Listy
Co dalej?…

DZIEWIĄTY solarny księżyc JAGUARA
● Czas rozstrzygających DECYZJI7 marca – 3 kwietnia 2017

Na mapie ewolucji solarny księżyc pełni rolę drogowskazu dla nas, ludzi – każdego narodu, kraju, wspólnot międzynarodowych. Teraz nie należy skupiać całej uwagi na mrożących krew w żyłach zdarzeniach. O wiele ważniejsze są procesy naprawcze, choć czasami i one mogą wyrażać się poprzez krach czy rozczarowanie. Chwilowe niepowodzenia to coraz częściej jedyny skuteczny środek, umożliwiający otrzeźwienie. Zadaniem „9” jest przełamać krach i naprowadzić nas na właściwe tory ewolucji.Prawa „9” stanowią: Jeśli stara, skostniała świadomość nie chce ustąpić miejsca duchowi postępu i konsekwentnie odrzuca zmiany, to za sprawą ludzkiego uporu programowane są różnorodne formy krachu, które na koniec znajdują ujście w głębokiej frustracji społeczeństw.

Impuls solarnej „9” umożliwia przerwanie destrukcyjnych procesów i znalezienie wyjścia z impasu. Trzeba tylko chcieć szeroko otworzyć oczy! Dlatego teraz wszystkie wcześniejsze i bieżące wydarzenia, potencjalne perturbacje, potyczki mają zmusić decydentów do zdecydowania co dalej?. W solarnym księżycu umierają wszystkie mity, biografie, opowieści o bohaterach i zdrajcach z przeszłości. Żyjemy tu-i-teraz i tu-i-teraz wybieramy scenariusz przyszłości.

Zwracam uwagę, że energią nośną dziewiątego księżyca, przyporządkowanego do sfery przeznaczenia, jest 1 Akbal/Niebieska NOC. Impuls transformacji przeniknie zatem do podziemia ludzkich planów, zamysłów, motywacji. Dlatego wiele może nas zaskoczyć – mile lub niemile.

Wszystkie decyzje, które zapadną w dziewiątym księżycu, będą miały wpływ na urzeczywistnienie celu roku 11 Cauac/Spektralnego Wichru, którego pierwsze zarysy ukażą się w dziesiątym księżycu. O tym, że coś drgnęło w przestrzeni, świadczy zaplanowany szczyt unijny w Rzymie. Kryzys imigracyjny w Europie, muzułmańskie zamieszki w Paryżu, utrata kontroli nad 300-tys. Malmö (tzw. strefy „NO-GO”) sprawiły, że oligarchowie unijni zostali przyparci do ściany. Tematem rozmów będzie kryzys tożsamości UE i debata nad wypracowaniem nowego modelu funkcjonowania Wspólnoty.

In lak’ech

Opracowanie: Hanna Kotwicka
Data publikacji: 7.02.2017, wtorek
dzień Dali/czakra korony
Kin 183, 1 Akbal /Magnetyczna Noc
pierwszy dzień dziewiątego księżyca