Listy
Próby dominacji...

Szósty RYTMICZNY miesiąc KOREKTY
● Równoważenie tempa
● Energia zodiakalnej JASZCZURKIW okresie od 13 grudnia 2017 do 9 stycznia 2018 poruszamy się w spektrum szóstego RYTMICZNEGO miesiąca, odpowiadającego za równoważenie toczących się procesów. Jeżeli w tym okresie wyłonią się zbyt intensywne energie lub niebezpieczne sytuacje, zagrażające realizacji celu, to siła sprawcza „6” zmniejszy je do znośnych wielkości. Obserwacja rozwoju wydarzeń pokaże nam, które zagrożenia zostały zażegnane i jakie argumenty przemówiły do ludzi.
W zodiaku indiańskim „6” patronuje świadomość JASZCZURKI, która przestrzega przed nadużywaniem władzy, dominacją, przydawaniem sobie zbyt wielkiego znaczenia i obarczaniem innych odpowiedzialnością. Może też wskazywać na przemiany w zło, męską hegemonię, podstępne odbieranie energii przez męską stronę. (Za J.Ruland, Siła Zwierząt, s. 79)

Energią nośną szóstego miesiąca jest Żółte Solarne ZIARNO, co oznacza, że teraz będziemy dopingowani do oddzielania ziaren od plew i nabrania większej wiary w siebie.

Indywidualna praca z energią

Przez 28 dni warto obserwować siebie i swoje otoczenie przez pryzmat spolaryzowanej osobowości „szóstki” (kin narodzin nie ma tutaj znaczenia).

● Po JASNEJ stronie osobowości:
Przebudzona duchowo „6” wnosi do świata harmonię; czuje się wolna, niczym nieograniczona w działaniu; sama wybiera, kiedy i z kim jej po drodze. Ma silną wolę, jest cierpliwa, nieugięta w dążeniu do celu – nawet jeśli realizacja planów miałaby potrwać lata.

● Po CIEMNEJ stronie osobowości:
„6” jest powszechnie nielubiana; postrzegana jako zakała środowiska; pozostaje głucha na krytykę, działa ludziom na nerwy, ślepo naśladuje obce autorytety albo narzuca innym swój punkt widzenia.

In lak’ech


Opracowanie: Hanna Kotwicka
Data publikacji: 13.12.2017