Listy
Tajemnica sukcesu…

CIMI – Fala ŁĄCZNIKA
● Zdolność wybaczenia ● Profetyczny duch14 – 26 kwietnia 2018

Wraz z Falą Łącznika świadomość ludzi wstępuje w pasmo wielopoziomowych przemian, postępu, dogłębnej transmutacji prowadzącej do filozoficznej mądrości i profetycznego ducha. Tu przed duchowym okiem człowieka wyłaniają się nowe drogowskazy do świata spełnienia, w którym nie ma miejsca na pamiętliwość, spory, zacietrzewienie. Tu liczy się wola przebaczenia.

Tutaj powraca cyklicznie skłonność do melancholii, której towarzyszy świadomość przemijalności życia, a nierzadko także poczucie bezsensu codziennych zmagań i gonitw. Dlatego teraz kluczowym wyzwaniem człowieka jest przezwyciężyć ten bolesny wgląd i wynikające z niego podświadome lęki przed wszystkim, co możliwe, np. lęk przed chorobą, rozstaniem, śmiercią, utratą pracy, dobrej reputacji, a nawet rozumu. Jeżeli uda ci się uporać z tym subiektywnym, smutnym rozpoznaniem bez umniejszania wartości swojego i cudzego życia, możesz stać się piewcą prawdziwie filozoficznej mądrości wyrosłej z twojej osobistej tragikomedii. Odniesiesz sukces, na nowo narodzisz się do życia.

Teraz jest wyjątkowo korzystny czas na wybaczenie sobie, duchowe pojednanie z tymi, z którymi jesteśmy w długotrwałym konflikcie, oraz na odcięcie się od wszystkiego, co pożera energię witalną, wyzwala lęki egzystencjalne. Charakterystycznymi symptomami wzbraniania się przed uśmierceniem żalu i przykrych wspomnień z przeszłości są niekończące się polemiki duchowe, poczucie wyobcowania, upór, chęć odwetu. Dlatego na chwilę zapomnij o „niedobrych” ciociach, wujkach, znajomych i uświadom sobie, że tak jak ty tak samo ludzie się zmieniają, doświadczają, mądrzeją wraz z wiekiem. Ludzie nigdy nie są tacy sami jak w dniu zaistnienia konfliktu.

Wskazówki na 13 dni:

● Rozpoznaj siłę przebaczenia jako trampolinę do sukcesów życiowych.
● Nie szukaj „kozła ofiarnego” i nie bądź „kozłem ofiarnym”.
● Puść to, co straciło energetyczne znaczenie. Zacznij od usuwania staroci z domu – starych ubrań, chustek, krawatów, butów, których nie nosisz od lat, popsutego sprzętu, porcelanowych filiżanek z utrąconym uszkiem itp. Od razu wynieś to z domu, aby następnego dnia nie wróciło z powrotem do szafy lub kredensu □ Jeśli nie jesteś gotów pozbyć się bezużytecznych rzeczy, tym bardziej nie usuniesz „staroci” z głowy.


Medycyna PSA

Przez 13 dni posłańcem światów duchowych do świata ludzi jest PIES.PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom przesyłam serdeczne podziękowanie za empatię i wspieranie mnie w mojej pracy nad rozprzestrzenianiem wiedzy o prawach Czasu oraz za Dary Serca, w tym □ Agnieszce z Zielonej Góry □ Sabinie z Katowic □ Szymonowi z Warszawy □ Marcinowi z Opola. ☼ Dobro zawsze powraca. ☼ Proszę o podawanie adresu mailowego do przesłania imiennego podziękowania i faktury.

In lak’ech


Data publikacji: 14.04.2018