Listy
Polska nerką Europy…

Część 2 – Spektralna CZYSTKA
● Świat dwóch „Donaldów”
● Tzolkinowski plan awaryjnyPo słowach premier B.Szydło, które wybrzmiały w polskim parlamencie 25 maja, internet wprost „oszalał”, tym razem pozytywnie. Apel obiegł cały świat. Premier Szydło stała się rzecznikiem ludzi, którzy na Zachodzie nie mają prawa głosu. W podobnym tonie szefowa rządu zwróciła się do opozycji:

„Jeżeli nie dostrzegacie tego, że dzisiaj zagrożenie terrorystyczne jest faktem, który każdego dnia może dotknąć każde państwo w Europie, i uważacie, że Polska nie powinna się bronić, to idziecie ręka w rękę z tymi, którzy wymierzają tę broń przeciwko Europie, przeciwko nam wszystkim… Polska nie będzie uczestniczyć w ‘szaleństwie Brukselskich elit’. I mam odwagę zadać elitom politycznym w Europie pytanie: dokąd zmierzacie? Dokąd zmierzasz, Europo? Powstań z kolan i obudź się z letargu, bo w przeciwnym razie codziennie będziesz opłakiwała swoje dzieci ... Nie dopuścimy do tego, żeby polskie dzieci nie mogły bezpiecznie pójść do klubu, do szkoły czy na plac zabaw. Nigdy się na to nie zgodzimy!”


Fraktalne sprzężenie energii

Słowa premier Szydło porównywane są do wystąpienia ministra Józefa Becka w Sejmie RP w maju 1939 r. w zawiązku z wypowiedzeniem przez Niemcy paktu o nieagresji:

„Rolę hitlerowskich Niemiec przejęły ‘oszalałe europejskie elity’ nasyłające na naszą ojczyznę armię uchodźców. Ta – jak można było wywnioskować – ma jeden cel: mordować Polaków”… Przemówienie zakończył słowami: „My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna: tą rzeczą jest HONOR”.

Jako ciekawostkę dodam, że Józef Beck urodził się w dniu 4.10.1894 r. w znaku 11 Cauac /Niebeskiego Spektralnego WICHRU (kin 219). 11 WICHER jest energią nośną obecnego roku 2016/2017, w którym dokonuje się transformacja relacji międzyludzkich i stosunków międzynarodowych. ● Fioletowy „ogień Cauac” jest wciąż w akcji! Może wkrótce przemieni się w fioletowy laser Cauac i porozcina zaspawane mózgi wszystkich zamroczonych…

Wiele wskazuje na to, że historyczne słowa premier Szydło są ewolucyjną szansą przebudzenia dla kanclerz Merkel, która, jak wiemy, odzwierciedla dominujący kierunek rozwoju narodu niemieckiego. Jak na razie pani kanclerz ciągnie swój naród w przepaść. Swoją pychą nieświadomie reaktywuje posthitlerowskiego ducha w europejskiej przestrzeni. Choć karma II wojny światowej została rozładowana, to mentalny pohitlerowski pył karmiczny – bardzo toksyczny dla wszystkich – Niemcy muszą usunąć sami. O tym, że jest on wciąż obecny, także w polskiej przestrzeni, świadczą zbyt często padające z ust polskich polityków słowa „faszyzm, faszyzacja, faszystowski” wypowiadane pod adresem przeciwników. Ci, którzy je mówią, nie wiedzą, że ich słowa są samooceną i to oni są egzekutorami faszystoskiego ducha pogardy dla drugiego czlowieka.


Tzolkinowski plan awaryjny

Czerwone światło zapaliło się w 31.12.2015 r. Przez 70 lat władze Bawarii skutecznie blokowały publikację „Main Kampf” A.Hitlera, ale z końcem 2015 wygasły prawa autorskie do dzieła Hitlera i już w styczniu 2016 ukazało się 300 egz. rzekomo do celów naukowych. Od tej pory było 6 wznowień, książka stała się bestsellerem, dodawano ją nawet do tygodników z programem telewizyjnym.

● Ale i tu mamy znak, jak genialny jest plan naprawczy ziemskiej ewolucji, zakodowany w Tzolkin i że tzolkiowska energia czuwa. Zawsze ma w zanadrzu plan awaryjny i miliony planetarnych kinów-katatalizów do dyspozycji. Są nimi wszyscy przywódcy i szefowie rządów – niezależnie od opcji i tego, jak się jawią ogółowi, m.in. A.Duda, B.Szydło, D.Trump, W.Putin., A.Merkel, J.Kaczyński, Ryszard z Petru itd. Każdy polityk ma do wypełnienia oprócz indywidualnego zadania inkarnacyjnego (□ to nie powinno nikogo interesować!), również swoją misję ewolucyjną (□ to może i wręcz powinno nas interesować!). Misja to inaczej zobowiązanie zaciągnięte względem ludzi i Ziemi jeszcze przed ich przyjściem na Ziemię.

Ale czas na ujawnienie kolejnej tzolkinowskiej tajemnicy. To nie przypadek, że zakaz publikacji „Main Kampf” wygasał 31.12.2015, w dniu z kinem 12 EB/Żółtego Krystalicznego Człowieka na Fali Smoka. 12 CZŁOWIEK jest kinem narodzin Beaty Szydło. W uproszczeniu można powiedzieć, że we fraktalnej przestrzeni władze katolickiej Bawarii przekazały polskiej premier niewidzialną dla oka pałeczkę w sztafecie do człowieczeństwa. Wszystko zadziało się w Fali SMOKA i w tej fali piszę te słowa.


Świat dwóch Donaldów

W Fali SMOKA, na szczycie NATO w Brukseli prezydent D.Trump wniósł do pola świadomości zbiorowej nowego ducha, obnażając intencje unijnych technokratów. Przykład: w trójstronnych rozmowach Trump-Tusk-Junkers sromotnej porażki doznał Donald Tusk (szef RE) na swoje własne życzenie. Chciał oczarować prezydenta USA swoją elokwencją, a koncertowo wyszedł na błazna, szczycąc się nową siedzibą NATO: „Ten budynek za naszymi plecami to Tusk Tower”. Tymi słowami nawiązał do słynnej siedziby firmy obecnego prezydenta USA – Trump Tower w Nowym Jorku.

Jak widać, świat ma dwóch Donaldów „T” – według Junkersa (szef KE) „o jednego za dużo”. □ Jeden Polskę chwali, a drugi gani i grozi sankcjami.


Porażka „Matki-Angeli od uchodźców”

W Fali SMOKA, na szczycie G7, także kanclerz Niemiec poniosła ogromną porażkę. W opublikowanym dokumencie końcowym, pod naciskiem prezydenta Trumpa znalazł się zapis dotyczący polityki migracyjnej: „Wspierając prawa człowieka przynależne wszystkim migrantom i uchodźcom, potwierdzamy suwerenne prawa państw, indywidualnie i zbiorowo, do kontrolowania swoich granic i ustalenia polityki w interesie narodowym oraz bezpieczeństwa”.

W świecie wielkiej polityki znalazł się wreszcie ktoś bez kompleksów, kto utarł nosa samowoli niemieckiej kanclerz. W tym miejscu opiszę mój krótki sen z 21 marca 2017 (kin dnia 13 Księżyc/m.in. kin nar. D.Tuska):

– „Jest ogromna hala fabryczna z maszynami, na posadzce porozrzucane są jakieś narzędzia, zmięte kartki, resztki blach. Do środka wchodzi ekipa remontowa w białych kombinezonach, przeciska się przez sterty śmieci i zaczyna malować ściany na biało. Nagle w przestrzeni wyłania się twarz Donalda Trumpa, który silnym, stanowczym głosem rzekł: – Najpierw usuńcie maszyny, posprzątajcie halę, a dopiero potem malujcie ściany”. [Koniec]
■ Może to „list” z przyszłości do teraźniejszości, zaadresowany do nas wszystkich. Albo wizja? Kto wie… [Fragment z nowego opracowania prognoz na 2017/18]

Jeśli Angela Merkel (kin 5 Słońce) nie ugnie karku, nie uderzy się w piersi, lecz będzie szukać odwetu, to w nadchodzącym roku 12 Ziarna, 2017/18 – na mocy prawa współodpowiedzialności – bolesna klęska może spotkać nie tylko ją, ale cały naród niemiecki. Podobnie rzecz się ma z Donaldem Tuskiem (kin 13 Księżyc), tylko że za jego sprawą potencjalne skutki dosięgną jego i Europejczyków nieco później – bo dopiero w roku 13 KSIĘŻYCA, 2018/19. □ Oto do czego prowadzi pycha…


Miasta Światła

Zanim sceptycy posądzą mnie o cokolwiek, najpierw niech przemyślą słowa przekazu Białego Bractwa Szambali, zaczerpnięte z książki Miasta Światła Ramathisa-Mama:

»Określamy polityków jako chorobę zdeformowanej społecznej świadomości ludzkości, która zbłądziła, oddzielając się od kosmicznych zasad ewolucji… «

In lak’ech


Opracowanie: Hanna Kotwicka
Data publikacji: 31.05.2017, środa
dzień Seli /czakra podstawy
Kin 8, 8 Gwiazda/Żółta Galaktyczna Gwiazda w ósmym dniu Fali Smoka