Listy
Czas zapłaty, monitów, windykacji...

CZĘŚĆ 1 – Fala MULUC, Czerwonego KSIĘŻYCA
● Drugi chrzest
● Policjant mórzW świecie Majów MULUC symbolizował „wody przypomnienia”, oznaczał wodę, dosłownie „coś, co się zbiera” lub „gromadzi”, tak jak zbierają się chmury deszczowe na niebie. Podczas deszczu czakowie, pomocnicy boga deszczu, wylewali ze zbiorników wodę obfitości życia. A kiedy zbiorniki samoistnie pękały od nadmiaru wody (ludzkich przewin), wtedy występowały gwałtowne ulewy i burze. Woda była najświętszym spośród naturalnych żywiołów. Deszcz dawał życie i budził do życia – jak kapuśniaczek, kiedy łagodnie zraszał ziemię, albo je odbierał – jak niszcząca powódź.

2 – 14 kwietnia 2017

Fala KSIĘŻYCA odpowiada za przełamywanie blokad na drodze przebudzenia, oczyszczenie i konfrontację ze skutkami ludzkiej nieodpowiedzialności, uporu, zaślepienia. Z tego poziomu wychodzą impulsy, przypominające nam o niespłaconym dużym długu wobec Matki Ziemi. Kiedyś nazywaliśmy go „karmą”, dziś nazywamy „odsetkami pokarmicznymi” albo smogiem mentalnym. Mimo iż w polu duchowym „karma” została wymazana, to naliczonych odsetek (konsekwencji) nikt nam nie umorzy. W najgorszym przypadku możemy zostawić je do spłaty naszym dzieciom, wnukom, prawnukom i przyszłym pokoleniom. Wcześniej jednak będziemy dostawać znaki ostrzegawcze, aż w końcu zjawimy się na „bankiecie konsekwencji” – wpadniemy w tarapaty, doznając uszczerbku na zdrowiu lub reputacji. Dotyczy to szczególnie osób inkarnowanych w pieczęci Czerwonego KSIĘŻYCA, m.in. Donalda Tuska, urodzonego w dniu 13 Muluc/Kosmicznego Księżyca. Mimo „świetnej” passy w karierze politycznej, od dawna zbierają się nad nim ciemne chmury. O tym, co będzie dalej, nie przesądzi jednak człowiek, ale kosmiczna moc sprawcza, z którą nie da się polemizować ani negocjować.

KSIĘŻYC otwiera przed nami kanały do wiedzy, która jest dziś bardzo potrzebna światu. Impulsy z tego poziomu wzywają nas – ludzi, abyśmy zanurzyli się w siebie i zakotwiczyli mocno w swoim sercu. MULUC inicjuje nas na posłańców wiedzy, po raz drugi udziela nam chrztu, odnawia dziecięcą ufność i więź z wybraną przez nas rodziną i ojczyzną, zachęcając do oczyszczenia i ustabilizowania pola energetycznego wokół wszystkiego, co jest dla nas ważne. – Do oczyszczenia niezbędna jest woda. Dlatego MULUC radzi nam, abyśmy pili dużo wody, filtrowali i odtruwali organizm regularnie. To pomoże nam uwolnić się od uzależnień i nabrać dystansu do spraw, które nie są we współbrzmieniu z prawdą i mądrością serca.

Pomocne wskazówki

● Zakończ negatywne monologi.
● Nie wchodź w cudze pola bitewne, bo zostaniesz wyssany z energii.
● Uważaj na sztuczki fałszywych piewców, egzekutorów starego ducha Czasu.
● Szukaj towarzystwa tych, którzy akceptują ciebie takim, jaki jesteś.
● Pielęgnuj to, co was łączy, wysadzaj w powietrze to, co was dzieli.

Osobowość REKINA

Zwierzęcym nagual – duchem opiekuńczym Muluc, jest REKIN, nazywany „policjantem mórz” i „czyścicielem przestrzeni”. REKIN wzmacnia wyczucie energii, zdolność błyskawicznego reagowania, siłę przebicia.


PODZIĘKOWANIE

W tym miejscu przesyłam Wam wszystkim serdeczne podziękowanie za duchowe wsparcie i Dary Serca, w tym: Men z Torunia, Bożenie i Józefowi z Krakowa. Od teraz Wasze „cegiełki” będą zasilać pulę na wydanie kalendarza na 2017/18 rok. ☼ Dobro zawsze powraca.

In lak’ech


Opracowanie: Hanna Kotwicka
Data publikacji: 30.03.2017, czwartek
dzień Gamma /czakra trzeciego oka
kin 206, 11 Cimi/Spektralny Łącznik