Listy
"13" pokazała swoją moc...

Ostatni dzień kosmicznego księżyca
● Dość nabzdyczonej frazeologii
● Więcej szacunku dla ŚwiatłaBieżąca Fala WĘDROWCA, wyznaczająca ramy naszych działań na cały rok 2017/18, nigdy wcześniej nie była tak wyrazista i dynamiczna. Jak wiemy, jej sztandarową tematyką jest wolność, rolą konfrontowanie z następstwami wcześniejszych działań, problematyką manipulacje ograniczające niezależność. Interesujące jest to, że właśnie w tej fali przywołane zostały słowa księcia Adama Czartoryskiego, które od XVIII wieku do dziś nie straciły na swojej ważności:

„W ciągu całego mego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie: partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych, którzy pragnęli ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie”.

Kiedyś spiskowano z Prusami lub Rosją przeciw Polsce, dziś kolaboruje się z oligarchami unijnymi. Po klęsce poprzedniego obozu władzy i tym samym beneficjentów układu okrągłego stołu zachwiał się im grunt pod stopami. Nowy rząd postawił na rozwój gospodarczy i walkę z mafią vatowską. „Cysterny pieniędzy” zamiast wyjeżdżać na Zachód, zostawały w kraju i zasilały polski budżet. Podatek od szarej strefy wpłacany do kasy unijnej zaczął się kurczyć. Jest zatem o co walczyć pod pozorami obrony demokracji w Polsce.

Natomiast odpowiedź na wasze pytania, dlaczego tak wiele młodych osób włączyło się w protesty i dokąd to może doprowadzić, daje instrukcja Fundacji „Otwarty dialog”, o której telewizja publiczna poinformowała opinię publiczną w ósmym dniu Fali WĘDROWCA. Przypominam, że ósmy dzień fali odpowiada za scalanie toczących się procesów, wykrywanie ognisk zapalnych i wygaszanie ich źródeł. Wspomniana fundacja, powiązana z G.Sorosem, wcześniej przygotowała „plan Majdanu” na Ukrainie. Zdobyte tam doświadczenie chce teraz wykorzystać do obalenia legalnego rządu w Polsce. Plan wdrażany jest od czasu przejęcia władzy przez PiS. Nieprzypadkowo lider totalnej opozycji powiedział: „w razie potrzeby użyjemy ulicy i zagranicy do przejęcia władzy”. Później były już jawne nawoływania do zorganizowania polskiego Majdanu, puczu, wojny domowej nawet za cenę niejednego ludzkiego życia.

Instrukcja „Jak obalić rząd”

Instrukcja liczy 16 punktów. Oto niektóre z nich:

● Znaleźć pretekst, sprowokować chaos, podgrzać emocje. /□ Fakty: blokada mównicy sejmowej, wyrywania mikrofonu, gaszenie światła itp.
● Nieprzerwanie grać na emocjach J.Kaczyńskiemu. /□ Wykorzystywanie do gry imienia zmarłego brata.
● Zabiegać o wsparcie z zagranicy /□ Donosy na rząd do UE, OBWE, amerykańskich senatorów, domaganie się sankcji wobec Polski.
● Włączyć do gry przewodniczącego D.Tuska, gdy będzie w Warszawie.
● Zachęcać do strajków w pracy, apelować do nauczycieli, prawników, policjantów, wojskowych.
● Zadbać o program artystyczny. /□ Popis wokalny aktorki Doroty Stalińskiej, katorga dla uszu.
● Przyciągnąć znane osoby /□ Np. Lis, Michnik, Kijowski, Frasyniuk, Wałęsa, Mazgułła.
● Wymyślić znak rozpoznawczy. /□ Biała róża.
● Przejąć media społecznościowe, wymyślić nośne hasło, kazać je kopiować i zamieszczać jako komentarz gdzie się tylko da. /□ Hasłem stało się „Precz z Kaczorem!”
● Demonstrować pod domem Kaczyńskiego z transparentem „Idziemy po ciebie!”
● Organizować protesty światła na małych obszarach, stłoczyć ludzi, by wzmocnić efekt wizualny dla mediów.
● Mówić, że mamy pieniądze /□ Tu zgrzyt – lider partii .N zaapelował o datki pieniężne na sfinansowanie protestów.
● Mieć prezenty dla określonych uczestników /□ Być może chodzi o kupowanie ludzi.
● Wylegać na ulice, paraliżować ruch, utrudniać życie mieszkańcom.
● Radykalnie zmienić taktykę, zaprosić do protestu przeciwników, okazać im szacunek, rozmawiać z dziennikarzami telewizji publicznej.


