Listy
Jad czy uzdrowienie?...

Część 1 – JEDENASTY księżyc
● Wiosenne porządki
● Dyscyplina emocjonalna2 maja – 29 maja 2017

W każdym procesie ewolucyjnym powstają odpady, które wcześniej czy później należy usunąć. Taką moc ma „11”, dlatego spektralny odcinek roku nazywany jest „spektralnym wywozem nieczystości”. Jedenasty księżyc jest idealnym czasem na dopracowanie wyników i pojednanie. Trzeba tylko chcieć i zacząć działać.
To, co w ciągu 28 spektralnych dni roku przerazi nas lub rozjątrzy, będzie znakiem-informacją, że jest coś, czego dotąd nie zrozumieliśmy jako społeczność, a co powinniśmy pilnie naprawić. W takich sytuacjach należy zrobić krok do tyłu, przywołać wcześniejsze wydarzenia, sytuacje i sprawy, jeszcze raz przypatrzeć się im z tylu stron, ilu jest ludzi w otoczeniu, a potem rozważyć je pod kątem dobra ogółu i wyciągnąć wnioski na przyszłość. W przeciwnym razie napięcie będzie rosło, obciążało wszystkich, dopóki nie dojdzie do erupcji.

Energią nośną jedenastego księżyca jest 5 CAUAC P/Niebieski Wiodący Wicher w portalu na Fali Orła. To znak, że inspiruje nas najwyższy autorytet stwórczy (ton „5”), a transformacja relacji – domena CAUAC – ogarnia większe fora: ogólnokrajowe (podziały społeczne), wewnątrz-kontynentalne (rozdźwięk w UE, testy z rakietami batalistycznymi w Korei Płn.) i światowe (np. facebook, terroryzm, stosunki USA-Rosja). Energia nośna miesiąca skieruje naszą uwagę w newralgiczne obszary dyplomacji, zajrzy za kulisy „teatrów narodowych” i jeśli zajdzie potrzeba, pozrywa maski z twarzy nieudaczników.

Czas usunąć napięcia – Nie narzekaj!

In lak’ech
Ciąg dalszy w części 2.

Opracowanie: Hanna Kotwicka
Data publikacji: 3.05.2017, środa
dzień Seli /czakra podstawy
kin 240, 6 Ahau/Żółte Rytmiczne Słońce
szósty dzień Fali Orła