Listy
Ryzyko pójścia na skróty...

CHICCHAN – Fala WĘŻA
● Tajemnica życia i przeżycia
● Ognista energia SALAMANDRYW antycznych religiach Mezoameryki CHICCHAN symbolizował czworoiste bóstwo strzegące tajemnic życia i sztuki przeżycia; uosabiały je cztery gwiezdne chicchany w jednym Niebiańskim CHICCHAN, które pilnowały stron świata. Kiedy rozmawiały ze sobą, przestrzeń rozświetlały błyskawice, słychać było grzmoty zapowiadające deszcz oczyszczenia. Dopiero kiedy piorun uderzył w taflę wody, szamani doznawali „błyskawicy we krwi” (olśnienia).

Okres: 19–31 grudnia 2016

Fala WĘŻA to nośnik życiodajnej energii, która płynie przez przestrzeń i ciało człowieka. Dopóki jej obieg jest swobodny, człowiek cieszy się dobrą kondycją i zdrowiem. Coraz mniej jest takich ludzi. Mimo iż tak wielu stara się żyć w harmonii – nagle, pozornie bez przyczyny, spada na nich niepokój, lęk, pojawiają się dolegliwości, „dziwne” zaburzenia, choroby oporne na leki. Lekarze są bezradni, wypisują recepty, pacjenci wykupują leki, farmacja kasuje zyski i za jakiś czas cykl się powtarza: lekarz–recepta–apteka… Z podobnym problemem powoli zaczynają mierzyć się także zielarze; sprawdzone receptury nie są już tak skuteczne jak dawniej.
Dlaczego?...
– Bo nieodwracalnie wkroczyliśmy w nową epokę medycyny pozagenowej – epigenetyki, która uwzględnia zewnętrzny system informacji, czyli wpływ informacji z zewnątrz na zdrowie, percepcję i zachowanie człowieka, z czego nie zdajemy sobie sprawy. Co ciekawe, nauka dowiodła, że impulsy zewnętrzne najpierw rejestruje serce i błyskawicznie transportuje je przez krew do mózgu.

„Energia serca nie jest iluzją, lecz komponentem medycyny przyszłości. SERCE wyznacza puls, stymuluje cały organizm. Jeśli potrafisz cieszyć się życiem, przepełnia cię radość, wdzięczność, życzliwość, to twoje serce pracuje harmonijnie i takie informacje przesyła do reszty ciała. A kiedy odczuwasz lęk, gniew, żal, pielęgnujesz urazy, żywisz nienawiść do ludzi, wtedy twoje serce popada w dysharmonię i wprowadza stresujące informacje do komórek. Jeżeli ten stan utrzymuje się zbyt długo, organizm wypada z równowagi, pojawiają się symptomy chorobowe”. (Za Przeszłość i przyszłość w teraźniejszości)

Dlatego dziś nie wystarcza już „markowy” specyfik i wiara, ale trzeba uwzględnić trzeci, brakujący komponent – INFORMACJĘ, pojmowaną jako sygnały środowiskowe. Dodam, że umysł świadomy przetwarza około 40 bodźców na sekundę, zaś podświadomy aż 20 milionów. Można powiedzieć, że ten pierwszy służy nam do „sterowania ręcznego” życiem, zaś drugi jest „autopilotem”. Biorąc pod uwagę jakość informacji rozpowszechnianych przez środki masowego przekazu, jak również tematy podejmowane w rodzinie, wśród znajomych czy w pracy – dobre wieści stanowią kilka promili. Dzień w dzień jesteśmy bombardowani negatywami, przed którymi nie jesteśmy w stanie uciec. To jest właśnie ten smog mentalny, o którym pisałam w poprzednim artykule, wyzwalacz chorób (także u dzieci), kolektywnego pieniactwa, zbiorowej bezmyślności, masowego szaleństwa, ślepoty umysłowej. Smog mentalny stanowi skuteczną blokadę dla swobodnej cyrkulacji energii życiowej.

Dlatego jeśli cieszysz się zdrowiem albo masz już kłopoty ze zdrowiem, zacznij wzmacniać swój układ immunologiczny, włączając do akcji prawdę serca. Zwróć uwagę na fenomen ciała ludzkiego. „Społeczność komórkowa w naszym ciele jest 700 razy większa niż społeczność ludzka. – Jak to możliwe, że 50 bilionów komórek ciała może żyć w harmonii i pokoju, podczas gdy zaledwie 7 miliardów ludzi jest już o krok od wzajemnego unicestwienia się?”. (Przeskok ewolucyjny)


Medycyna SALAMANDRY

Z Falą CHICCHAN współdziała energia SALAMANDRY, która wprowadza w przestrzeń nieświadomości żywioł Ognia, a wraz z nim impuls przemiany, przebaczenia oraz siłę napędową do neutralizacji niekontrolowanych, instynktownych reakcji. Jednak medycyna SALAMANDRY – tak pomocna w przywracaniu harmonii wewnętrznej i zewnętrznej – to nie recepta na cudowną pastylkę na szczęśliwe życie, ale żmudna edukacja w duchu tolerancji dla naszych ludzkich niedoskonałości, uwalniająca moc wybaczania. KROK 1 ku twojemu zdrowiu i zdrowej społeczności:Tę medycynę masz zawsze przy sobie, nie jesteś w stanie zostawić jej w domu czy gdziekolwiek. Jeśli nie włączysz jej do terapii, nie pomoże ci na trwałe żadem lek, mikstura i eliksir, ani żaden supernowoczesny program komputerowy, mający stymulować twój organizm, siłę życiową, DNA, karmę, pole mentalne, usuwać toksyny, chronić przed szkodliwym promieniowaniem Ziemi itd. Oczywiście, możesz poddać się każdej „elektrycznej” terapii i wierzyć w jej skuteczność, jak długo płynie prąd w gniazdkach. Ale jest jeszcze jeden dylemat – co będzie, jeśli program zainfekuje złośliwy wirus... Albo ktoś nieodpowiedzialny przechwyci twoje dane?...

In lak’ech

Opracowanie: Hanna Kotwicka
Data publikacji: 20.12.2016, wtorek
dzień Dali, czakra korony
kin 106 P, 2 Łącznik w portalu,
CIMI – moc transmutacji, przemiany kodu DNA