Listy
Filozofia szczęścia…

CIMI, Fala ŁĄCZNIKA
● Cztery światy – cztery wyzwania
● Duchowość na planie trzecimW Mezoameryce CIMI (czyt. kimi) był kojarzony z czakramem ciemienia, symbolizującym centrum, święty węzeł, przez który do świadomości człowieka docierało oświecenie i mądrość przodków.

28 lipca – 9 sierpnia 2017

Fala ŁĄCZNIKA wprowadza nas w spektrum dogłębnej transformacji i przemian; otwiera przed nami światy satysfakcji, spokoju, szczęścia, sukcesów, w którym nie ma miejsca na pamiętliwość i zacietrzewienie. Przepustką do tych światów jest pogodne usposobienie, delikatność, miękkość, subtelność wypowiedzi, dar posługiwania się życzliwym słowem.

Największym wyzwaniem w tej fali są rozterki duchowe, lęki egzystencjalne, poczucie osamotnienia, pamiętliwość, samoagresja, z której najczęściej nie zdajemy sobie sprawy albo też świadomie jej zaprzeczamy.

Skutecznym sposobem na uporanie się z naszymi codziennymi bolączkami jest sukcesywne harmonizowanie przynajmniej pierwszych czterech powłok Pamięci Planetarnej (wskazówki znajdziesz w zakładce Kalendarz /Bolontiku).

● Jeśli na bieżąco będziesz oczyszczać codzienne pola napięć, tzn. zaistniałe w danym dniu konflikty rodzinne czy koleżeńskie, gniew, wrogość, poczucie winy, rozczarowanie ludźmi, nienawiść itp. – to przestąpisz świat satysfakcji, poczujesz nieopisaną ulgę /pierwsza powłoka pamięci.
● Jeśli codziennie zaczniesz wyrzucać z siebie bolesne wspomnienia, świadome i nieświadome traumy dzieciństwa – to przestąpisz świat spokoju /druga powłoka.
● Jeśli będziesz wyrzucać z siebie wszystkie ograniczenia, zobowiązania rodzinne, narzucone ci wzorce kulturowe i kompleksy odziedziczone po rodzicach, dziadkach, przodkach – przestąpisz świat szczęścia /trzecia powłoka.
● Jeśli będziesz systematycznie wyrzucać z siebie ból i cierpienie z minionych inkarnacji, wszystkie formacje mentalne, które przyczyniły się do bolesnych przeżyć, tragedii, zrządzeń losu – przestąpisz świat sukcesów /czwarta powłoka.
● A jeśli zaczniesz harmonizować wszystkie dziewięć powłok – wtedy wszystkie światy stopią się w jeden, ty zaś staniesz się człowiekiem sukcesu na co dzień, będzie ci sprzyjać szczęście w interesach, zaczniesz przyciągać do siebie ludzi akceptujących ciebie takim, jaki jesteś; wszędzie będziesz czuć się dobrze.

»CIMI to imię PRZEBACZENIA.«

Dlatego puść przeszłość. Zapomnij o wcześniejszych konfliktach, o swoich „niedobrych” ciociach, wujkach, znajomych. Uświadom sobie, że tak jak ty, także ludzie się zmieniają, doświadczają, mądrzeją wraz z wiekiem. Nigdy nie są tacy sami jak w dniu zaistnienia konfliktu.

Warto się nad tym pochylić, ponieważ jesteśmy już w roku 12 ZIARNA z portalem, który poprzez ton 12 obliguje nas do porządkowania sfery mentalnej (świadomość). Dlatego teraz duchowość schodzi niejako na plan trzeci, a na czoło wysuwa się troska o rozwój mentalny, którego poziom przekłada się na bieg spraw w twoim codziennym życiu. Te same mury, które gwarantują ci pozorny bezpieczeństwa, stwarzają jednocześnie bariery dla postępu i pojednania. Życzę nam wszystkim satysfakcji, spokoju, szczęścia oraz wielu małych i wielkich sukcesów w tej wyjątkowej fali.


Do FACEBOOKOWICZÓW

Miło mi poinformować, że spełniając wasze oczekiwania od teraz poprzez Facebooka możecie przesyłać swoim znajomym linki do artykułów , które was zainspirują. Wejście na FC jest na końcu każdego artykułu.


Medycyna PSA

Pomocnikiem i wiernym przyjacielem CIMI jest PIES.


PODZIĘKOWANIE

W tym miejscu przesyłam Wam wszystkim serdeczne podziękowanie za empatię i wspieranie mnie w mojej pracy nad krzewieniem wiedzy o prawach Czasu i Wasze DARY Serca, w tym □ Ewelinie z Ciepłowód □ Andrzejowi z Warszawy □ Alicji z Rybnika □ Barbarze z Gliwic □ Józefowi z Krakowa. ☼ Dobro zawsze powraca.

☼ Wszystkie darowizny są na bieżąco księgowane. Dobrowolne „cegiełki” można przesyłać na konto Wydawnictwa PULSAR w mBanku: nr rach. 82 1140 2004 0000 3802 3635 5582 tytułem DAR. Proszę o podanie adresu mailowego do przesłania imiennego podziękowania i faktury VAT.

In lak’ech

Opracowanie: Hanna Kotwicka
Data publikacji: 27.07.2017, czwartek
Seli, czakra podstawy
W dniu 13 Chicchan/Czerwonego Kosmicznego Węża