Jak widać, protesty to zaplanowana wojna hybrydowa wycelowana w młodych, nieświadomych ludzi celem zawłaszczenia ich umysłów. Identyczną wojnę i protesty światła prowadzono na Węgrzech po wygraniu wyborów przez premiera V.Orbana. Skoro Węgrzy sobie z tym poradzili, nam też się uda przebić przez nabzdyczoną frazeologię, knajacki język „trybunów”, nawoływanie do bratobójczej wojny.

Magowie od zniewolenia ludzkich umysłów nie zawahali się sięgnąć po symbol Światła. Białe róże nie zdały egzaminu, bo zbyt szybko więdły. Stąd pomysł na świeczki. Tyle tylko, że Światła nie wolno wykorzystywać w złych intencjach i przeciw komuś. Nie można manifestować w „szczytnej idei”, oblewając celowo stearyną pomnik Powstania Warszawskiego czy ubrań przeciwników. Nie można w południe krzyczeć „Precz z Kaczorem!”, „Będziesz siedzieć!”, a wieczorem udawać anioła z białą świecą. To hipokryzja, skrajna obłuda, socjotechnika.

Zasłużoną lekcję pokory dostali też posłowie PiS. Ustaw zmieniających ustrój sądów nie wprowadza się w ciągu trzech dni, bez konsultacji z zainteresowanymi środowiskami i opozycją.
Porażkę poniosła też parlamentarna opozycja totalna, obnażając się totalnie. Pokazała, do czego zdolny jest człowiek, opętany żądzą władzy. Miejscem pracy posła jest sejm, a nie ulica i zagranica.

Swoich zwolenników rozczarował też prezydent A.Duda (kin nar. 13 Gwiazda). Przez dwa lata prezydentury nie zaproponował nic w kwestii naprawy wymiaru sądownictwa. Ich zdaniem, zapowiadając weto, stanął po stronie kast sędziowskich, dał paliwo opozycji i znacząco zahamował reformę, o ile nie zniweczył. Ale tak miało być. Trzynastka jest absolutnie nieprzewidywalna. /Zachęcam wszystkich do przeczytania opracowania Co przyniesie rok 2017-2018?. Jest ono szczególne pod względem bogactwa treści.)

Patrząc z nadrzędnej perspektywy, dzień z kinem 10 Ik, Białego Planetarnego WIATRU, ostatni dzień trzynastego księżyca, ujawniając obraz polskiej komunikatywności, „wyzerował” przestrzeń sporów i otworzył przestrzeń do podjęcia dialogu i kroków naprawczych. Jeśli opozycja i „trybuni ludowi” tego nie pojmą, to zatoną jak Titanic. Tyle tylko że nie zderzą się z górą lodową, lecz z murem własnych żądzy. Skoro prezydent oświadczył, że zawetuje ustawy i w ciągu 2 miesięcy zgłosi własne, spory powinny ustać, by stworzyć stabilną bazę do merytorycznych dyskusji.

»W czasie wojny nikt nie robi spotkań dyskusyjnych, w czasie pokoju tak.«Opracowanie: Hanna Kotwicka
Data publikacji: 24.07.2017, poniedziałek
dzień Silio /czakra serca
Kin 62, 10 Ik/Biały Planetarny Wiatr
Ostatni dzień trzynastego księżyca