Listy
Tajemniczość…

AKBAL – Fala NOCY
● Fantazje
● Zmysł orientacjiOkres: 22 listopada – 4 grudnia 2017

Fala NOCY to najbardziej tajemnicza przestrzeń w Tzolkin, konfrontująca ludzi ze światem paradoksów, presji, nacisków, zaprzeczeń, za którymi skrywa się droga do głębokiej mądrości i bogactwa spostrzeżeń.

To stąd wypływa nasza błyskotliwość, jak również nasza zwodnicza fantazja. Z jednej strony potrafimy mówić mądrze i pięknie, inspirować, leczyć, nieść pomoc, a z drugiej puszczać wodze żądzom, ranić, ulegać podszeptom, okradać, łupić, rościć sobie prawa do wszystkiego, niezależnie czy chodzi o dobra materialne czy duchowe.

Fala NOCY tylko pozornie jest „rajem” dla oszustów i złodziei życiodajnej energii, np. szantażystów, kieszonkowców, piratów, podżegaczy, naciągaczy – czyli każdej kategorii bezdusznych wampirów psychicznych. Jednak to wszystko funkcjonuje do czasu. W końcu przychodzi taki moment, że trzeba ze wszystkiego się rozliczyć, zdać egzamin z odpowiedzialności.

Choć Fala Nocy jest silnie powiązana ze sferą duchowości, to punktowana jest tutaj przede wszystkim nasza praca w świecie realnym. Dlatego warto zdystansować się do wszystkich tak zwanych wiedzących i dobrze nam życzących, którzy wiedzą najlepiej, czego brakuje nam do szczęścia. Tutaj naszym nieomylnym kompasem jest intuicja i mądrość serca. Dlatego bądźmy przygotowani, że przez 13 dni możemy być wielką zagadką dla swojego racjonalnie myślącego otoczenia, w tym członków rodziny i bliskich nam osób. Spróbujmy pozostać sobą i nie dopuśćmy się zdrady na własnej Duszy.

Czytając te słowa, niektórzy mogą ironicznie się uśmiechać, ale kiedy pojawią się na „bankiecie konsekwencji” – a zjawimy się na nim wszyscy już w przyszłym roku – nie będzie im wcale do śmiechu. Tam nie ma już takich argumentów jak „chciałem dobrze, zapomniałem, nie wiedziałem, namówił mnie on/ona, podkusiło licho”… Tam liczy się bezwzględna współodpowiedzialność każdej jednostki za wszystko i wszystkich. Tak stanowią uniwersalne prawa Czasu.

Wyzwania na 13 dni:

● Nie słuchaj, co mówią inni.
● Bądź gotów poddać się sprawdzianowi.
● Zapuść się na samo dno problematyki, aby dostrzec dary, jakie ze sobą niosą przykre doświadczenia.


Zmysł ORIENTACJI

Energią towarzyszącą Fali NOCY jest NIETOPERZ – aktywny zawsze tam, gdzie budzi się ciemność.PODZIĘKOWANIE

W tym miejscu przesyłam wszystkim Fundatorom Darów Serca serdeczne podziękowanie za empatię i wspieranie mnie w mojej pracy nad rozprzestrzenianiem wiedzy o prawach Czasu i edycją nowego kalendarza, w tym □ Andrzejowi z Warszawy □ Teresie z Biesiekierza. ☼ Dobro zawsze powraca.
☼ Wszystkie darowizny są na bieżąco księgowane. Proszę o podanie adresu mailowego do przesłania imiennego podziękowania i faktury VAT.

In lak’ech

Opracowanie: Hanna Kotwicka
Data publikacji: 20.11.2017