Listy
Judasz też był apostołem…

Część 1 – Fala CZŁOWIEKA
● Rezonans 7 pokoleń
● Medycyna równowagi i radościArchetyp EB znaczy Człowiek; symbolizuje miotłę, drabinę, Drogę Życia albo Czerwoną Drogę pojednania z samym sobą i ludźmi dla DOBRA przyszłych pokoleń. W tej fali skupimy się właśnie na tym, mniej znanym aspekcie Eba.


23 sierpnia – 4 września 2017

Fala CZŁOWIEKA wprowadza nas w przestrzeń dobrej woli, mądrości życiowej, bogactwa doświadczeń i wewnętrznej reorganizacji, zaczynając edukację od uzmysłowienia nam, co znaczy być człowiekiem socjalnym na co dzień. Tak już jest, że w obliczu nieszczęść ludzie potrafią się spontanicznie zjednoczyć, wznieść ponad podziały, pospieszyć z bezinteresowną pomocą. My, Polacy daliśmy temu wyraz w Fali Wichru. W akcję pomocy ofiarom nawałnic włączyli się artyści, dając charytatywny koncert dla poszkodowanych. Podczas koncertu na konto Caritas Polska wpłynęło ponad milion złotych z smsów. Zbiórka pieniędzy trwa nadal, każdy może także teraz wysłać smsa z hasłem „Wichura” na numer 72052 (koszt 2,46 zł).
To wszystko jest po ludzku piękne i szlachetne, ale dla Żółtego Człowieka, strażnika człowieczeństwa, to wciąż za mało. – Czy muszą wydarzyć się tragedie, abyśmy wyłuskali z siebie dobroć, ofiarność, współczucie, chwilowe zaangażowanie?

»EB to imię dobrego człowieka, który dociera do społeczeństwa.
To, co dociera do niego od społeczeństwa, jest jego domeną i misją.«

Z uwagi na to, że Fala CZŁOWIEKA domyka 52-dniową przestrzeń drugiego, białego zamku oczyszczania i stabilizacji procesów, teraz będą punktowane nasze indywidualne i kolektywne plusy i minusy w zakresie wolności i zniewolenia w Fali Wędrowca, pielęgnowania pamięci przodków i pamiętliwości w F.Łącznika, odnowy społecznej i wichrzycielstwa w F.Wichru, wolnej woli i samowoli w F.Człowieka. Dlatego impulsy wychodzące z poziomu Fali CZŁOWIEKA będą przenikać o wiele głębiej i dalej, bo w przyszłość.


Krok ku Nowej Ziemi

Zbliżamy się do finiszu 13-letniego cyklu przebudzenia (2006-2019). Teraz, w Fali CZŁOWIEKA stawiamy pierwszy świadomy krok w Nową Ziemię nowych etycznych ludzi. To m.in. wyraża stare indiańskie przysłowie-pozdrowienie „dla dobra Przodków i siedmiu pokoleń”. To, czego dokonamy teraz, będzie REZONOWAĆ przez siedem pokoleń po nas.

Żółty CZŁOWIEK stawia sprawy jasno i konkretnie: masz wybór – albo jesteś lokalnym psychologiem i strategiem, albo zdrajcą człowieczeństwa i szpiegiem. Dlatego teraz, przez 13 dni, bardzo mocno zaakcentuje się prawo rezonansów i pokrewieństw. „Podobne przyciąga podobne”. „Z kim przestajesz, tym się stajesz”. – Masz wolną wolę! Niekwestionowanym przykładem psychologów-strategów są strażacy. Przykładem zdrajców człowieczeństwa są „totalni”, których lider, medialnie bardzo zatroskany o dobro dzieci, zaatakował strażaków za opieszałość w spieszeniu z pomocą harcerzom w Suszku. Za to został okrzyknięty „hieną roku”. – No cóż, JUDASZ też był apostołem.

Osoby odpowiedzialne, świadome swoich zadań to te, które angażują się w sprawy innych w ciszy, bez reflektorów, kamer, pozorowanej hojności. Ich duchowym „zmartwieniem” jest troska przede wszystkim o młode pokolenia. Jednak powinny się kontrolować, aby nie wchodzić zbyt emocjonalnie w cudze problemy, by nie stać się łupem cwaniaków i naciągaczy. W przeciwnym razie taka „troska” bardzo szybko przeobrazi się w zamartwianie i przyniesie odwrotny skutek. Każdy odpowiedzialny człowiek powinien być transparentnym psychologiem-strategiem, przez którego swobodnie przepływają spolaryzowane energie otoczenia. Powinien pomagać potrzebującym na miarę możliwości, a po powrocie do domu zająć się własnymi sprawami.
□ Jeśli masz z tym kłopot, czym prędzej użyj „miotły Eb” do wymiecenia z głowy błędnie pojmowanej troskliwości, gorliwości, empatii, jak również natrętnych myśli.

Nie zapominajmy też, że Fala CZŁOWIEKA jest płodną glebą dla manipulacji, kupczenia, obnoszenia się szczodrością. Dlatego od dziś – wyjątkowo – na 13 dni zawiesza wymianę w naturze na rzecz swobodnej cyrkulacji energii pieniędzy – brzęczących monet i szeleszczących banknotów.

□ Jeśli chcesz stać się „ludzkim Ebem”, to:

● Odważ się nazywać rzeczy po imieniu.
● Nie zasłaniaj się wolą boską, lecz zrób użytek z własnej.
● Ucz się przyjmować bez jakichkolwiek zobowiązań czy długów wdzięczności.
● Ucz się dawać bez oczekiwania rewanżu w przyszłości.
● Płać gotówką za usługi i żądaj zapłaty za własne (np. drobną kwotę – nie jałmużnę).
● Nie zniewalaj ludzi swoją troskliwością.
● Nie kupuj uczuć i cudzej przychylności.
● Nie daj się uszczęśliwiać prezentami, które zalegały komuś w szafie; po prostu odmów!


Medycyna KOLIBRA

KOLIBER przynosi światu wiedzę przyszłych kultur oraz medycynę radości i równowagi. W mitologii Majów i Azteków koliber uznawany jest za symbol słońca, serca, magii, posłańca miłości, ale także za symbol walki między światami. Według starej legendy Majów kolibry należały do nowej epoki kulturowej – Piątego Świata (ludzkość żyje jeszcze w Czwartym Świecie). Na marginesie: Rozpoznany z powietrza wzór na płaskowyżu Nazca przedstawia kolibra.


PODZIĘKOWANIE

Przesyłam Wam wszystkim serdeczne podziękowanie za empatię i wspieranie mnie w mojej pracy nad krzewieniem wiedzy o prawach Czasu i za Wasze DARY Serca, w tym □ Beacie i Józefowi z Krakowa. ☼ Dobro zawsze powraca.

☼ Wszystkie darowizny są na bieżąco księgowane. Dobrowolne „cegiełki” można przesyłać na konto Wydawnictwa PULSAR w mBanku: nr rach. 82 1140 2004 0000 3802 3635 5582 tytułem DAR. Proszę o podanie adresu mailowego do przesłania imiennego podziękowania i faktury VAT.

In lak’ech

Opracowanie: Hanna Kotwicka
Data publikacji: 23.08.2017, wtorek
Dzień Dali, czakra korony
Kin 92, 1 Eb/Żółty Magnetyczny Człowiek