Listy
Kwestie samoidentyfikacji…

MULUC – Fala KSIĘŻYCA
● Siła przebicia
● Wysokie kompetencje i bezkompromisowośćW świecie Majów glif MULUC (Księżyc) symbolizował deszcz, „wody przypomnienia”. Woda była najświętszym spośród naturalnych żywiołów w ich kulturze. Deszcz dawał życie, kiedy łagodnie zraszał ziemię, albo je odbierał – jak niszcząca powódź.

18 – 30 grudnia 2017

Od teraz, przez 13 dni poruszamy się w energetycznym spektrum odpowiadającym za płynność działań, udrażnianie kanałów przepływu informacji, budzenie ludzi z letargu duchowego. Wkroczyliśmy w przestrzeń oczyszczania, przełamywania blokad, konfrontacji ze skutkami naszego ludzkiego zaślepienia, przypominania nam, kim faktycznie jesteśmy i po co tu jesteśmy. Impulsy wychodzące z tego poziomu będą kierować nas ku naszej prawdziwej tożsamości.

Teraz na scenie obecna jest siła, zdolna wprawić w ruch każdy bezwład i przekształcić stagnację w postęp. W zależności od naszej indywidualnej woli współpracy proces ten będzie przebiegać w sposób łagodny albo drastyczny – zrywając nam maski z twarzy. Natomiast w przestrzeni publicznej proces przebudzenia postępuje dwutorowo: z jednej strony postępowy duch Czasu reaktywuje etyczne wartości w umysłach ludzi, a z drugiej – przedzierając się przez ludzką ANTYWOLĘ – poprzez specyficzną paradę cieni ośmiesza układy blokujące postęp.

Chcąc rozpuścić zatory w polu mentalnym, z reguły trzeba spotęgować siłę naporu i doprowadzić do spiętrzenia energii, aby osiągnąć punkt przełomowy. To może wyzwolić bunt lub przywołać przykre wspomnienia, ale tylko po to, aby je uzdrowić. Spróbujmy wyzbyć się negatywnych afirmacji, pesymizmu, widzenia świata w czarnym kolorze.

Tutaj kluczową sprawą jest kwestia samoidentyfikacji, czyli ustalenie faktycznej tożsamości. Dlatego zastanów się, czy bycie po prostu sobą nie sprawia ci trudności? Jaką twarz nosisz w domu, jaką w pracy, a jaką tam, gdzie nikt cię nie zna? Dopóki nie zmierzysz się z samym sobą i nie poznasz swoich twarzy, wciąż będziesz nękany bolesną zależnością od tego, co przyjdzie z zewnątrz. A jeśli bez szemrania poddasz się temu oczyszczającemu nurtowi, doświadczysz ulgi, spokoju i radości życia. Sprawy zaczną układać się pomyślnie, niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Z uwagi na to, że znajdujemy się w 13-letnim cyklu przebudzenia, w tej fali odzwierciedli się program naprawczy zainicjowany 26.07.2006, w dniu 1 Księżyca. Z tej perspektywy spójrzmy na siebie i ludzi, a wtedy zyskamy wgląd, jakie zrobiliśmy postępy, co przeoczyliśmy i co powinniśmy pilnie nadrobić jako jednostka i cała społeczność.


Osobowość REKINA

Teraz posłańcem światów duchowych do świata ludzi jest REKIN, wnoszący zmysł orientacji na przyszłość i siłę przebicia.


PODZIĘKOWANIE za Dar Serca

W tym miejscu przesyłam wszystkim bratnim Duszom serdeczne podziękowanie za empatię i wspieranie mnie w mojej pracy nad rozprzestrzenianiem wiedzy o prawach Czasu, w tym □ Beacie z Kłodzka □ Eugenii z Warszawy □ Krystynie z Gdyni □ Elżbiecie z Łącka □ Tessie z Tychów □ Sylwii i Włodkowi z Warszawy. ☼ Dobro zawsze powraca. ☼ Wszystkie darowizny są na bieżąco księgowane. Proszę o podanie adresu mailowego do przesłania imiennego podziękowania i faktury VAT.

In lak’ech


Opracowanie: Hanna Kotwicka
Data publikacji: