Listy
Złota rybka...

BEN – Fala WĘDROWCA
● Filary ŚwiataPierwotne znaczenie glifu BEN do dziś pozostaje tajemnicą; wiadomo jednak, że był on jednym z najważniejszych znaków w Mezoameryce; kojarzono go z trzciną symbolizującą Filar Świata lub Filar Nieba, prorokiem Quetzalcoatlem i planetą Wenus.


15 – 27 lipca 2017

Falę WĘDROWCA opisałam w opracowaniu pt. „Co przyniesie rok 2017-2018”, dlatego nie będę się powtarzać, lecz odsyłam was do tej, interesującej jak myślę, lektury, różniącej się od poprzednich. Każdy znajdzie tam m.in. czytelne wskazówki, jak harmonizować się ze swoim naturalnym rytmem życia, nawet jeśli nie zna dobrze tematyki. Tym, którzy nie dowierzają albo się wahają czy warto?, polecam mój artykuł na temat potencjału i wyzwań na rok 2017/18, który ukaże się w numerze sierpniowym miesięcznika „Czwarty Wymiar” (w kioskach od połowy lipca).

W obecnej konfiguracji Fala WĘDROWCA ma szczególne znaczenie dla losów ludzi i świata, ponieważ domyka rok 2016/17 i otwiera rok 2017/18. Poprzez tę falę kwintesencja kończącego się roku 11 WICHRU zostanie przeniesiona do roku 12 ZIARNA-P. To, co działo się w kosmicznym księżycu, napawa optymizmem, m.in. warszawskie przesłanie prezydenta Donalda Trumpa dla świata, w którym postawił na pielęgnowanie wartości, rodzinę i wiarę. Tu wszystko działo się ponad wolą i chciejstwem ego. I tak za sprawą mocy „13” □ Lech Wałęsa został uziemiony w szpitalu, za co powinien być wdzięczny losowi □ miesięcznica smoleńska przebiegła bez zakłóceń □ policja odniosła sukces □ resztę załatwiły żywioły – gwałtowna burza nad Warszawą oczyściła atmosferę wokół Krakowskiego Przedmieścia, zmuszając ludzi do ucieczki przed deszczem i „gniewem Nieba”. □ Kosmiczna „13" pokazała swą moc także w sejmie podczas głosowania nad ustawą o KRS i sądach; opozycja planowała zablokować głosowanie, ale 2 posłów zapomniało wyjąć karty z czytnika, zapewniając tym wymagane kworum, ustawa przeszła.

»BEN to imię WOLNOŚCI – twojego przeznaczenia.«

Odzyskanie wewnętrznej i zewnętrznej wolności jest głównym celem każdej jednostki i wszystkich narodów na świecie. Warunkiem osiągnięcia tego stanu jest powrót do prawdziwej natury, odzyskanie tożsamości, przypomnienie sobie, po co tu jesteśmy oraz przebudzenie w świadomości siedmiu uśpionych jakości, którymi są: uczciwość, odpowiedzialność, odwaga, godność, prawdomówność, uczynność, bezinteresowność. Taka jest rola Fali WĘDROWCA.

Patrząc z perspektywy ewolucyjnej, w roku 2017/18 każdy człowiek staje się członkiem planetarnego zespołu BEN. Dlatego każdy, kto mocno stąpa po ziemi i nie buja w obłokach, ma predyspozycje, by przewodzić rodzinie, grupie, lokalnej społeczności. Każdy z nas może stać się „filarem rodziny, podporą miejsc pracy, kancelarii, urzędów…” i tym samym regionalnym „filarem świata”.

Ale należy pamiętać, że w zespole BEN równe prawa należą się wszystkim, także przeciwnikom idei wolności. Dlatego ich opór może być niebotyczny, a wszystkie pierwotne wartości, włącznie z duchowością wykraczającą poza czysto konwencjonalną religijność, wyśmiewane i zwalczane. W takich sytuacjach trzeba zachować „wyważony konserwatyzm” i iść naprzód z wysoką podniesioną głową. Nie zapominajmy, że znajdujemy się na finiszu 13-letniego cyklu przebudzenia, dlatego wszystkie moce zostały postawione są w stan najwyższej gotowości.


Przesłanie ZŁOTEJ RYBKI

Zwierzęcymi nagual Ben są RYBY, symbolizujące intuicję i świetlistą siłę.


PODZIĘKOWANIE

W tym miejscu przesyłam Wam wszystkim serdeczne podziękowanie za empatię i wspieranie mnie w mojej pracy nad krzewieniem wiedzy o prawach Czasu i Wasze DARY Serca, w tym □ Annie z Baranowa □ Annie z Babimostu □ Wioletcie ze Strzyżowa □ Beacie, Alicji i Józefowi z Krakowa. W Fali Słońca było ich naprawdę wiele. ☼ Stan puli na dzień 12.07.2017 wynosi 2388,50 zł. ☼ Dobro zawsze powraca. Wasze DARY będą przeznaczone na dofinansowanie edycji kalendarza na 2017/18 r.

☼ Wszystkie darowizny są na bieżąco księgowane. Dobrowolne „cegiełki” można przesyłać na konto Wydawnictwa PULSAR w mBanku: nr rach. 82 1140 2004 0000 3802 3635 5582 tytułem DAR. Proszę o podanie adresu mailowego do przesłania imiennego podziękowania i faktury VAT.

In lak’ech


Opracowanie: Hanna Kotwicka
Data publikacji: 12.07.2017, środa
Dzień Seli /czakra podstawy
Kin 50-P, 11 Oc/Biały Spektralny Pies