Listy
Dom Duszy...

Część 1: AKBAL – Fala NOCY
● Profetyczna intuicja
● Pułapki astralne
● Stąpanie po kruchym lodzieAKBAL znaczy noc, ciemność; reprezentuje Świat Podziemny, Dom Ciemności, Jaskinię Snów, Dom Duszy. W religii Majów wewnętrzna ciemność AKBAL symbolizowała miejsce, w którym można odnaleźć wielki skarb proroka Pacal Votana – MĄDROŚĆ.

Okres: 7 – 19 marca 2017

Fala NOCY jest najbardziej tajemniczą falą w Tzolkin. Otwiera przestrzeń, w której możemy odkryć swoją wewnętrzną mądrość ukrytą w dniu powszednim. Zgodnie z prawem Czasu, świat zewnętrzny odzwierciedla nasz świat wewnętrzny. Dlatego każdy widzi go inaczej. □ To, jak go postrzegamy – zależy od poziomu naszej świadomości. □ To, co w nim umacniamy – zależy od naszej wiedzy i emocjonalności. □ A to, co w nim zmieniamy – zależy od naszej mądrości i inteligencji intuicyjnej.

Przy każdym swym powrocie Fala NOCY stwarza nam sposobność pogłębienia osobistej percepcji. Teraz zabiera nas w 13-dniową podróż przez świat ludzi i życie. Na starcie wyposaża nas w niewidzialny kompas – profetyczną intuicję, i wprowadza pomiędzy światy paradoksów, braków, presji, zaprzeczeń, które przesłaniają drogę do skarbca obfitości NOCY, pełni życia, bogactwa duchowego i materialnego.

● W tym miejscu zwracam się do każdego z osobna: – Bądź świadomy, że twoje doświadczenia z energią Fali AKBAL mogą być początkowo bardzo powierzchowne. Ale kiedy dokonasz wyboru i skupisz się na jednym nurtującym cię obszarze i zechcesz gruntownie go zbadać, zyskasz szerszy wgląd, a z czasem zaczniesz odkrywać prawa duchowe, na których opiera się ludzkie życie. Na tym poziomie samoświadomości porzucisz oczekiwania, odkryjesz nowe wartości, dostrzeżesz niedostrzegane dotąd ścieżki do lepszej jakości życia. Wtedy lista twoich braków i tęsknot zacznie stopniowo topnieć. Twój los sam zacznie się odmieniać, np. pojawi się przyjaciel, znajdziesz nową pracę, dostaniesz awans, zainspiruje cię jakaś książka, która od lat stała na półce itp.

Jednak nie wszystko będzie takie sielankowe, bo świat paradoksów rządzi się własnymi prawami. Pułapek mentalnych jest w nim nieskończenie wiele, podobnie jak „dobrze życzących ci doradców”, którzy zawsze wiedzą, co jest dla ciebie najlepsze, czego brakuje ci do szczęścia i co gra w twojej duszy. Tylko oni – TY nie! Może to być ktoś z najbliższej rodziny albo z kręgu przyjaciół czy znajomych. Jeśli nie ulegniesz ich presjom, okrzykną cię dziwakiem, głupcem alba czarną owcą. Tak już jest, że każdy kto podejmuje świadomą współpracę z potencjałem AKBAL, staje się wielką zagadką dla swojego racjonalnie myślącego otoczenia. Dlatego słuchaj uważnie cudzych rad, ale zawsze kieruj się swoją intuicją i prawdą własnego serca. To twój indywidualny, nieomylny kompas. Uważaj jednak, bo głos intuicji mówi raz i cicho, a już za chwilę włącza się ego ze swoimi racjonalnymi argumentami. Głos intuicji stopniowo słabnie, aż w końcu zanika i zwycięża ego. Ciąg dalszy konsekwencji zapewne już znasz…

Fala NOCY daje nam również możliwość uwolnienia się od żalu, poczucia winy, wyrzutów sumienia wobec tych, którzy odeszli z tego świata. Teraz możesz się z nimi pojednać, powiedzieć im w myślach wszystko, czego nie zdążyłeś powiedzieć im za życia. Jest tylko jeden warunek, którego nie wolno ci pominąć, mianowicie: musisz bezwzględnie zamknąć swój umysł na „królestwo astralne”, wydając stosowne polecenie swojej świadomości. Świat ASTRALNY to największa pułapka, prawdziwa zmora bardzo wielu ludzi. Dlatego podkreślam: Dom Duszy NIE ma nic wspólnego ze światem astralnym.

W tym miejscu odwołam się do Złotej Księgi Saint Germaina: – „Domem dzieci, które opuszczają ziemię, jest Plan Eteryczny. Ludzie inkarnowani, kiedy śpią, znajdują się w tej samej sferze, w której są ci, którzy już opuścili swoje ciała".

A co mówi Księga o świecie astralnym: – „Wielu myśli, że są dobre siły w świecie astralnym, a Ja tobie mówię, że żadna siła pochodząca z astralu nie może być dobra!!!... Powinniście zrozumieć, że nic dobrego nie może wyniknąć z jakiegokolwiek kontaktu z planem astralnym".


Zmysł ORIENRACJI

Energią towarzyszącą Fali NOCY jest NIETOPERZ – aktywny tam, gdzie budzi się ciemność.


Ciąg dalszy w części 2.


PODZIĘKOWANIE

Na koniec przesyłam serdeczne podziękowanie za wsparcie duchowe i Dar Serca fundatorom cegiełek, w tym: Beacie z Krakowa. ☼ Czysta energia DARU Serca powróci zwielokrotniona.

In lak’ech

Opracowanie: Hanna Kotwicka
Data publikacji: 3.03.2017, piątek
dzień Kali, czakra krzyża
kin 179, 10 Cauac /Niebieski Planetarny Wicher