Listy
Nie mówię nic złego...

CHUEN – Fala MAŁPY
● Małpia społeczność
● Nie ma PRZEDAWNIENIA1 – 13 października 2017

CHUEN (czyt. człen) znaczy MAŁPA, artysta, rzemieślnik; symbolizuje strażnika spirytualnej mądrości, mędrca, tkacza nowej rzeczywistości, jak również głupca, krętacza, siewcę paniki, oszusta.

»Istnieją dwa rodzaje głupców –
tacy, których łatwo zastraszyć i przestają działać,
i tacy, którzy sądzą, że zdołają czegoś dokonać, gdy zastraszą innych«
– P.Coelho.

Fala MAŁPY wnosi do przestrzeni inteligencję mistyczną, głód wiedzy, dociekliwość, lekkość, dziecięcą niewinność. – „Przypomnij sobie chwile dzieciństwa. Dziecko doświadcza nowego przez otwartość, ciekawość, zmysły i zabawę. Nie zraża się tym, że czasami się przewróci. Bawi się, podąża za wewnętrznymi impulsami, smakuje, próbuje i pyta tak długo, aż pojmie nowe. Ty też podążaj za wewnętrznymi impulsami, nawet jeśli wydają ci się komiczne. Przyjrzyj się określonej sprawie z różnych stron i otwórz się na inspirujące doświadczenia i poznanie. W ten sposób zostaną ci udostępnione nowe wglądy i drogi”. (Zob. Spilsbury & M.Bryner, Wyrocznia Majów, rozdz. „Chuen”)

W tej fali – na tle ogólnego zamętu – zaczniemy doświadczać albo siły swojej spirytualnej mądrości, albo będziemy się mierzyć ze skutkami przeciwstawiania się uniwersalnym prawom i swojej prawdziwej naturze. Życie zacznie konfrontować nas z następstwami indywidualnego egotyzmu, amoralności, przesadnej bojaźliwości, pesymizmu, a nawet skrajnego czarnowidztwa oraz „czarnej i szarej magii”, czyli z wibracją strachu i samookłamywania. Musimy wreszcie pojąć, że kreatorami dzisiejszej rzeczywistości jesteśmy jednocześnie wszyscy i każdy z nas z osobna. Nie dziwmy się, jeśli energia sprawcza fali zacznie na swój oryginalny sposób wyrównywać niesprawiedliwość. Tu nie istnieje pojęcie PRZEDAWNIENIA.

Fala MAŁPY to „platforma mędrców i głupców”.

Od teraz mamy 13 dni na wyjście ze starego otoczenia i dostrzeżenie nowych szans na dostosowanie się do procesu przemian. Tam, gdzie zamykają się przed nami jedne drzwi, otwierają się drugie – w Nowe. Za tymi drzwiami wkraczamy w świat „małpiej społeczności”, którą cechują silnie rozwinięte zachowania społeczne. W tak pojmowanym społeczeństwie zawsze istnieją rozwiązania zawiłych sytuacji, które dla starej świadomości wydają się bez wyjścia.


Wskazówki na 13 dni

● Naucz się ze spokojem przyjmować porażki i niepowodzenia. – „Czasami największym szczęściem jest nieotrzymanie tego, czego się pragnie” – J.Ruland.
● Zwracaj uwagę na różnice w wibracji słów, np. „jesteś oszustem” a „czuję się przez ciebie oszukany”.
● Bądź otwarty, elastyczny i ufny, ale NIE naiwny.
● Zdystansuj się do przesądów, zabobonów, wiary w czarną magię, klątwy, pecha.
● Czarna magia to wibracja zastraszenia, biała magia to energia miłości i szacunku.
● Odważ się powiedzieć „NIE” naciągaczom, kuglarzom, trenerom strachu.

Znasz zapewne symbolikę trzech mądrych małp, z których jedna zasłania sobie oczy – „nie widzę nic złego”, druga uszy – „nie słyszę nic złego”, a trzecia usta – „nie mówię nic złego”.


Medycyna MAŁPY


PODZIĘKOWANIE

Przesyłam Wam wszystkim serdeczne podziękowanie za empatię i wspieranie mnie w mojej pracy nad krzewieniem wiedzy o prawach Czasu i za Wasze DARY Serca, w tym □ Małgorzacie i Sylwii z Warszawy. ☼ Dobro zawsze powraca. ☼ Od teraz Wasze dary zostaną przeznaczone na edycję nowego kalendarza ściennego na 2018 rok.

☼ Wszystkie darowizny są na bieżąco księgowane. Proszę o podanie adresu mailowego do przesłania imiennego podziękowania i faktury VAT.

In lak’ech


Opracowanie: Hanna Kotwicka
Data publikacji: 30.09.2017, sobota