naszym otoczeniu. Jest to wielkie wyzwanie dla zadufanego w sobie ego, tego malutkiego „ministra samoobrony, rzecznika i eksperta od samouwielbienia”.


Medycyna KOBRY

W indiańskiej tradycji słowo „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą współbrzmienia ze wszystkim”. Przez 13 dni posłańcem światów duchowych do świata ludzi jest KOBRA.PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom przesyłam serdeczne podziękowanie za wspieranie mnie w mojej pracy nad rozprzestrzenianiem wiedzy o prawach Czasu i bezinteresowne Dary Serca, w tym □ Barbarze z Gliwic □ Halinie z Wołczyna □ Agnieszce z Zielonej Góry □ Luizie z Poznania □ Jarosławie z Łubianej. ☼ Dobro zawsze powraca. ☼ Proszę o podawanie adresu mailowego do przesłania imiennego podziękowania i faktury.

In lak’ech


Data publikacji: 4.06.2018