Listy
Potwór i Bestia w człowieku...

IMIX – Fala SMOKA
● Gadzi sekret ● Zbiorowy umysł ● Osobowość KROKODYLAIMIX znaczy smok morski, krokodyl, praocean, pramatka-karmicielka; symbolizuje Ziemskiego Potwora wyłaniającego się z praoceanu, odpowiadającego za świętość świata, wzniosłe wizje, narodziny, twórczego ducha, albo Ziemską Bestię, odpowiadającą za szaleńcze wizje, koszmary senne, burzliwą naturę. IMIX reprezentuje JEDNOŚĆ – JEDEN zbiorowy umysł, z którego wyłania się indywidualna świadomość.

»Imix to nazwa wszystkich tajemnic i sekretów«
Rękopis z Chichicastenango

W Fali SMOKA kluczową kwestią jest brak zaufania do siebie, wynikający ze słabego poczucia własnej indywidualności, oraz większa wrażliwość na magię, zabobony, uroki, katastroficzne projekcje niż na wołanie swojej duszy. To tłumaczy dlaczego znaczna część ludzi tak łatwo daje się uwieść charyzmatycznym trybunom, błyskotliwym wizjom, szumnym słowom, jak również podprogowym stymulatorom, symbolom, technikom stosowanym w reklamach, spotach, mediach. Z kolei inna część, ulegając wpływom ducha czasu, wyraża to, co w społeczeństwie najlepsze. A kiedy człowiek w pełni ufa sobie i duchowemu prowadzeniu, kiedy szanuje praojcowskie korzenie, kiedy czerpie z mądrości kulturowej i ma wsparcie rodziny – to staje się naprawdę twórczy i wartościowy dla ogółu.


24 maja – 5 czerwca

Fala SMOKA, otwierając nowy spiralny spin Tzolkin, wprowadza planetarną świadomość na wyższy krąg ewolucji, podwyższając jednocześnie poprzeczkę dla świadomości indywidualnej człowieka, niezależnie od jego poziomu dojrzałości. Ten szczególny przeskok następuje w dniu z portalem, dlatego ego nie ma tutaj nic do powiedzenia. – Dla wielu może to oznaczać energetyczny szok. Ma to związek z nagłymi wahnięciami pasm częstotliwości fal mózgowych w stanie czuwania, czyli w zakresie fal beta (12-36 Hz), co wywołuje ambiwalentne stany psychiki w ciągu dnia, np. lęk, niepokój, labilność, euforia, nadpobudliwość itp. Od „góry” wzrasta częstotliwość fal, „od dołu” napiera codzienność. To, jaka ona jest obecnie, podsumowała Fala Gwiazdy.
□ Dlatego zachęcam was do wzbogacenia się o nowe smocze-spostrzeżenia w środę, 24 maja – w dniu z kinem 1 P/1 Smok w portalu. Przez cały ten dzień poobserwujcie samych siebie – swoje samopoczucie, zachowanie, reakcje na ludzi i konkretne sytuacje, jak również osoby z najbliższego otoczenia. To może być naprawdę interesujące i zabawne.

Fala SMOKA odzwierciedla zawsze to wszystko, co najlepsze i co najgorsze w społeczeństwie. Nie oznacza to jednak podziału społeczeństwa na ludzi lepszego lub gorszego sortu czy też dobrych albo złych. W każdym człowieku walczą ze sobą dwie siły – stwórcy i niszczyciela, które może pogodzić tylko moc strażnika. – Tą mocą jest MIŁOŚĆ, w pełni świadoma, nieskażona intencją, absolutnie bezstronna.


OSOBOWOŚĆ KROKODYLAInformacyjnie

Miło mi poinformować, że w czerwcowym numerze miesięcznika „Czwarty Wymiar” ukazał się kolejny mój artykuł nt. indywidualnej pracy z modułem Tzolkin i rytmem 13-księżycowym. Jednocześnie polecam wspaniały artykuł Marii Szyszkowskiej pt. „Wątpliwe powody wstydu". Informuję też, że do kursów powrócę w drugiej połowie czerwca. W tej chwili pracuję nad prognozami na 2017/2018, które chciałabym wydać równolegle z Kalendarzem 13 Księżyców.


PODZIĘKOWANIE

W tym miejscu przesyłam Wam wszystkim serdeczne podziękowanie za wspieranie mnie w mojej bezinteresownej pracy na rzecz rozpowszechniania wiedzy o prawach Czasu, Waszą empatię i szczere DARY Serca, m.in. ♥ Aleksandrze z Warszawy ♥ Małgorzacie z Warszawy ♥ Andrzejowi z Warszawy, ♥ Józefowi z Krakowa. ☼ Stan puli na dzień 24.05.2017 wynosi 514,00 zł.
☼ Wasze „cegiełki” przyspieszą edycję nowego kalendarza na 2017/18 rok. Chciałabym go wydać pod koniec czerwca wraz z nową broszurą. ☼ Ufam, że pojawią się kolejni bezinteresowni sponsorzy-serferzy. ☼ Dobro zawsze powraca.
☼ Każdy, kto chciałby włączyć się w naszą wspólną edytorską akcję, może przesłać dowolną „cegiełkę" na konto Wydawnictwa PULSAR w mBanku:
nr rach. 82 1140 2004 0000 3802 3635 5582 tytułem DAR ♥. Wszystkie darowizny są na bieżąco księgowane. Proszę o podanie adresu mailowego do przesłania faktury VAT i imiennego podziękowania.

In lak’ech


Opracowanie: Hanna Kotwicka
Data publikacji: 22.05.2017
dzień Silio /czakra serca
Kin 259 /12 Cauac /Niebieski Krystaliczny Wicher
Dwunasty dzień Fali Gwiazdy