Listy
Dla zainteresowanych...

Lekcja 4
● Mowa 20 palców rąk i nógKażdy człowiek, niezależnie kim jest, jest potrzebny i godny szacunku za to, że po prostu jest. Tak stanowią Uniwersalne Kodeksy.

Są wśród nas „śpiący” i „przebudzeni”, i tacy, którzy pełnią funkcję „katalizatorów”. Osoby-katalizatory poprzez swoje działania (pozytywne lub negatywne) przyspieszają lub opóźniają proces przebudzenia, same się nie zużywając. Są zazwyczaj postrzegane jako „złe i diabelskie”, a każdy ich czyn, gest, słowo – potępiane i demonizowane, co jest ogromną pomyłką, bo „katalizator” robi tylko to, co do niego należy.

Są też obecni pośród nas „pierwotni stwórcy”, którzy musieli inkarnować się w tych czasach, aby na własnej skórze doświadczyć skutków swego dzieła i albo je naprawić, albo zniszczyć. Indywidualnego planu inkarnacji nikt nie jest w stanie zdefiniować, dlatego nikomu nie wolno dyskredytować drugiego człowieka. To jest największym problemem w przestrzeni komunikacji międzyludzkiej.

Dlatego jeśli zaczniesz drastycznie zbaczać z kursu i szkodzić innym, to oprócz 13 stawów sygnały ostrzegawcze mogą słać ci również twoje palce, do których przypisane jest 20 pieczęci. Każde nietypowe odczucie, nagły ból, wrastający paznokieć, odcisk, zranienie, swędzący czy drętwiejący palec i przyporządkowana do niego pieczęć powiedzą ci, na jakim aspekcie zatrzymała się twoja świadomość, czego nie chcesz dostrzec w sobie – a co razi cię u innych, gdzie mylą cię twoje „dobre intencje”, kiedy popadasz w przesadę albo samouwielbienie itd.
Data publikacji: 4.04.2018