Listy
Tajemnica prawego palucha…

CHICCHAN, Fala WĘŻA
● Archiwum minionych doznań
● Rada SALAMANDRYWskazówka dla początkujących: 13-dniowa fala to najkrótszy czas na pobudzenie zmian w polu świadomości i sposobie patrzenia na ludzi, świat, życie w aspektach wskazanych przez pieczęć fali.

W języku maya CHICCHAN (czyt. czikczen) znaczy WĄŻ; reprezentuje siłę witalną, instynkt samozachowawczy, mowę ciała, intymność, respekt dla inności, sztukę życia i moc przetrwania.
»CHICCHAN to imię ognia twojej duszy«

„Twoja siła witalna jest siłą czynu, wewnętrznego ciepła, prawdy, optymizmu, duchowej percepcji i nowych impulsów. Używaj jej do uleczenia emocjonalnych zranień, których doznałeś w przeszłości. Nie trzymaj się starych rzeczy. Gdy przytrzymujesz smutne wspomnienia, to nie kto inny, lecz ty sam blokujesz własną witalność i moc uzdrowienia. Naucz się odróżniać swoje impulsywne odczucia od faktycznego stanu rzeczy. Dzięki temu będziesz właściwie reagować na każdą sytuację”. (Za J.Ruland, Siła Zwierząt, s. 193-195) 


5–17 września 2017

Fala WĘŻA wprowadza naszą świadomość w spektrum życiodajnej energii, która płynie przez przestrzeń i ciało człowieka. Dopóki jej obieg jest swobodny, człowiek cieszy się dobrą kondycją i zdrowiem. Zdarza się (i to coraz częściej), że osoby żyjące na co dzień w harmonii, cieszące się dobrym zdrowiem – nagle, bez przyczyny, zaczynają odczuwać „dziwne” dolegliwości, nerwobóle, pogarsza się ich samopoczucie, pojawiają się choroby.

Dlaczego tak się dzieje? – Bo na poziomie ewolucyjnym ludzkość wkroczyła już nieodwracalnie w Nową Ziemię, w której nie ma miejsca na toksyny „Starego Świata”. Ich neutralizacją musimy zająć się wszyscy. Tak stanowi prawo współodpowiedzialności. Medycyną przyszłości jest medycyna informacyjna (pozagenowa), uwzględniająca zewnętrzny system informacji, czyli wpływ sygnałów środowiskowych na zdrowie, percepcję, sposób bycia, zachowanie człowieka, z czego większość nie zdaje sobie sprawy. □ Nawet jeśli nie słuchasz radia, nie oglądasz telewizji, i tak rejestrujesz te sygnały poprzez serce, co udowodniła nauka.

W tym miejscu przywołam fragment z poprzedniego opisu fali. – Świadomość ludzka dzień w dzień jest bombardowana niewyobrażalną ilością informacji, w większości negatywnych. Nasza operacyjna świadomość jest zdolna przetworzyć zaledwie 40 bodźców na sekundę; można powiedzieć, że służy nam niejako do „sterowania ręcznego”, czyli szybkiego reagowania na widoczne sytuacje i zagrożenia. Natomiast podświadomość przetwarza aż 20 milionów bodźców na sekundę i jest naszym „autopilotem”, inaczej mówiąc doskonałym instynktem i nieomylnym kompasem intuicyjnym. Wielu jednak ludzi, zadufanych w swojej „mądrości”, wyłączyło autopilota i przeszło na sterowanie ręczne, albo jeszcze gorzej – oddało stery życia innym. – A jak jest z tobą?

Teraz każdy z nas dostaje szansę powrotu do dobrej kondycji umysłowo-fizycznej pod warunkiem, że odpuści winy sobie i innym i pozwoli spłonąć archiwom minionych doznań. Tylko szczere przebaczenie może położyć kres wielu tragediom, cierpieniom, nieprzespanym nocom, rozterkom duchowym. Człowiek, który nauczył się kontrolować swoje myśli, uczucia, wyobraźnię, wspomnienia, stosunkowo szybko zaczyna żyć bez lęku, co nie zwalnia go od współodpowiedzialności za stan jego środowiska.

»ZDROWE społeczeństwo to społeczeństwo ŚWIADOME«.

Natomiast ci, którzy są sterowani przez popędy, żądze, złość, agresję, impulsywność raniącą uczucia innych, którym brakuje taktu i hamulców, muszą się liczyć z tym, że jest tylko kwestią czasu, kiedy dojdzie do frontalnego zderzenia z życiem. Człowiek sterowany negatywnymi uczuciami z przeszłości sprawia wrażenie, jakby zatrzymał się w rozwoju. Zamiast przejąć stery we własne ręce, wypomina innym stare winy, czyni ich odpowiedzialnymi za zły los i słabą kondycję. Z ust takich osób często padają słowa: „doprowadzasz mnie do szału”, „ty mnie wykończysz”, „łamiesz mi serce”. – I tylko patrzeć, jak na własne życzenie ściągną na siebie zawał.

Jest niemal regułą, że ludzie najszybciej reagują wtedy, kiedy ich mocno boli. Dlatego znaki ostrzegawcze będziemy dostawać poprzez nasze ciała biologiczne. W takich przypadkach mogą pojawić się dolegliwości psychosomatyczne, które permanentnie lekceważone po pewnym czasie mogą przeobrazić się w chorobę. Zalążki przewlekłych chorób rodzą się w ludzkiej psychice. ● W tym miejscu przypominam, że głównym zaworem bezpieczeństwa WĘŻA jest PALUCH prawej nogi. Wszelkie urazy, zranienia podczas pedicure, wrastanie paznokcia, drętwienie, swędzenia itp. będą znakiem, że twoja świadomość zaczyna dryfować w przepaść ze szkodą dla ogółu.

W ciągu 13 dni fali każdy, każdy, a w szczególności osoby po pięćdziesiątce, może zostać wezwany na „bankiet konsekwencji”, aby przypomnieć mu o jego przedinkarnacyjnych zobowiązaniach wobec Matki Ziemi i jej królestw, w tym także królestwa ludzi. Dodam, że w społeczności Majów każdy, kto ukończył 52 lata, zaliczany jest do starszyzny, co pociąga za sobą większą odpowiedzialność.


Medycyna SALAMANDRY

Duchowym pomocnikiem Fali Węża jest SALAMANDRA, mistrzyni uzdrawiania ogniem miłości i przebaczenia. Teraz przekazuje ci magiczną formułę na zdrowie i klucz do zrozumienia innych i lepszego współżycia z partnerem, rodziną, ludźmi z otoczenia:


PODZIĘKOWANIE

Przesyłam Wam wszystkim serdeczne podziękowanie za empatię i wspieranie mnie w mojej pracy nad krzewieniem wiedzy o prawach Czasu i za Wasze DARY Serca, w tym □ Elżbiecie z Frankfurtu □ Józefowi z Krakowa. ☼ Dobro zawsze powraca. ☼ Wszystkie darowizny są na bieżąco księgowane. Proszę o podanie adresu mailowego do przesłania imiennego podziękowania i faktury VAT.

In lak’ech

Opracowanie: Hanna Kotwicka
Data publikacji: 3.09.2017