Listy
Moc słowa...

IK – Fala WIATRU
● Wołanie o miłość ● Wytrwałość ● Kultura osobista31 grudnia 2017 – 12 stycznia 2018

Fala Białego Wiatru otwiera przed nami przestrzeń inspiracji, dialogu i sztuki wyrażania. Wtajemnicza nas w moc słowa, wzmacnia głos intuicji, wyostrza krytyczne spojrzenie (nie mylić z krytyką!). Tutaj najmocniej akcentują się zaburzenia w relacjach między ludźmi, wynikające z braku otwartości, poczucia wyobcowania, lęków przed odtrąceniem, ciągłego rozpamiętywania i niekończących się polemik duchowych.

Jako ostatnia biała fala w Tzolkin odpowiada za końcowe uszlachetnianie sfery komunikacji między ludźmi. Dlatego przez 13 dni na bieżąco będzie testować naszą wiarygodność, czyli współbrzmienie między tym, co myślimy i czujemy, a tym, co mówimy i robimy. Impulsy wychodzące z tego poziomu zapraszają każdego z nas do delektowania się wolnością ducha i przezwyciężenia poczucia oddzielenia, które sami stworzyliśmy w swoich myślach.

„Przestrzeń WIATRU opowiada o duchowej komunii, którą przyjmujemy z każdym oddechem. Dla Majów oddech i westchnienie były czymś pozazmysłowym, nieziemskim, boskim… Niewłaściwe używanie oddechu przy paplaninie, plotkach, kłótniach, osądach innych – naznacza wibrację naszej egzystencji, dlatego używajmy słów i oddechu w sposób bardzo świadomy” – Nah Kin, kapłanka Majów i psycholog.

Tak już jest, że subtelne królestwa cieni chcąc przetrwać, nieustannie nas wabią, próbują podjudzać przeciw innym, a kiedy im ulegniemy, to śmiejąc się z nas szyderczo, cieszą z każdego złego słowa, które karmi je negatywną energią i wzmacnia. Te mroczne impulsy rozpoznasz w niskich stanach emocjonalnych, jak nienawiść, skąpstwo, lenistwo, wyniosłość, zuchwałość, wściekłość, zdrada, zamiłowanie do plotek, prostackie zachowanie, bezduszny egoizm.

Przez kolejne 13 dni będziemy uczyć się „oddychać” – mówić i rozmawiać, słuchać i usłyszeć. Inspirowani tchnieniem WIATRU zacznijmy ćwiczyć odwagę do wyrażania własnego zdania i gotowość do podjęcia dialogu. Tylko tak staniemy się zdolni pokonać „demony” w naszych głowach, wymazać toksyczne osądy wdrukowywane nam dzień po dniu przez medialną paplaninę i niekończące się jałowe rozmowy na jeden temat. Wystarczy cztery razy powtórzyć informację, aby wdrukować ją w podświadomość nieświadomych ludzi.

W sferze komunikatywności naszym wspólnym zadaniem jest usuwanie barier na drodze pojednania oraz pielęgnowanie tego, co łączy ludzi, niwelowanie tego, co ich dzieli. Tu nie liczą się układy, koneksje, pozycje społeczne, stanowisko, spryt, przebiegłość, pieniądze, lecz kultura osobista, takt, otwartość, hart ducha, cierpliwość, odwaga do bycia sobą.

Tu nie ma miejsca na stawianie na pierwszym planie roszczeń małego ego, ciągłą negację czy krytykę wszystkiego i wszystkich wokół. W przeciwnym razie do życia wkracza stres, zwątpienie, podziały, poczucie wyobcowania, widmo permanentnego zagrożenia ze strony „wrogiego” świata lub „złych” ludzi. Czas, abyśmy pojęli, że pośród nas nie ma ludzi „złych” – lecz są tylko ci „niekochani”, którzy podświadomie wołają o MIŁOŚĆ.

Fala Wiatru jest moją tzolkinowską macierzą – tutaj na dwunastej pozycji znajduje się mój kin narodzin. Dlatego kluczową dziedziną moich działań jest sfera otwartego dialogu i komunikatywności, w której jako 12 Wędrowiec mam przecierać szlaki ku wolności, otwierać furtki do zgody i dzielić się spostrzeżeniami za pomocą słowa mówionego i pisanego – co też robię z niesłabnącą pasją i odwagą, często idąc pod prąd utartym poglądom i trendom. Wszyscy urodzeni w Fali Wiatru to moja „galaktyczna rodzina”, dlatego nigdy nie czuję się samotna. W analogiczny sposób spójrzcie na swój kin narodzin i falę. – Nikt nie jest sam.


Energia MYSZOŁOWA

W Fali WIATRU posłańcem światów duchowych do świata ludzi jest MYSZOŁÓW, który daje ochronę, budzi czujność, wzmacnia równowagę nerwową.PODZIĘKOWANIE za Dar Serca

W tym miejscu przesyłam wszystkim bratnim Duszom serdeczne podziękowanie za empatię i wspieranie mnie w mojej pracy nad rozprzestrzenianiem wiedzy o prawach Czasu, w tym □ Sabinie z Katowic □ ☼ Dobro zawsze powraca. ☼ Wszystkie darowizny są na bieżąco księgowane. Proszę o podanie adresu mailowego do przesłania imiennego podziękowania i faktury VAT.

In lak’ech


Opracowanie: Hanna Kotwicka
Data publikacji: 30.12.2017