Listy
Kwestie samoidentyfikacji...

IMIX – Fala SMOKA
● Kwestie ufności i roszczeń
● Syndrom matkowania
● Prawo rotacji8 – 20 lutego 2018

Fala SMOKA rozpoczyna nowy obieg Tzolkin, dlatego wnosi do życia potężny impuls początku, dużą dynamikę i specyficzną rotację. Tu rozpoczyna się na nowo praca od podstaw nad poskramianiem niskich pobudek, nabieraniem ufności, odchodzeniem od przesadnych zabezpieczeń i walki o każdy centymetr kwadratowy powierzchni, jak również zmianą szkodliwych nawyków żywieniowych – „jesteś tym co jesz i czym karmisz swoje myśli” itd. Przy każdym powrocie fali poprzeczka zostaje podwyższona.

W kulturze Majów SMOK symbolizował Pramatkę-Karmicielkę, wielki zbiornik biologicznej i psychicznej obfitości, z którego wynurza się świadomość całej ludzkości, będąca bazą wyjściową dla wyłonienia się pojedynczych świadomości.

Świadomość SMOKA odzwierciedla to, co najlepsze w społeczeństwie, i to, co najgorsze. Tu liczy się silna osobowość i kultura osobista człowieka. Majowie mówią: „Smok ma słabe poczucie indywidualności, dlatego ulega wpływom Władcy”, co oznacza, że łatwo poddaje się duchowi czasu pod wpływem wszelkiego rodzaju stymulatorów, technik czy symboli stosowanych w przestrzeni publicznej (np. telewizja, kino, reklamy, Internet). Czasami ten wpływ jest dobroczynny, czasami zgubny.

Aby umieć odnaleźć się w świecie wyzwań, należy dobrze pojąć, czym jest UFNOŚĆ. Ufność nie oznacza ślepego, bezmyślnego działania ani biernego oczekiwania na przysłowiową mannę z nieba. Ufność oznacza puszczenie tego, co nasze ego uważa za konieczność kontrolowania biegu życia. Zaufanie bazuje na przesłaniu, że los udostępnia nam to wszystko, czego potrzebujemy na danym etapie rozwoju.

Przejawem szwankującej ufności jest m.in. syndrom „matkowania”, przesadne zabezpieczenia, nadgorliwość albo oschłość, zaborczość.

Dlatego w tej fali będziemy się mierzyć z praprzyczyną nieufności, kompleksów, niepewności, tematyką emocjonalnego i finansowego bezpieczeństwa, kwestią roszczeń, poczucia bycia pomijanym lub niegodnym, aby coś otrzymać.

Jeśli masz już za sobą tego rodzaju doświadczenia, na twojej drodze mogą pojawić się osoby z podobnymi problemami. Nie odpychaj ich i nie unikaj, lecz staraj się tchnąć w nich wiarę, wskazać nowy kierunek myślenia i pozwól spokojnie odejść. Prawo rotacji mówi, że przemijanie jest naturalnym procesem. Ludzie, których spotykasz wokół siebie, są jak przechodnie na ulicy, nadchodzą i odchodzą, kontakty się urywają i nawiązują nowe. Czasami o coś cię poproszą, a kiedy to dostaną, oddalają się, nie mówiąc dziękuję. Nie oczerniaj ich, nie pomawiaj i nie pozwól robić tego innym w swojej obecności. Jeśli możesz pomóc, pomagaj, nie oczekując nic w zamian.


Wskazówki na 13 dni:

● Zaufaj naturalnemu biegowi życia.
● Nie przesadzaj z nadopiekuńczością ani nie demonstruj pozornej obojętności.
● Nie oczekuj, aby inni domyślali się, czego potrzebujesz w danej chwili.
● Otwórz się na przyjaźń, serdeczność, życzliwość.


Energia KROKODYLA

Przez 13 dni posłańcem światów duchowych do świata ludzi jest KROKODYL, patron transformacji i siły kolektywu.


PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom przesyłam serdeczne podziękowanie za empatię i wspieranie mnie w mojej pracy nad rozprzestrzenianiem wiedzy o prawach Czasu oraz Dary Serca, w tym □ Marcinowi z Opola i Annie z Sochaczewa. ☼ Dobro zawsze powraca. ☼ Wszystkie Darowizny są na bieżąco księgowane. Proszę o podanie adresu mailowego do przesłania imiennego podziękowania.

In lak’ech


Data publikacji: 7.02.2018