Listy
Medycyna PSA…

Fala OC – Fala Białego PSA
● Kwestia wyrażania odczuć
● Iluzoryczna przyjaźńOkres: 22 lipca – 3 sierpnia 2023

W spektrum Fali PSA na plan pierwszy wysuwa się tematyka uczuć i emocji w codziennym życiu. Tutaj liczy się wierność prawdzie serca, lojalność, wrażliwość, a problematyką jest dwulicowość, zawiść, zdrada, poczucie bycia ofiarą. W polu świadomości OC na szczególną próbę wystawione są związki partnerskie i przyjaźń na dobre i na złe. Każdy taki związek ma szansę przetrwać, ale nie musi, jeśli stoi za nim jednostronnie pojmowany interes. Prawdziwych więzi nie zdoła zburzyć zły nastrój ani przykre słowo. To, co może je zniszczyć, to zdrada duchowa.
● W dzisiejszych czasach ludzie mają poważny problem z wyrażaniem tego, co czują. Swoje argumenty zbyt często opierają na logice, co utrudnia im wyrażanie prawdziwych odczuć. Pozorny brak uczuć czy tendencja do uzasadniania ich rozumowo mogą rzucać cień na relacje partnerskie. Miej to na uwadze, ponieważ w każdym partnerstwie bardzo ważna jest umiejętność wysłuchania siebie nawzajem. Kobiety z natury czują potrzebę głośnego wyrażania odczuć i robią to spontaniczne. Z kolei mężczyźni tłumią odczucia i instynktownie chowają się za maską milczenia. Obie postawy są jednakowo szkodliwe dla związku.

Wiedz, że problemy emocjonalne rodzą się wtedy, gdy za bardzo zagmatwasz się w dramatyzm życia. Zatracając ostrość widzenia, nie zauważasz, że ze zdrowej odległości wcale nie są one tak wielkie, jak się ci wydają. Dlatego spójrz na siebie oczami domowników, partnera, kolegów, znajomych i przyjmij w pokorze wszystkie trudne lekcje, a potem staraj się uzdrowić ich przyczynę.

Jeśli tego nie zrobisz, zaczniesz przyciągać do siebie osoby, które pracują nad tym samym zadaniem lub problemem co ty. Z jednymi się możesz się zgadzać, z innymi będzie dzielić cię przepaść. W takiej sytuacji przeanalizuj wszystkie maski i role, jakie gracie. Wasze zróżnicowane punkty widzenia dotyczą bowiem tej samej kwestii. W takiej sytuacji spróbuj wcielić się w rolę bezstronnego świadka i uchwyć choć jedną pozytywną cechę u osoby, która wyprowadza cię z równowagi, a potem popatrz na swoje argumenty z jej punktu widzenia. To pozwoli ci rozpoznać faktyczną przyczynę nurtującego was problemu.

● Wszystko, co „przypadkowo” pojawi się w tej fali na twojej drodze, będzie bezpośrednio powiązane z osobistym wzorcem przeznaczenia i pracą nad tonowaniem emocji. Jeśli tłumisz w sobie jakieś kipiące energie, to teraz zostaną one wyrzucone na powierzchnię świadomości. Przyjrzyj się im uważnie i odkryj, co wyprowadza cię najczęściej z równowagi. Ciało emocjonalne kreśli twoją ziemską tożsamość i jest polem najintensywniejszych działań w sferze uzdrowienia. Dlatego nie raz możesz mieć do czynienia z „biednym, utyskującym ego” albo osobami dwulicowymi – od wewnątrz samolubnymi i zawistnymi, na zewnątrz manifestującymi pozorną anielskość. Nie daj się zwieść pozorom. Zaufaj swoim odczuciom, a przede wszystkim doskonałemu „psiemu instynktowi”.

● Inaczej mają się sprawy w przestrzeni zbiorowej w sferze stosunków międzynarodowych. Tu palącym problemem jest iluzoryczna „przyjaźń” między dwoma narodami. Czegoś takiego nie ma! Konsekwencją trwania w tej iluzji będzie rozczarowanie i zdrada.


Medycyna PSA

Nagualem OC jest PIES, przynoszący ludziom medycynę pojednania.13-dniowe spektrum

„Jeśli przebywasz ciągle z tymi samymi ludźmi, to stają się oni w końcu częścią twojego życia. A skoro są już częścią twojego życia, to chcą je zmieniać, bo ludziom wydaje się, że wiedzą jak powinno wyglądać twoje życie, nikt jednak nie wie jak powinien przeżyć własne” – P.Coelho.

● Zastanów się, czy czasem ty nie próbujesz zaplanować komuś życia.

24.07.2023