Listy
Nowe rozdanie kart...

KAN – Fala ZIARNA
● Wyjście naprzeciw losowi
● Korekta błędów14 – 26 października 2017

Fala ZIARNA to czas nabierania wiary we własne siły, uzdrawiania kompleksów, odchodzenia od przesadnych zabezpieczeń. Wprowadza nas w przestrzeń nieograniczonych możliwości, nowych szans życiowych, rozkwitu zdolności, nadrabiania zaległości. Każdy pośród nas ma teraz optymalną sposobność wyrwania się z błędnego koła niemożności bez prowokowania kłótni czy rewolty. Do tego aktu każdy musi indywidualnie dojrzeć, świadomie wyartykułować wolę pójścia naprzód, a potem odpowiednio przygotować się do drogi.

„Nadszedł czas, gdy trzeba być rezolutnym, ale nie pochopnym czy upartym. Nie daj się zaskoczyć. Wykaż się działaniami opartymi na przyjacielskości i dobrej woli połączonymi z determinacją. Ale nie ma to być determinacja tego rodzaju, która pcha do kłótni z innymi. Skoncentruj się na korekcie własnych błędów, nie zaś na błędach innych ludzi. Zacznij brać pod uwagę także interesy innych”. – Tu skrywa się praprzyczyna twoich doznań w tej fali. /O tym mówi heksagram 44, skorelowany z Falą Ziarna.

Fala Żółtego ZIARNA bilansuje wyniki działań na przestrzeni Fali Węża, Fali Zwierciadła i Fali Małpy. – Albo będą pochwały, albo reprymendy.

Nie dziw się zatem, jeśli w tej fali zaczną meldować się nieprzewidziane wydarzenia. Wiedz, że czynniki, na które nie miałeś wpływu lub byłeś ich nieświadomy, wciąż oddziałują na twoje życie. Teraz jednak karty są na nowo tasowane. Dlatego odpręż się, dopuść do siebie to, co się wydarza. Zaufaj. Także strata może się stać wielką wygraną. Przed tobą pojawiają się nowe szanse, nowa gra, nowe szczęście.


Wskazówki na 13 dni fali

● Wyobraź sobie, że problemy życiowe chcą ci tylko pomóc uwolnić się od przesadnej ostrożności, zabezpieczeń, ciułania na czarną godzinę.
● Odważ się skorzystać z nowych sposobności.
● Pokaż, co potrafisz – skup się na jakości a nie ilości.
● Nie bądź samolubny.


Medycyna KOJOTA

W tej fali posłańcem światów duchowych jest KOJOT.


PODZIĘKOWANIE

Przesyłam Wam wszystkim serdeczne podziękowanie za empatię i wspieranie mnie w mojej pracy nad krzewieniem wiedzy o prawach Czasu i za Wasze DARY Serca, w tym □ Agnieszce z Warszawy. ☼ Dobro zawsze powraca. ☼ Teraz Wasze zasilają pulę na edycję nowego kalendarza ściennego na 2018 rok.
☼ Wszystkie darowizny są na bieżąco księgowane. Proszę o podanie adresu mailowego do przesłania imiennego podziękowania i faktury VAT.

In lak’ech


Opracowanie: Hanna Kotwicka
Data publikacji: 13.10.2017