Listy
Europa Zachodnia kopie sobie grób...

ODRA granicą dwóch religii i kultur


Bóg – Honor – Ojczyzna. Jak długo Polska będzie bronić godności narodowej, wartości i wiary, tak długo będzie kąsana przez KE za łamanie pseudo-praworządności unijnej. Poprawność polityczna Unii, a właściwie bezmyślność polityczna (żeby nie powiedzieć głupota) – sprawia, ze Europa Zachodnia islamizuje się w zastraszającym tempie, a chrześcijaństwo nazywa złą religią, która już przemija.

● Przykład: Od lat w prawie europejskim obowiązuje dyrektywa, że dzieci islamskie wolno umieszczać wyłącznie w rodzinach zastępczych o tej samej tożsamości religijnej i kulturowej, przy czym pierwszeństwo mają krewni.

● Podobne prawo nie chroni dzieci chrześcijańskich. Kilka dni temu, w Wielkiej Brytanii, dziewczynka wychowywana w tradycji chrześcijańskiej trafiła do islamskiej rodziny zastępczej, gdzie została poddana „praniu mózgu”. Podważano zasady jej religii, wpajano, co wolno kobiecie, namawiano do podjęcia nauki języka arabskiego. Stało się to z jawnym naruszeniem Konwencji Genewskiej, która nakazuje chronić tożsamość religijno-kulturową i dobro dziecka.

● We Francji, za czasów prezydentury Hollande, wprowadzono do prawodawstwa francuskiego jedną z doktryn szariatu, zezwalającą na adopcję dzieci islamskich przez krewnych i obcych bez prawa dziedziczenia spadku.

● W kilku landach niemieckich do programu nauczania wchodzi obowiązkowy język arabski.

● Szwecja: Sąd uniewinnił imigranta muzułmańskiego, który dokonał gwałtu na czternastolatce, bo nie zdążył się on zintegrować i nie zrozumiał, że dziewczynka się broni i mówi „nie”. To, że gwałt sfilmował, a potem szantażował nagraniem rodzinę ofiary, dla sądu nie miało znaczenia.

● We Włoszech po starciach uchodźców z policją, władze wydały rozporządzenie o zakazie eksmisji na bruk imigrantów z nielegalnie zajmowanych przez nich budynków. Ten przywilej nie dotyczy Włochów. Tym samym usankcjonowano kolejną doktrynę islamską – dżizję, w myśl której uchodźca muzułmański, który postawi nogę na ziemi europejskiej, staje się jej prawowitym właścicielem, bo jest to forma daniny od niewiernych.


Dodając do tego powszechne ogłupienie zachodnich społeczeństw, można powiedzieć, że Europa Zachodnia na własne życzenie sama kopie sobie GRÓB. Dziś jakiekolwiek krytyczne uwagi dot. polityki migracyjnej czy skargi nękanych obywateli na uchodźców islamskich, kończą się zarzutami o rasizm.

Cieszmy się, że mieszkamy w Polsce…


Zapraszam do odwiedzania FACEBOOKA,
gdzie na bieżąco będę odnosić się
do ważniejszych wydarzeń i znaków Czasu.

In lak’ech


Opracowanie: Hanna Kotwicka
Data publikacji: 31.08.2017, czwartek
dzień Seli /czakra podstawy
Kin 100, Żółte Solarne Słońce na Fali Człowieka