Listy
Medycyna RYBY...

Fala MULUC – Fala KSIĘŻYCA
● Gorzka prawda ● Jak się w tym odnaleźć?


Okres: 30 sierpnia – 11 września 2023


Fala KSIĘŻYCA jest przekaźnikiem ważnych informacji, związanych z naszą przeszłością i przyszłością. Wszystko, co tutaj wypływa na światło dzienne, jest w dużej mierze związane z prawem przyczyny i skutku, albo inaczej – z karmą i dharmą. Karma dotyczy informacji płynących z przeszłości do teraźniejszości, dharma – informacji płynących z przyszłości do teraźniejszości. Tylko nieliczni potrafią to zrozumieć, większość ludzi niczego nie widzi i nie słyszy. To, czego nie uporządkujemy teraz, wróci do nas ze wzmożoną siłą.

Takim znakiem były gwałtowne ulewy i paraliż stolicy w pierwszym dniu fali. Potoki brudu płynęły ulicami, kierowcy stali w korkach, komunikacja miejska utrudniona. Burze przeszły też nad innymi regionami kraju, ale te w stolicy – w centrum decyzyjnym, były bardzo wymownym ostrzeżeniem dla wszystkich.
● Teraz wszyscy znaleźliśmy się na „bankiecie konsekwencji Muluc”, a to, co widzimy wokół siebie, to efekty naszych kolektywnych działań lub ich braku. Jeśli jako społeczność nadal będziemy lekceważyć przekazywane nam przestrogi, to życie zacznie nas coraz częściej zaskakiwać. Wtedy wielu zacznie pytać, jak do tego doszło?… Wiele wskazuje na to, że pierwsze „show” możemy mieć pod koniec września, kiedy zostaną włączone wysokie częstotliwości 5G. Niewykluczone, że zaczną znikać ptaki, u ludzi mogą pojawić się silne bóle głowy, zacznie szwankować zdrowie. Diagnoza będzie taka jak zwykle – infekcja, grypa, bakteria, nowy „celebryta”, klimat itp. Przypomnijcie sobie, co wydarzyło się ub. roku na koncercie muzyki techno w Bydgoszczy, kiedy nagle, 140 młodych osób zasłabło, nie mogło oddychać. Sprawę wyciszono, jednak prawda przedarła się do ludzkiej świadomości. (zob. pl1.tv/title/co-sie-dzieje-na-koncercie-w-bydgoszczy-mlodzi-ludzie-masowo-slabli-nie-mogli-oddychac/).

● Dobra wiadomość: Komitet Wyborczy dr Lucyna Kulińskiej, propolskiej kandydatki na senatora z Krakowa, zdołał zebrać podpisy i złożyć je w PKW. Teraz czekają na werdykt PKW. Czasu było dramatycznie mało, ale wielka mobilizacja przyjaciół i pomoc Kresowiaków z 90 letnim nestorem, który osobiście zbierał podpisy na Rynku, dała efekt.

● Mydlane bańki Starego Czasu zaczynają pękać, a wielu ludzi „śpią”. Nic dziwnego, że egzekutorzy starego ducha postępują coraz bardziej zuchwale i bezkarnie rzucają kłody pod nogi świadomym...


Medycyna RYBY

Nagualem Muluc jest RYBA □ Pojęcie „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”.Jak nie stracić orientacji w przestrzeni?
(Za M.Piasecka, I Cing, h. 21/Sprawiedliwość, 48/Źródło mądrości, 39/Przeciwności

Po pierwsze:
»Musimy zacząć liczyć się z realnymi ograniczeniami swobody i przeszkodami na drodze do prawdy. Teraz jest czas rozstrzygających akcji. Musimy iść do przodu w sposób poprawny i odważnie pokonywać bariery blokujące drogę do wolności«.

Po drugie:
»Musimy uwierzyć w siebie i pojąć, że teraz czerpiemy siłę z przeszłości, ale nie swojej, lecz tej, która należy do wszystkich. Innymi słowy – ze wspólnych wartości, wiedzy zdobytej przez ludzi, sumy uczuć, sposobów zachowania, doświadczeń zebranych w życiu. Odszukajmy to źródło w sobie i czerpmy z niego siłę duchową. Kto bywał w różnych miejscach i poznawał różnych ludzi, ten jest świadom, że na całym świecie można spotkać te same typy ludzi. Jedni się przebudzili duchowo, inni wciąż jeszcze śpią«.

Po trzecie:
»Jeśli coś pójdzie nie tak i przed nami zaczynają spiętrzać się przeszkody, nie forsujmy ich, lecz „schowajmy rogi”, przeczekajmy złą passę, wyciszmy emocje i unikajmy konfrontacji. Chwilowy zastój może już wkrótce obrócić się na naszą wspólną korzyść. Trzeba zacząć szukać sojuszników«. □ Przykładem jest Kraków.

7.09.2023